Licensed to USATF - Arizona, Inc. - Association License
                                       HY-TEK's Meet Manager 1/25/2020 07:49 PM
                      2020 Developmental Meet - 1/25/2020                      
                                 8 lane track                                  
                                  Mesquite HS                                  
                                    Results                                    
 
100 Meter Dash 8 & Under Division Girls
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
Finals
  1 Davis, Briella               ARIZONA RISI           16.35      16.32   NWI  6 
  2 Williams, Ke'Aira            NX LEVEL TRA           19.06      17.57   NWI  6 
  3 Woodward, Elliana            ARIZONA CHEE           19.16      17.80   NWI  6 
  4 Neloms, Zipporah             ARIZONA FLAM           19.39      17.85   NWI  5 
  5 Womack, Jade                 ARIZONA FLAM           18.58      18.02   NWI  6 
  6 Chappell, Gabrielle          SO SWIFT ATH                      18.06   NWI  3 
  7 Kee, Khyla                   ARIZONA RISI           19.16      18.28   NWI  6 
  8 Arrington, Honesti           WEST COAST S                      18.34   NWI  2 
  9 Robbins, Jaya                ARIZONA FLAM           18.23      18.74   NWI  6 
 10 Kaur, Mayal                  ARIZONATHLET                      18.76   NWI  1 
 11 Oakry, Brooklynn             ARIZONA CHEE           19.10      18.86   NWI  6 
 12 Richardson, Mya              ARIZONA CHEE           19.29      19.20   NWI  6 
 13 Schmidbauer, Hunter          HURON ATHLET                      19.48   NWI  2 
 14 Mathis, Kairah               ARIZONA CHEE                      19.51   NWI  1 
 15 Smith, Journee               ARIZONA CHEE           19.67      19.54   NWI  5 
 16 Riegle, Maya                 ARIZONA RISI                      19.58   NWI  3 
 17 Jacobs, Dior                 ARIZONA CHEE                      19.73   NWI  4 
 18 Humphrey, Annabelle          ARIZONA SPEE                      20.17   NWI  4 
 19 Lee, Morgan                  LION POWER S                      20.44   NWI  2 
 20 Rushing, Tylee               DO RIGHT EDU                      20.50   NWI  2 
 21 Hollie, Isabella             NX LEVEL TRA                      20.53   NWI  4 
 22 Sims, Camryn                 ARIZONA CHEE           21.08      21.17   NWI  5 
 23 Permenter, Ayla              ARIZONA RISI                      21.18   NWI  2 
 24 Johnson, Grace'Lynn          ARIZONA CHEE                      21.21   NWI  3 
 25 Row, Ramsey                  ARIZONA CHEE                      21.34   NWI  1 
 26 Hampton, Madyson             ARIZONA CHEE           22.20      21.44   NWI  5 
 27 James, Tahlia                SO SWIFT ATH           21.92      21.64   NWI  5 
 28 Oquita, Leah                 ARIZONATHLET                      21.78   NWI  1 
 29 Hill, Kahlea                 ARIZONA CHEE           20.27      22.06   NWI  5 
 30 Story, Julia                 ARIZONA SPEE                      22.17   NWI  1 
 31 Vandeveer, Skylar            ARIZONA CHEE                      22.53   NWI  3 
 32 Stewart, Keyette             ARIZONA CHEE                      22.58   NWI  2 
 33 Warren, Aaliyah              ARIZONA CHEE                      22.60   NWI  3 
 34 Spence, Cherish              ARIZONA RISI                      22.76   NWI  4 
 35 Marshall, Gianna             ARIZONA CHEE           23.17      22.90   NWI  4 
 36 Ozog, Cariana                ARIZONA RISI                      23.52   NWI  1 
 37 Ripperdan, Kara              HURON ATHLET                      23.74   NWI  1 
 38 Roach, Dallas                HURON ATHLET           26.46      25.03   NWI  4 
 39 Warren, Sienna               ARIZONA CHEE           25.19      25.63   NWI  4 
 40 Robbins, Maya                ARIZONA FLAM                      29.09   NWI  2 
 41 Wells, Leilah                ARIZONA RISI                      31.09   NWI  3 
 
200 Meter Dash 8 & Under Division Girls
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Davis, Briella               ARIZONA RISI           35.37      34.68   NWI  6 
  2 Arrington, Honesti           WEST COAST S                      38.33   NWI  4 
  3 Neloms, Zipporah             ARIZONA FLAM           47.17      38.80   NWI  5 
  4 Womack, Jade                 ARIZONA FLAM           40.50      39.35   NWI  6 
  5 Oakry, Brooklynn             ARIZONA CHEE           40.15      39.87   NWI  6 
  6 Woodward, Elliana            ARIZONA CHEE           41.21      40.16   NWI  6 
  7 Ripperdan, Kara              HURON ATHLET                      40.25   NWI  3 
  8 Kaur, Mayal                  ARIZONATHLET                      40.53   NWI  3 
  9 Smith, Journee               ARIZONA CHEE           42.73      40.68   NWI  6 
 10 Richardson, Mya              ARIZONA CHEE           43.32      41.97   NWI  6 
 11 Robbins, Jaya                ARIZONA FLAM           39.82      42.05   NWI  6 
 12 Mathis, Kairah               ARIZONA CHEE                      43.73   NWI  1 
 13 Riegle, Maya                 ARIZONA RISI                      44.16   NWI  4 
 14 Sims, Camryn                 ARIZONA CHEE           45.73      44.55   NWI  5 
 15 Robinson, Aaliyah            DO RIGHT EDU                      44.62   NWI  4 
 16 Humphrey, Annabelle          ARIZONA SPEE                      45.74   NWI  2 
 17 Lee, Morgan                  LION POWER S                      45.90   NWI  4 
 18 Row, Ramsey                  ARIZONA CHEE                      47.41   NWI  3 
 19 James, Tahlia                SO SWIFT ATH           47.84      48.78   NWI  5 
 20 Hampton, Madyson             ARIZONA CHEE           54.16      49.14   NWI  5 
 21 Story, Julia                 ARIZONA SPEE                      49.16   NWI  2 
 22 Jacobs, Dior                 ARIZONA CHEE                      49.52   NWI  2 
 23 Vandeveer, Skylar            ARIZONA CHEE                      49.61   NWI  3 
 24 Spence, Cherish              ARIZONA RISI                      49.71   NWI  2 
 25 Permenter, Ayla              ARIZONA RISI                      51.89   NWI  2 
 26 Rushing, Tylee               DO RIGHT EDU                      52.61   NWI  4 
 27 Stewart, Keyette             ARIZONA CHEE                      52.64   NWI  1 
 28 Oquita, Leah                 ARIZONATHLET                      53.24   NWI  4 
 29 Ozog, Cariana                ARIZONA RISI                      53.88   NWI  4 
 30 Velazquez, Scarlett          DO RIGHT EDU                      54.20   NWI  1 
 31 Marshall, Gianna             ARIZONA CHEE           52.32      54.23   NWI  5 
 32 Roach, Dallas                HURON ATHLET                      55.33   NWI  1 
 33 Hill, Kahlea                 ARIZONA CHEE           48.26      55.68   NWI  5 
 34 Jude, Rickeya                DO RIGHT EDU                      56.54   NWI  4 
 35 Wells, Leilah                ARIZONA RISI                    1:00.98   NWI  2 
 36 Robbins, Maya                ARIZONA FLAM                    1:07.82   NWI  2 
 
400 Meter Dash 8 & Under Division Girls
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Davis, Briella               ARIZONA RISI         1:29.88    1:24.95   5 
  2 Woodward, Elliana            ARIZONA CHEE         1:42.35    1:30.14   4 
  3 Miller, Avalene              WEST COAST S                    1:32.19   1 
  4 Janssen, Taisley             NX LEVEL TRA         1:31.26    1:33.00   5 
  5 Smith, Journee               ARIZONA CHEE         1:41.01    1:33.28   5 
  6 Oakry, Brooklynn             ARIZONA CHEE         1:32.45    1:35.29   5 
  7 Neloms, Zipporah             ARIZONA FLAM         1:41.46    1:35.72   4 
  8 Robbins, Jaya                ARIZONA FLAM         1:34.47    1:36.37   5 
  9 James, A'Niya                DO RIGHT EDU         1:37.30    1:36.98   5 
 10 Richardson, Mya              ARIZONA CHEE         1:51.13    1:38.74   4 
 11 Schmidbauer, Hunter          HURON ATHLET                    1:39.22   3 
 12 Colter, Tamia                DO RIGHT EDU         1:46.18    1:39.31   4 
 13 Williams, Ke'Aira            NX LEVEL TRA         1:45.64    1:39.78   4 
 14 Riegle, Maya                 ARIZONA RISI                    1:39.91   1 
 15 Kee, Khyla                   ARIZONA RISI         1:39.51    1:40.56   5 
 16 Velazquez, Athena            DO RIGHT EDU         1:47.50    1:44.37   4 
 17 Row, Ramsey                  ARIZONA CHEE                    1:45.28   1 
 18 Cinquini, Francesca          DISTANCE UNI         1:37.78    1:47.32   5 
 19 Anderson, Laylanee           DO RIGHT EDU         1:44.21    1:47.69   4 
 20 Robinson, Aaliyah            DO RIGHT EDU                    1:48.78   2 
 21 Mathis, Kairah               ARIZONA CHEE                    1:51.88   1 
 22 Story, Julia                 ARIZONA SPEE                    1:51.88   2 
 23 Spence, Cherish              ARIZONA RISI                    1:52.93   3 
 24 Farol, Zoey                  HURON ATHLET         1:53.64    1:53.11   4 
 25 Hampton, Madyson             ARIZONA CHEE         2:13.56    1:54.19   3 
 26 Ozog, Cariana                ARIZONA RISI                    1:55.99   3 
 27 Perry, Vivian                DISTANCE UNI                    1:59.37   1 
 28 Stewart, Keyette             ARIZONA CHEE                    2:01.91   2 
 29 Jude, Rickeya                DO RIGHT EDU                    2:05.36   1 
 30 Permenter, Ayla              ARIZONA RISI                    2:05.60   2 
 31 Ripperdan, Kara              HURON ATHLET                    2:09.44   2 
 32 Velazquez, Scarlett          DO RIGHT EDU                    2:20.71   3 
 33 Hill, Kahlea                 ARIZONA CHEE         2:10.82    2:22.75   3 
 34 Robbins, Maya                ARIZONA FLAM                    2:37.27   1 
 35 Wells, Leilah                ARIZONA RISI                    2:51.62   3 
 
800 Meter Run 8 & Under Division Girls
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Janssen, Taisley             NX LEVEL TRA         3:12.60    3:24.91  
  2 Siple, Mia                   DISTANCE UNI         3:23.73    3:26.71  
  3 Cinquini, Francesca          DISTANCE UNI         3:39.16    3:45.41  
  4 Colter, Tamia                DO RIGHT EDU                    3:49.60  
  5 Velazquez, Athena            DO RIGHT EDU                    3:49.71  
  6 Anderson, Laylanee           DO RIGHT EDU                    4:02.49  
  7 Womack, Jade                 ARIZONA FLAM                    4:28.62  
  8 Perry, Vivian                DISTANCE UNI                    4:31.41  
 
1500 Meter Run 8 & Under Division Girls
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Siple, Mia                   DISTANCE UNI         7:06.47    7:21.55  
 
100 Meter Dash 9-10 Division Girls
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Burnett, Amayla              ARIZONA CHEE           15.74      15.26   NWI  6 
  2 Franklin, Sydney             HURON ATHLET           15.62      15.52   NWI  6 
  3 Taylor, Chastity             ARIZONA CHEE           15.60      15.88   NWI  6 
  4 Gleason, Aulani              ELITE STRIDE           15.39      16.22   NWI  6 
  5 Felix, Alaya                 ARIZONA CHEE           16.38      16.41   NWI  6 
  6 Harrison, Joi                ELITE STRIDE           16.04      16.43   NWI  6 
  7 Bogan, Jaiyana               ARIZONA CHEE           16.13      16.44   NWI  6 
  8 Starr-Brown, Olivia          HURON ATHLET           15.87      16.62   NWI  6 
  9 James, Riyah                 SO SWIFT ATH           17.74      16.70   NWI  5 
 10 Row, Namira                  ARIZONA CHEE                      17.20   NWI  1 
 11 Lane, Amiyah                 ARIZONA CHEE           16.85      17.30   NWI  5 
 12 Eichelberger, Emery          PHOENIX BOBC           18.15      17.62   NWI  5 
 13 Hampton, Brooklynn           ARIZONA CHEE           18.49      17.67   NWI  4 
 14 Tate, Addyson                LION POWER S                      17.77   NWI  1 
 15 Wilson, Daija                ARIZONA RISI           16.89      17.96   NWI  5 
 16 Moore, Skye                  ARIZONA RISI           18.81      18.07   NWI  4 
 17 Naccarati-Cholo, Hannah      HURON ATHLET                      18.11   NWI  3 
 18 Lopez-Bogan, Brooklyn        ARIZONA CHEE           18.25      18.28   NWI  5 
 19 Sharpe, Eve                  ARIZONA CHEE           18.03      18.47   NWI  5 
 20 Mustin, DeMia                ARIZONA RISI           19.32      18.66   NWI  4 
 21 Courtney, Treazure           ARIZONA FLAM           19.50      18.69   NWI  4 
 22 Cozzens, Cambree             ARIZONA SPEE           18.84      18.76   NWI  4 
 23 Giguere, Chloe               PHOENIX BOBC           19.53      18.77   NWI  4 
 24 Morris, Joycelynn            ARIZONA SPEE                      18.94   NWI  1 
 25 Bell, Jaysha                 ARIZONA CHEE           17.52      19.10   NWI  5 
 26 Humphrey, Scarlett           ARIZONA SPEE                      19.34   NWI  1 
 27 Drake, Aliya                 ARIZONA CHEE                      19.38   NWI  2 
 28 Harper, Serenity             ELITE STRIDE                      19.44   NWI  1 
 29 Abney, Tessa                 HURON ATHLET                      19.49   NWI  3 
 30 Nagaiah, Ashni               PHOENIX BOBC           21.60      19.50   NWI  2 
 31 Drake, Taliya                ARIZONA CHEE                      19.73   NWI  1 
 32 Perez, Anahi                 HURON ATHLET           19.21      19.76   NWI  4 
 33 Smith, Jaylah                ARIZONA CHEE           19.88      19.87   NWI  4 
 34 Marcione, Reese              HURON ATHLET                      20.31   NWI  2 
 35 McCullom, Alannah            HURON ATHLET           20.37      20.33   NWI  2 
 36 Lopez, Ariana                ARIZONATHLET           20.14      20.53   NWI  2 
 37 Nguyen, Hope                 ARIZONA CHEE                      22.79   NWI  3 
 38 Warr, Ta'myah                ARIZONA CHEE           26.77      23.11   NWI  2 
 
200 Meter Dash 9-10 Division Girls
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Burnett, Amayla              ARIZONA CHEE           31.95      32.44   NWI  6 
  2 Franklin, Sydney             HURON ATHLET           33.39      32.48   NWI  6 
  3 Thomas, Camrynn              WEST COAST S           35.96      33.68   NWI  5 
  4 Taylor, Chastity             ARIZONA CHEE           33.65      34.61   NWI  6 
  5 Harrison, Joi                ELITE STRIDE           33.57      35.37   NWI  6 
  6 Bogan, Jaiyana               ARIZONA CHEE           34.43      35.61   NWI  6 
  7 Gleason, Aulani              ELITE STRIDE           34.23      36.13   NWI  6 
  8 Lane, Amiyah                 ARIZONA CHEE           35.37      36.34   NWI  6 
  9 James, Riyah                 SO SWIFT ATH           37.76      37.05   NWI  5 
 10 Row, Namira                  ARIZONA CHEE                      37.78   NWI  2 
 11 Eichelberger, Emery          PHOENIX BOBC           40.72      37.90   NWI  4 
 12 Felix, Alaya                 ARIZONA CHEE           36.65      38.12   NWI  5 
 13 Sharpe, Eve                  ARIZONA CHEE           41.73      39.19   NWI  4 
 14 Tate, Addyson                LION POWER S                      39.40   NWI  2 
 15 Moore, Skye                  ARIZONA RISI           41.12      39.47   NWI  4 
 16 Wilson, Daija                ARIZONA RISI           36.04      39.63   NWI  5 
 17 Lopez-Bogan, Brooklyn        ARIZONA CHEE           39.61      39.72   NWI  5 
 18 Hampton, Brooklynn           ARIZONA CHEE           41.84      40.00   NWI  4 
 19 Cozzens, Cambree             ARIZONA SPEE           41.53      40.33   NWI  4 
 20 Naccarati-Cholo, Hannah      HURON ATHLET                      40.42   NWI  3 
 21 Bell, Jaysha                 ARIZONA CHEE           40.14      41.31   NWI  5 
 22 Mustin, DeMia                ARIZONA RISI           46.27      41.69   NWI  4 
 23 Morris, Joycelynn            ARIZONA SPEE                      42.50   NWI  2 
 24 Drake, Taliya                ARIZONA CHEE                      42.98   NWI  1 
 25 Cummings, Kylie              LION POWER S                      43.40   NWI  3 
 26 Marcione, Reese              HURON ATHLET                      43.84   NWI  3 
 27 Courtney, Treazure           ARIZONA FLAM           42.78      43.86   NWI  4 
 28 Drake, Aliya                 ARIZONA CHEE                      44.18   NWI  1 
 29 Perez, Anahi                 HURON ATHLET           47.46      45.27   NWI  3 
 30 Humphrey, Scarlett           ARIZONA SPEE                      45.57   NWI  2 
 31 Smith, Jaylah                ARIZONA CHEE           44.03      48.35   NWI  4 
 32 McCullom, Alannah            HURON ATHLET           46.84      48.95   NWI  3 
 33 Nguyen, Hope                 ARIZONA CHEE                      53.88   NWI  3 
 
400 Meter Dash 9-10 Division Girls
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Carey, Ellie                 NX LEVEL TRA         1:10.76    1:15.59   8 
  2 Anderson, Rylee              NX LEVEL TRA         1:12.87    1:16.88   8 
  3 Burnett, Amayla              ARIZONA CHEE         1:17.24    1:17.81   8 
  4 Harrison, Joi                ELITE STRIDE         1:17.67    1:18.49   8 
  5 Sanders, Sydney              NX LEVEL TRA         1:20.01    1:18.57   8 
  6 Franklin, Sydney             HURON ATHLET         1:16.68    1:20.24   8 
  7 Mitchell, Karmah             DO RIGHT EDU         1:14.51    1:21.42   8 
  8 Perkins, Kiara               ARIZONA FLAM         1:21.38    1:21.65   7 
  9 Thomas, Camrynn              WEST COAST S         1:30.79    1:23.11   6 
 10 Hamilton, Emmorie            DO RIGHT EDU         1:15.32    1:23.49   8 
 11 Fonseca, Nadia               NX LEVEL TRA         1:23.57    1:24.08   7 
 12 Bogan, Jaiyana               ARIZONA CHEE         1:22.72    1:25.68   7 
 13 Hobson, Emari                DO RIGHT EDU                    1:26.55   2 
 14 Taylor, Chastity             ARIZONA CHEE         1:24.47    1:27.32   7 
 15 Row, Namira                  ARIZONA CHEE                    1:27.59   1 
 16 Tate, Addyson                LION POWER S                    1:27.68   3 
 17 Sharpe, Eve                  ARIZONA CHEE         1:32.86    1:28.13   5 
 18 Gary, Nehemiah               DO RIGHT EDU         1:22.15    1:29.10   7 
 19 Gleason, Aulani              ELITE STRIDE         1:24.11    1:29.12   7 
 20 Felix, Alaya                 ARIZONA CHEE         1:39.54    1:29.21   5 
 21 James, Riyah                 SO SWIFT ATH         1:22.44    1:30.00   7 
 22 Miller, Allegra              WEST COAST S                    1:30.05   3 
 23 Naccarati-Cholo, Hannah      HURON ATHLET                    1:30.65   1 
 24 Lane, Amiyah                 ARIZONA CHEE         1:27.45    1:30.85   6 
 25 Lopez-Bogan, Brooklyn        ARIZONA CHEE         1:31.37    1:30.85   5 
 26 Cheatham, Summer             DO RIGHT EDU         1:25.62    1:31.03   7 
 27 Anderson, Alaeyah            DO RIGHT EDU         1:29.52    1:32.16   6 
 28 Morris, Joycelynn            ARIZONA SPEE                    1:33.04   3 
 29 Moore, Skye                  ARIZONA RISI         1:31.09    1:34.46   5 
 30 Cozzens, Cambree             ARIZONA SPEE                    1:34.51   3 
 31 Schultes, Chloe              HURON ATHLET                    1:34.65   2 
 32 Wyatt, Sincere               WEST COAST S                    1:35.75   3 
 33 Bell, Jaysha                 ARIZONA CHEE         1:30.86    1:36.14   6 
 34 Hampton, Brooklynn           ARIZONA CHEE         1:45.96    1:36.61   4 
 35 Courtney, Treazure           ARIZONA FLAM                    1:36.95   1 
 36 Abney, Tessa                 HURON ATHLET                    1:37.62   2 
 37 Conway, Kallie               DO RIGHT EDU         1:26.65    1:38.87   6 
 38 Benjamin, Zahajanae          DO RIGHT EDU         1:30.93    1:40.51   5 
 39 Wilson, Daija                ARIZONA RISI         1:36.32    1:41.99   5 
 40 Marcione, Reese              HURON ATHLET                    1:42.24   3 
 41 Drake, Taliya                ARIZONA CHEE                    1:42.52   4 
 42 Eichelberger, Emery          PHOENIX BOBC                    1:42.56   2 
 43 Cooper, Laylah               NX LEVEL TRA         1:29.41    1:43.01   6 
 44 McCullom, Alannah            HURON ATHLET         1:50.05    1:46.13   4 
 45 White, Hartley               DISTANCE UNI                    1:46.17   3 
 46 Mustin, DeMia                ARIZONA RISI                    1:46.42   2 
 47 Williams, Ke'Miya            NX LEVEL TRA         1:39.94    1:47.28   5 
 48 Cummings, Kylie              LION POWER S                    1:47.54   2 
 49 Lopez, Ariana                ARIZONATHLET         1:52.90    1:51.26   4 
 50 Harper, Serenity             ELITE STRIDE                    1:51.90   1 
 51 Drake, Aliya                 ARIZONA CHEE                    1:52.66   2 
 52 Green, Jaliyah               DO RIGHT EDU         1:49.58    1:57.06   4 
 53 Smith, Jaylah                ARIZONA CHEE         1:49.47    2:05.14   4 
 54 Nguyen, Hope                 ARIZONA CHEE                    2:09.84   4 
 
800 Meter Run 9-10 Division Girls
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Dupps, Serena                DISTANCE UNI         2:51.73    2:57.79   3 
  2 Carey, Ellie                 NX LEVEL TRA                    3:03.86   2 
  3 Sanders, Sydney              NX LEVEL TRA         3:15.78    3:04.95   3 
  4 Hubbard, Alani               DISTANCE UNI         3:01.69    3:04.95   3 
  5 Anderson, Rylee              NX LEVEL TRA                    3:07.74   2 
  6 Mitchell, Karmah             DO RIGHT EDU         3:40.16    3:08.03   3 
  7 Salcido, Tylee               HURON ATHLET         3:06.43    3:08.92   3 
  8 Hamilton, Emmorie            DO RIGHT EDU                    3:16.57   2 
  9 Schultes, Chloe              HURON ATHLET                    3:17.30   2 
 10 Perkins, Kiara               ARIZONA FLAM                    3:22.23   1 
 11 Hobson, Emari                DO RIGHT EDU                    3:26.12   2 
 12 Fonseca, Nadia               NX LEVEL TRA         3:48.14    3:26.36   3 
 13 Anderson, Alaeyah            DO RIGHT EDU                    3:26.97   1 
 14 Miller, Allegra              WEST COAST S                    3:28.76   2 
 15 Cheatham, Summer             DO RIGHT EDU         3:35.11    3:37.04   3 
 16 Gary, Nehemiah               DO RIGHT EDU         3:25.19    3:38.37   3 
 17 Cooper, Laylah               NX LEVEL TRA                    3:39.82   1 
 18 Conway, Kallie               DO RIGHT EDU                    3:54.50   1 
 19 White, Hartley               DISTANCE UNI                    3:55.35   2 
 20 Williams, Ke'Miya            NX LEVEL TRA         4:04.45    4:07.44   3 
 21 Benjamin, Zahajanae          DO RIGHT EDU         4:32.48    4:09.26   2 
 22 Green, Jaliyah               DO RIGHT EDU                    4:37.36   1 
 
1500 Meter Run 9-10 Division Girls
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Dupps, Serena                DISTANCE UNI         5:57.04    6:00.29  
  2 Salcido, Tylee               HURON ATHLET         6:12.52    6:11.42  
  3 Hubbard, Alani               DISTANCE UNI         6:12.91    6:34.60  
  4 Schultes, Chloe              HURON ATHLET                    6:57.28  
 
100 Meter Dash 11-12 Division Girls
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Hunter, Camryn               ARIZONA CHEE           14.17      13.89   NWI  7 
  2 Watson, Imani                AZ TITANS, L                      13.89   NWI  3 
  3 Spence, Karesh               ARIZONA RISI           15.95      14.21   NWI  5 
  4 Barrett, Claire              ARIZONA CHEE           14.86      14.28   NWI  6 
  5 Henderson, Devyn             ARIZONA CHEE           14.05      14.29   NWI  7 
  6 Galera-Young, Imani          ARIZONA CHEE           13.87      14.35   NWI  7 
  7 Word, Taliyah                ARIZONA CHEE           14.53      14.38   NWI  7 
  8 Taylor, Ahlayna              ARIZONA RISI                      14.59   NWI  3 
  9 Ware, Jamiyah                ARIZONA CHEE           14.83      14.75   NWI  6 
 10 Burnett, A'Zariah            ARIZONA CHEE           15.11      14.80   NWI  6 
 11 Morrow, Aliyah               ARIZONA CHEE           14.58      14.81   NWI  7 
 12 Wolach, Hayden               PHOENIX BOBC           15.25      14.97   NWI  6 
 13 Vannest, Diane               PHOENIX BOBC           14.80      15.00   NWI  7 
 14 Cooper, Cristina             ARIZONA CHEE           14.70      15.04   NWI  7 
 15 Barclay, Brianca             ARIZONA RISI           15.61      15.08   NWI  5 
 16 Narayanan, Ashwini           PHOENIX BOBC           15.30      15.12   NWI  6 
 17 Jones, Trinity               ARIZONA CHEE                      15.12   NWI  3 
 18 Davis, Zaila                 WEST COAST S                      15.17   NWI  2 
 19 Coleman, Miracle             ARIZONA RISI                      15.18   NWI  2 
 20 Sims, Justice                ARIZONA CHEE           15.50      15.35   NWI  6 
 21 Hunter, Stephanie            ARIZONA SPEE                      15.36   NWI  2 
 22 Hendrix, Jade                LION POWER S           15.14      15.43   NWI  6 
 23 Diggs, Sashah                ARIZONA FLAM           16.42      15.46   NWI  4 
 24 Paea, Halaevalu              LION POWER S           15.57      15.70   NWI  5 
 25 Foster, Amaya                PHOENIX BOBC           15.88      15.78   NWI  5 
 26 Rojas, Serenidy              ARIZONA FLAM           15.72      15.82   NWI  5 
 27 Lendsey, Naeemah             ARIZONA CHEE           15.46      15.98   NWI  6 
 28 Fisher, Kumiah               ARIZONA CHEE           16.19      16.08   NWI  5 
 29 Kensey, Patience             ARIZONA RISI                      16.13   NWI  1 
 30 Martin, Aniyah               SO SWIFT ATH           16.51      16.19   NWI  4 
 31 LeVander, Gwendolyn          ARIZONA SPEE                      16.20   NWI  1 
 32 Magness, Hailey              ARIZONA SPEE                      16.20   NWI  2 
 33 Padilla, Bella               HURON ATHLET                      16.26   NWI  2 
 34 Caldwell-Meeks, Ava          ARIZONA RISI                      16.27   NWI  3 
 35 Baker, Devyn                 PHOENIX BOBC           17.54      16.31   NWI  4 
 36 Lett, Mikaela                ARIZONA CHEE           16.93      16.37   NWI  4 
 37 Grisham-Dobbs, Simone        PHOENIX BOBC           16.36      16.65   NWI  4 
 38 Charron, Zoe                 ARIZONA RISI                      16.66   NWI  1 
 39 Cryer, Bre'Anne              ARIZONA CHEE           17.21      16.68   NWI  4 
 40 Kaur, Gunayan                ARIZONATHLET                      16.84   NWI  1 
 41 Howard, Jersey               HURON ATHLET                      17.13   NWI  1 
 42 Francis, Jada                LION POWER S           18.09      17.24   NWI  3 
 43 Brush, Brooklyn              PHOENIX BOBC           17.97      17.57   NWI  4 
 44 Campbell, Gwyneth            HURON ATHLET                      17.79   NWI  1 
 45 Wright, Harmonee             LION POWER S                      18.60   NWI  2 
 46 Serrano, Lillian             ARIZONA CHEE                      19.11   NWI  1 
 
200 Meter Dash 11-12 Division Girls
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Henderson, Devyn             ARIZONA CHEE           28.46      29.42   NWI  7 
  2 Watson, Imani                AZ TITANS, L           31.23      29.99   NWI  7 
  3 Spence, Karesh               ARIZONA RISI           31.17      30.38   NWI  7 
  4 Barclay, Brianca             ARIZONA RISI           31.43      30.99   NWI  7 
  5 Davis, Zaila                 WEST COAST S                      31.31   NWI  1 
  6 Burnett, A'Zariah            ARIZONA CHEE           32.36      31.56   NWI  6 
  7 Ware, Jamiyah                ARIZONA CHEE           31.24      31.96   NWI  7 
  8 Narayanan, Ashwini           PHOENIX BOBC           32.10      31.97   NWI  7 
  9 Coleman, Miracle             ARIZONA RISI                      32.53   NWI  2 
 10 Jones, Trinity               ARIZONA CHEE                      32.55   NWI  4 
 11 Rojas, Serenidy              ARIZONA FLAM           33.04      32.61   NWI  6 
 12 Paea, Halaevalu              LION POWER S           32.55      32.63   NWI  6 
 13 Lesperance, Nara             WEST COAST S                      32.63   NWI  3 
 14 Hunter, Stephanie            ARIZONA SPEE                      33.25   NWI  1 
 15 Green, Kayli                 WEST COAST S                      33.41   NWI  4 
 16 Magness, Hailey              ARIZONA SPEE                      33.49   NWI  3 
 17 Martin, Aniyah               SO SWIFT ATH           32.95      33.53   NWI  6 
 18 Hendrix, Jade                LION POWER S           31.82      33.56   NWI  7 
 19 Diggs, Sashah                ARIZONA FLAM           33.77      33.88   NWI  6 
 20 Mcneal, Zyralla              WEST COAST S                      34.30   NWI  2 
 21 Taylor, Ahlayna              ARIZONA RISI                      34.67   NWI  2 
 22 LeVander, Gwendolyn          ARIZONA SPEE                      35.51   NWI  3 
 23 Kensey, Patience             ARIZONA RISI                      35.65   NWI  3 
 24 Kaur, Gunayan                ARIZONATHLET                      35.75   NWI  3 
 25 Charron, Zoe                 ARIZONA RISI                      35.96   NWI  2 
 26 Baker, Devyn                 PHOENIX BOBC                      36.13   NWI  1 
 27 Noriega, Gianna              ARIZONA CHEE           35.68      37.05   NWI  5 
 28 Cryer, Bre'Anne              ARIZONA CHEE           37.20      37.41   NWI  5 
 29 Brush, Brooklyn              PHOENIX BOBC                      38.00   NWI  2 
 30 Lett, Mikaela                ARIZONA CHEE           37.16      38.44   NWI  5 
 31 Caldwell-Meeks, Ava          ARIZONA RISI                      38.52   NWI  4 
 32 Howard, Jersey               HURON ATHLET                      39.82   NWI  4 
 33 Serrano, Lillian             ARIZONA CHEE                      42.25   NWI  4 
 34 Francis, Jada                LION POWER S           43.62      42.43   NWI  5 
 35 Campbell, Gwyneth            HURON ATHLET                      42.84   NWI  5 
 36 Wright, Harmonee             LION POWER S                      43.49   NWI  4 
 
400 Meter Dash 11-12 Division Girls
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Watson, Imani                AZ TITANS, L         1:06.00    1:09.50   9 
  2 Morrow, Aliyah               ARIZONA CHEE         1:08.79    1:10.23   9 
  3 Barrett, Claire              ARIZONA CHEE         1:06.99    1:10.27   9 
  4 Word, Taliyah                ARIZONA CHEE         1:07.32    1:10.60   9 
  5 Campbell, Gyniya             WEST COAST S                    1:11.48   1 
  6 Spence, Karesh               ARIZONA RISI         1:14.68    1:11.81   7 
  7 Barclay, Brianca             ARIZONA RISI         1:12.09    1:12.35   8 
  8 Ellis, Peyton                DISTANCE UNI         1:14.08    1:12.85   7 
  9 Blume, Jaleah                DO RIGHT EDU         1:14.23    1:13.72   7 
 10 Ripperdan, Nicole            HURON ATHLET                    1:13.96   2 
 11 Hunter, Camryn               ARIZONA CHEE         1:10.87    1:14.13   9 
 12 Stroughter, Bryonna          DO RIGHT EDU         1:08.13    1:14.19   9 
 13 Fisher, Kumiah               ARIZONA CHEE         1:11.64    1:14.80   8 
 14 Rojas, Serenidy              ARIZONA FLAM         1:14.75    1:15.27   7 
 15 Lesperance, Nara             WEST COAST S                    1:15.92   3 
 16 Jones, Trinity               ARIZONA CHEE                    1:16.17   1 
 17 Gentry, Faith                DO RIGHT EDU         1:10.80    1:16.18   9 
 18 Diggs, Sashah                ARIZONA FLAM         1:20.80    1:16.24   5 
 19 Hampton, Ericka              DO RIGHT EDU         1:12.29    1:17.04   8 
 20 Ware, Jamiyah                ARIZONA CHEE         1:19.69    1:17.29   6 
 21 Hunter, Stephanie            ARIZONA SPEE                    1:17.46   1 
 22 Sims, Justice                ARIZONA CHEE         1:14.13    1:17.59   7 
 23 Magness, Hailey              ARIZONA SPEE                    1:17.93   2 
 24 Mcneal, Zyralla              WEST COAST S                    1:18.05   1 
 25 Burnett, A'Zariah            ARIZONA CHEE         1:16.92    1:18.34   6 
 26 Galera-Young, Imani          ARIZONA CHEE         1:08.61    1:18.58   9 
 27 Gammage, Olivia              DO RIGHT EDU         1:21.05    1:19.32   5 
 28 Cooper, Cristina             ARIZONA CHEE         1:12.98    1:20.51   8 
 29 Foster, Amaya                PHOENIX BOBC         1:18.94    1:21.28   6 
 30 Parrish, Analise             DISTANCE UNI         1:22.28    1:21.39   5 
 31 Garay, Lexany                DISTANCE UNI         1:20.18    1:21.47   6 
 32 Becketts, Tiana              DO RIGHT EDU         1:13.47    1:21.72   7 
 33 Padilla, Bella               HURON ATHLET                    1:22.07   3 
 34 Paea, Halaevalu              LION POWER S         1:22.40    1:22.28   5 
 35 LeVander, Gwendolyn          ARIZONA SPEE                    1:22.47   1 
 36 Charron, Zoe                 ARIZONA RISI                    1:22.52   1 
 37 Moon, Ashtyn                 ARIZONA CHEE         1:18.78    1:22.61   6 
 38 Green, Kayli                 WEST COAST S                    1:22.95   2 
 39 Lendsey, Naeemah             ARIZONA CHEE         1:13.24    1:23.14   8 
 40 Coleman, Miracle             ARIZONA RISI                    1:24.15   4 
 41 Baker, Devyn                 PHOENIX BOBC                    1:24.26   2 
 42 Hendrix, Jade                LION POWER S         1:14.89    1:24.77   7 
 43 Cryer, Bre'Anne              ARIZONA CHEE         1:26.38    1:26.34   5 
 44 Ripperdan, Amelia            HURON ATHLET                    1:26.77   2 
 45 Perry, Eve                   DISTANCE UNI                    1:28.65   3 
 46 Muhammad, Zari-Michaele      DO RIGHT EDU         1:18.05    1:29.24   6 
 47 Taylor, Ahlayna              ARIZONA RISI                    1:30.40   2 
 48 Caldwell-Meeks, Ava          ARIZONA RISI                    1:31.21   3 
 49 Mullen, Quinn                PHOENIX BOBC         1:30.96    1:32.38   4 
 50 Howard, Jersey               HURON ATHLET                    1:33.04   2 
 51 Lynch, Makayla               ARIZONA CHEE         1:35.00    1:33.05   4 
 52 Prudeaux, Leilani            NX LEVEL TRA                    1:33.41   2 
 53 Serrano, Lillian             ARIZONA CHEE                    1:33.46   1 
 54 Lett, Mikaela                ARIZONA CHEE         1:34.52    1:34.52   4 
 55 Francis, Jada                LION POWER S         1:36.28    1:36.99   4 
 56 Gammage, Suryana             DO RIGHT EDU         1:30.48    1:39.98   5 
 57 Kensey, Patience             ARIZONA RISI                    1:42.13   1 
 58 Campbell, Gwyneth            HURON ATHLET                    1:48.36   3 
 
800 Meter Run 11-12 Division Girls
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Word, Taliyah                ARIZONA CHEE         2:36.43    2:37.99   4 
  2 Chavez, Gianna               WEST COAST S         2:34.35    2:39.53   4 
  3 Urbano, Isabelle             HURON ATHLET         2:45.21    2:44.76   4 
  4 Barrett, Claire              ARIZONA CHEE         2:54.28    2:47.45   4 
  5 Morrow, Aliyah               ARIZONA CHEE         3:00.00    2:53.46   3 
  6 Blume, Jaleah                DO RIGHT EDU         2:59.69    2:56.84   3 
  7 Ripperdan, Nicole            HURON ATHLET         2:54.19    2:57.21   4 
  8 Neve, Olivia                 DISTANCE UNI         2:46.53    2:57.96   4 
  9 Patterson, Delaney           DISTANCE UNI         2:50.60    3:00.94   4 
 10 Fisher, Kumiah               ARIZONA CHEE         2:42.40    3:02.73   4 
 11 Ripperdan, Amelia            HURON ATHLET                    3:05.70   1 
 12 Stroughter, Bryonna          DO RIGHT EDU         3:00.12    3:07.32   3 
 13 Gentry, Faith                DO RIGHT EDU         3:06.41    3:07.79   3 
 14 Ellis, Peyton                DISTANCE UNI         2:48.98    3:08.01   4 
 15 Davis, Brooklyn              DISTANCE UNI                    3:09.45   1 
 16 Garay, Lexany                DISTANCE UNI         3:01.28    3:10.00   3 
 17 Hunter, Camryn               ARIZONA CHEE         3:05.36    3:11.14   3 
 18 Hampton, Ericka              DO RIGHT EDU         3:05.78    3:15.22   3 
 19 Muhammad, Zari-Michaele      DO RIGHT EDU         3:29.95    3:15.61   2 
 20 Moon, Ashtyn                 ARIZONA CHEE         2:49.64    3:15.91   4 
 21 Galera-Young, Imani          ARIZONA CHEE         3:00.11    3:16.41   3 
 22 Lendsey, Naeemah             ARIZONA CHEE         3:09.11    3:16.43   2 
 23 Mullen, Quinn                PHOENIX BOBC         3:18.99    3:18.11   2 
 24 Parrish, Analise             DISTANCE UNI         2:52.30    3:18.26   4 
 25 Noriega, Gianna              ARIZONA CHEE         3:09.66    3:19.69   2 
 26 Cooper, Cristina             ARIZONA CHEE         3:00.00    3:23.94   3 
 27 Prudeaux, Leilani            NX LEVEL TRA                    3:25.56   1 
 28 Gammage, Olivia              DO RIGHT EDU         3:33.06    3:28.73   2 
 29 Becketts, Tiana              DO RIGHT EDU                    3:30.41   1 
 30 Perry, Eve                   DISTANCE UNI                    3:30.96   1 
 31 Lopez, Andrea                ARIZONATHLET         3:40.15    3:40.66   2 
 32 Gammage, Suryana             DO RIGHT EDU         3:37.61    3:57.25   2 
 33 Lynch, Makayla               ARIZONA CHEE         3:25.00    4:09.16   2 
 
1500 Meter Run 11-12 Division Girls
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Chavez, Gianna               WEST COAST S         5:07.56    5:13.52  
  2 Urbano, Isabelle             HURON ATHLET         5:32.09    5:45.27  
  3 Ripperdan, Nicole            HURON ATHLET         5:51.33    5:53.50  
  4 Patterson, Delaney           DISTANCE UNI         5:56.57    6:13.85  
  5 Davis, Brooklyn              DISTANCE UNI                    6:21.05  
  6 Ripperdan, Amelia            HURON ATHLET                    6:38.99  
  7 Washington, Kalia            ARIZONA FLAM         5:52.88    6:41.98  
  8 Neve, Olivia                 DISTANCE UNI         5:36.47    6:54.94  
  9 Billan, Maya                 ARIZONA FLAM                    7:15.23  
 10 Mullen, Quinn                PHOENIX BOBC         6:59.30    7:22.99  
 11 Woodward, Brianna            PHOENIX BOBC                    8:47.21  
 
3000 Meter Run 11-12 Division Girls
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Moon, Ashtyn                 ARIZONA CHEE                   13:26.86  
  2 Washington, Kalia            ARIZONA FLAM                   14:07.73  
  3 Billan, Maya                 ARIZONA FLAM                   15:13.61  
  4 Woodward, Brianna            PHOENIX BOBC                   18:00.78  
 
4x100 Meter Relay 11-12 Division Girls
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 WEST COAST STRIDERS  'A'                                     1:01.84  
     1) Mcneal, Zyralla                 2) Green, Kayli                   
     3) Lesperance, Nara                4) Davis, Zaila                   
 
100 Meter Dash 13-14 Division Girls
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Onyepunuka, Stacey           ARIZONA RISI           12.41      12.22   NWI  4 
  2 Cade, Sniyah                 ARIZONA CHEE           12.87      12.40   NWI  4 
  3 Davis, Chiliyah              ARIZONA FLAM           13.08      12.89   NWI  4 
  4 White, Tatiyanna             ARIZONA FLAM           13.48      13.46   NWI  4 
  5 Quarles, Anaya               ARIZONA CHEE           13.08      13.52   NWI  4 
  6 Bailey, Camille              ARIZONA CHEE           13.68      13.56   NWI  4 
  7 Tatum, Jahnae                ARIZONA CHEE           13.15      13.67   NWI  4 
  8 Roland, Kai                  ARIZONA RISI           13.61      13.73   NWI  4 
  9 Wells, A'Mi                  ARIZONA RISI           14.71      14.03   NWI  3 
 10 Bohannon, Desiree            PANTHERS ATH           14.50      14.05   NWI  3 
 11 Lloyd, Cindy                 ARIZONA ELIT                      14.08   NWI  1 
 12 Cunico, Payton               HURON ATHLET           14.54      14.37   NWI  3 
 13 Haven, Keena                 ARIZONA RISI           14.66      14.64   NWI  3 
 14 Vazquez, Roselyn             ARIZONA FLAM           14.88      14.77   NWI  3 
 15 McCullom, Aaliyah            HURON ATHLET           15.52      15.07   NWI  2 
 16 Barker, Ruby                 ARIZONA CHEE           14.50      15.15   NWI  3 
 17 Lacy, Dymitre                ARIZONA RISI           15.47      15.34   NWI  2 
 18 Johnson, Zoee                ARIZONA RISI           15.38      15.39   NWI  2 
 19 Gamble, Ky                   ARIZONA CHEE                      15.45   NWI  1 
 20 Gleason, Aubree              ELITE STRIDE           15.22      15.52   NWI  2 
 21 Scholtz, Emily               ARIZONA CHEE           14.84      15.80   NWI  3 
 22 Sanchez, Amaya               ARIZONA CHEE           15.68      16.73   NWI  2 
 23 Swanson, Myah                ARIZONA CHEE                      17.02   NWI  1 
 24 Plump, Leila                 ARIZONA CHEE           16.46      17.03   NWI  1 
 25 Richardson, Nicole           ARIZONA SPEE                      17.05   NWI  1 
 26 Cozzens, Cheyenne            ARIZONA SPEE           19.10      18.94   NWI  1 
 
200 Meter Dash 13-14 Division Girls
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Onyepunuka, Stacey           ARIZONA RISI           25.04      25.99   NWI  5 
  2 Cade, Sniyah                 ARIZONA CHEE           26.45      26.76   NWI  5 
  3 Davis, Chiliyah              ARIZONA FLAM           26.64      27.29   NWI  5 
  4 Quarles, Anaya               ARIZONA CHEE           27.12      28.78   NWI  5 
  5 Tatum, Jahnae                ARIZONA CHEE           29.45      28.92   NWI  4 
  6 Whiten, Uriyah               ELITE STRIDE           27.31      29.14   NWI  5 
  7 Wells, A'Mi                  ARIZONA RISI           28.56      29.47   NWI  5 
  8 Roland, Kai                  ARIZONA RISI           28.47      29.65   NWI  5 
  9 Lloyd, Cindy                 ARIZONA ELIT                      29.71   NWI  2 
 10 Bohannon, Desiree            PANTHERS ATH           30.00      30.02   NWI  4 
 11 Vazquez, Roselyn             ARIZONA FLAM           31.90      30.62   NWI  3 
 12 Hay, Camdyn                  48-UNATTACHE           34.84      31.16   NWI  2 
 13 Haven, Keena                 ARIZONA RISI           30.57      31.24   NWI  4 
 14 Bailey, Camille              ARIZONA CHEE           30.63      31.65   NWI  4 
 15 Reed, Malia                  ARIZONA CHEE           31.53      31.95   NWI  3 
 16 Gamble, Ky                   ARIZONA CHEE                      32.09   NWI  2 
 17 Gleason, Aubree              ELITE STRIDE           31.26      32.88   NWI  3 
 18 Lacy, Dymitre                ARIZONA RISI           32.16      32.95   NWI  3 
 19 Johnson, Zoee                ARIZONA RISI           31.72      33.30   NWI  3 
 20 Scholtz, Emily               ARIZONA CHEE           31.54      33.72   NWI  3 
 21 McCullom, Aaliyah            HURON ATHLET           32.66      33.77   NWI  3 
 22 Wise, Kendall                HURON ATHLET                      33.92   NWI  2 
 23 Plump, Leila                 ARIZONA CHEE           37.88      37.32   NWI  2 
 24 Richardson, Nicole           ARIZONA SPEE                      37.43   NWI  2 
 25 Swanson, Myah                ARIZONA CHEE                      37.78   NWI  1 
 26 Prescott, Ashlyn             DISTANCE UNI                      40.43   NWI  1 
 27 Sanchez, Amaya               ARIZONA CHEE           35.18      40.79   NWI  2 
 28 Hatcher, MacKenzie           DISTANCE UNI           40.84      41.26   NWI  2 
 29 Cozzens, Cheyenne            ARIZONA SPEE                      43.26   NWI  1 
 
400 Meter Dash 13-14 Division Girls
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Cade, Sniyah                 ARIZONA CHEE         1:03.55    1:02.98   6 
  2 Davis, Chiliyah              ARIZONA FLAM         1:01.11    1:03.37   6 
  3 Kemp, Mia                    NX LEVEL TRA         1:07.08    1:06.97   5 
  4 Quarles, Anaya               ARIZONA CHEE         1:01.83    1:07.93   6 
  5 Vazquez, Jasmine             ARIZONA FLAM         1:06.56    1:09.56   5 
  6 Cunico, Payton               HURON ATHLET         1:06.23    1:09.81   6 
  7 Hay, Camdyn                  48-UNATTACHE         1:18.47    1:09.88   2 
  8 Rafferty, Rylee              NX LEVEL TRA         1:07.13    1:10.62   5 
  9 Whiten, Uriyah               ELITE STRIDE         1:01.12    1:10.69   6 
 10 Tatum, Jahnae                ARIZONA CHEE         1:05.83    1:10.79   6 
 11 Barker, Ruby                 ARIZONA CHEE         1:07.29    1:11.45   5 
 12 Wells, A'Mi                  ARIZONA RISI         1:07.95    1:11.48   5 
 13 Ellis, Macy                  DISTANCE UNI         1:14.27    1:12.11   3 
 14 Davies-Boerner, Paige        ARIZONA CHEE                    1:13.13   1 
 15 Roland, Kai                  ARIZONA RISI         1:07.26    1:13.27   5 
 16 Lacy, Dymitre                ARIZONA RISI         1:19.61    1:14.92   2 
 17 Bailey, Camille              ARIZONA CHEE         1:05.98    1:15.71   6 
 18 Janssen, Taryn               NX LEVEL TRA         1:12.57    1:15.75   4 
 19 Gonzales, Maria              ARIZONA CHEE                    1:15.78   1 
 20 Prudeaux, Ilianna            NX LEVEL TRA         1:13.97    1:16.29   3 
 21 Reed, Malia                  ARIZONA CHEE         1:13.06    1:16.30   4 
 22 Davies-Guess, Sloan          ARIZONA CHEE                    1:16.49   1 
 23 Gamble, Ky                   ARIZONA CHEE                    1:16.72   1 
 24 Hollie, Aqua                 NX LEVEL TRA         1:15.39    1:17.55   3 
 25 Haven, Keena                 ARIZONA RISI         1:13.30    1:17.77   3 
 26 McCullom, Aaliyah            HURON ATHLET         1:16.02    1:18.34   3 
 27 Mason, Semaj                 DO RIGHT EDU         1:12.51    1:18.94   4 
 28 Rayford, Keira               DO RIGHT EDU         1:15.36    1:19.81   3 
 29 Johnson, Zoee                ARIZONA RISI         1:18.26    1:20.59   3 
 30 Brasfield, Anne Annie        PHOENIX BOBC                    1:20.76   2 
 31 Wise, Kendall                HURON ATHLET                    1:21.19   2 
 32 Gleason, Aubree              ELITE STRIDE         1:11.56    1:23.62   4 
 33 Gammage, Maleah              DO RIGHT EDU         1:17.17    1:25.23   3 
 34 Scholtz, Emily               ARIZONA CHEE         1:11.93    1:26.77   4 
 35 Plump, Leila                 ARIZONA CHEE         1:29.99    1:28.53   2 
 36 Richardson, Nicole           ARIZONA SPEE                    1:31.05   1 
 37 Swanson, Myah                ARIZONA CHEE                    1:36.12   1 
 38 Prescott, Ashlyn             DISTANCE UNI                    1:36.79   1 
 39 Sanchez, Amaya               ARIZONA CHEE         1:27.74    1:39.47   2 
 
800 Meter Run 13-14 Division Girls
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Daily, Madeline              DISTANCE UNI         2:31.58    2:35.18   3 
  2 Vazquez, Jasmine             ARIZONA FLAM         2:35.90    2:37.32   3 
  3 Baskerville, Leilah          DISTANCE UNI                    2:40.13   1 
  4 Kemp, Mia                    NX LEVEL TRA         2:39.27    2:46.37   3 
  5 Janssen, Taryn               NX LEVEL TRA         2:45.25    2:48.52   3 
  6 Rafferty, Rylee              NX LEVEL TRA         2:33.20    2:48.59   3 
  7 Whiten, Uriyah               ELITE STRIDE         2:29.76    2:50.35   3 
  8 Quarles, Anaya               ARIZONA CHEE         2:53.40    2:50.85   3 
  9 Salcido, Malia               HURON ATHLET         2:54.09    2:54.32   3 
 10 Tatum, Jahnae                ARIZONA CHEE         2:55.39    2:54.48   2 
 11 Gonzales, Maria              ARIZONA CHEE                    2:54.66   1 
 12 Prudeaux, Ilianna            NX LEVEL TRA         3:02.85    2:55.03   2 
 13 Davies-Guess, Sloan          ARIZONA CHEE                    2:55.71   1 
 14 Davies-Boerner, Paige        ARIZONA CHEE         2:49.79    2:58.84   3 
 15 Barker, Ruby                 ARIZONA CHEE         2:55.01    2:59.83   2 
 16 Edwards, Jaidah              DO RIGHT EDU         3:26.87    3:02.21   2 
 17 Ellis, Macy                  DISTANCE UNI         2:54.21    3:06.30   3 
 18 Rayford, Keira               DO RIGHT EDU         2:59.32    3:06.36   2 
 19 Wise, Kendall                HURON ATHLET                    3:09.96   1 
 20 Brasfield, Anne Annie        PHOENIX BOBC                    3:10.68   1 
 21 Hollie, Aqua                 NX LEVEL TRA         3:23.81    3:14.05   2 
 22 Scholtz, Emily               ARIZONA CHEE         2:49.41    3:16.30   3 
 23 Swanson, Myah                ARIZONA CHEE                    3:19.93   1 
 24 Mason, Semaj                 DO RIGHT EDU         3:16.16    3:23.69   2 
 25 Gammage, Maleah              DO RIGHT EDU         3:07.73    3:29.09   2 
 26 Hatcher, MacKenzie           DISTANCE UNI         3:21.77    3:54.91   2 
 
1500 Meter Run 13-14 Division Girls
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Daily, Madeline              DISTANCE UNI         5:12.95    5:28.14  
  2 Baskerville, Leilah          DISTANCE UNI                    5:32.70  
  3 Salcido, Malia               HURON ATHLET         6:02.88    5:57.69  
  4 Brasfield, Anne Annie        PHOENIX BOBC                    6:59.19  
 
3000 Meter Run 13-14 Division Girls
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Davies-Boerner, Paige        ARIZONA CHEE                   12:31.68  
  2 Davies-Guess, Sloan          ARIZONA CHEE                   13:00.59  
  3 Ponce, Araceli               PANTHERS ATH                   13:17.46  
  4 Gonzales, Maria              ARIZONA CHEE                   13:33.22  
 
100 Meter Dash 15-16 Division Girls
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Onyepunuka, Sabatiney        ARIZONA RISI           12.56      12.97   NWI  3 
  2 Richardson, Na'Zyia          ARIZONA CHEE           13.47      14.15   NWI  3 
  3 Firriolo, Hannah             MUSTANG STAM                      14.18   NWI  1 
  4 Firriolo, Kylie              MUSTANG STAM                      14.31   NWI  1 
  5 Ochoa, Nellie                MUSTANG STAM                      14.35   NWI  1 
  6 Johnson, Ariyana             ARIZONA RISI           14.23      14.48   NWI  3 
  7 Gerlach, Mihret              ARIZONA FLAM           13.90      14.70   NWI  3 
  8 Artus, Eunice Jireh          MUSTANG STAM                      14.72   NWI  2 
  9 St John, Makenzie            MUSTANG STAM                      14.73   NWI  2 
 10 Labinjo, Morenike-Janet      48-UNATTACHE           14.65      14.75   NWI  2 
 11 Brown, Jasonya               ARIZONA RISI                      14.80   NWI  1 
 12 Candito, Alexandra           ADRENALINE T                      15.15   NWI  1 
 13 Thompson, Grace              MUSTANG STAM                      15.80   NWI  1 
 14 Merritt, Alisha              MUSTANG STAM                      15.82   NWI  2 
 15 Graf, Brooklyn               MUSTANG STAM                      16.32   NWI  2 
 16 Munoz, Mia                   MUSTANG STAM           16.94      16.83   NWI  2 
 17 Bonfigt, Mia                 ARIZONA CHEE           16.38      16.93   NWI  2 
 
200 Meter Dash 15-16 Division Girls
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Onyepunuka, Sabatiney        ARIZONA RISI           26.02      27.03   NWI  3 
  2 Richardson, Na'Zyia          ARIZONA CHEE           29.43      29.44   NWI  3 
  3 Firriolo, Kylie              MUSTANG STAM                      29.75   NWI  1 
  4 Noriega, Sophia              ARIZONA CHEE           30.55      30.24   NWI  3 
  5 Johnson, Ariyana             ARIZONA RISI           29.88      30.36   NWI  3 
  6 Ochoa, Nellie                MUSTANG STAM                      30.45   NWI  1 
  7 St John, Makenzie            MUSTANG STAM                      30.94   NWI  1 
  8 Gerlach, Mihret              ARIZONA FLAM           29.62      30.96   NWI  3 
  9 Brown, Jasonya               ARIZONA RISI                      31.22   NWI  2 
 10 Artus, Eunice Jireh          MUSTANG STAM                      31.55   NWI  1 
 11 Candito, Alexandra           ADRENALINE T                      31.80   NWI  1 
 12 Hickey, Angelina             ARIZONA CHEE           32.61      32.52   NWI  2 
 13 Labinjo, Morenike-Janet      48-UNATTACHE           31.68      32.78   NWI  3 
 14 Merritt, Alisha              MUSTANG STAM                      32.90   NWI  2 
 15 Thompson, Grace              MUSTANG STAM                      33.97   NWI  2 
 16 Munoz, Mia                   MUSTANG STAM                      35.78   NWI  2 
 17 Bonfigt, Mia                 ARIZONA CHEE           37.27      38.63   NWI  2 
 
400 Meter Dash 15-16 Division Girls
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Onyepunuka, Sabatiney        ARIZONA RISI         1:00.70    1:01.81   3 
  2 Lott, Kayla                  WEST COAST S                    1:02.89   1 
  3 Noriega, Sophia              ARIZONA CHEE         1:02.49    1:03.94   3 
  4 Perera, Britney              NX LEVEL TRA         1:04.56    1:05.07   3 
  5 Richardson, Na'Zyia          ARIZONA CHEE         1:01.24    1:07.39   3 
  6 Briggs, Kiarra               NX LEVEL TRA         1:05.68    1:07.60   3 
  7 Fawkes, Eryca                ARIZONA CHEE         1:09.18    1:08.65   2 
  8 Angry, Tatiyana              NX LEVEL TRA         1:01.97    1:08.85   3 
  9 Scott, Chloe                 NX LEVEL TRA         1:02.25    1:09.97   3 
 10 Johnson, Ariyana             ARIZONA RISI         1:11.78    1:11.24   2 
 11 Hickey, Angelina             ARIZONA CHEE         1:09.18    1:12.26   2 
 12 Candito, Alexandra           ADRENALINE T                    1:14.17   1 
 13 Oliver, Aaliya               NX LEVEL TRA         1:13.76    1:15.98   2 
 14 Romero, Soledad              DISTANCE UNI         1:10.52    1:16.71   2 
 15 Brown, Jasonya               ARIZONA RISI                    1:18.90   1 
 16 Bonfigt, Mia                 ARIZONA CHEE         2:00.04    1:39.02   1 
 
800 Meter Run 15-16 Division Girls
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Noriega, Sophia              ARIZONA CHEE         2:23.13    2:30.67   2 
  2 Fawkes, Eryca                ARIZONA CHEE         2:33.25    2:34.66   2 
  3 Perera, Britney              NX LEVEL TRA         2:32.39    2:35.19   2 
  4 Hickey, Angelina             ARIZONA CHEE         2:30.87    2:39.15   2 
  5 Richardson, Na'Zyia          ARIZONA CHEE         2:32.54    2:43.00   2 
  6 Briggs, Kiarra               NX LEVEL TRA         2:33.70    2:44.30   2 
  7 Angry, Tatiyana              NX LEVEL TRA         2:25.59    2:45.21   2 
  8 Mikac, Marlee                WEST COAST S                    2:56.01   1 
  9 Oliver, Aaliya               NX LEVEL TRA         2:54.40    3:02.75   1 
 10 Romero, Soledad              DISTANCE UNI         2:51.15    3:04.74   1 
 11 Diggs, Siennah               ARIZONA FLAM         2:46.79    3:07.55   2 
 12 Scott, Chloe                 NX LEVEL TRA         3:01.44    3:08.63   1 
 13 Ortega, Lila                 DISTANCE UNI         2:47.94    3:09.34   2 
 14 Juarez, Amor                 WEST COAST S                    3:12.55   1 
 
1500 Meter Run 15-16 Division Girls
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Diggs, Siennah               ARIZONA FLAM         5:48.01    6:24.17  
  2 Mikac, Marlee                WEST COAST S                    6:52.17  
  3 Juarez, Amor                 WEST COAST S                    7:03.81  
 
3000 Meter Run 15-16 Division Girls
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Noriega, Sophia              ARIZONA CHEE        10:20.67   10:52.23  
  2 Hickey, Angelina             ARIZONA CHEE        10:57.10   11:17.70  
  3 Fawkes, Eryca                ARIZONA CHEE        11:15.25   11:21.07  
 
4x100 Meter Relay 15-16 Division Girls
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 MUSTANG STAMPEDE TRACK AND F  'A'                              55.60  
     1) Firriolo, Hannah                2) Firriolo, Kylie                
     3) St John, Makenzie               4) Artus, Eunice Jireh            
 
100 Meter Dash 17-18 Division Girls
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Turner, Rahni                ARIZONA FLAM           13.31      13.08   NWI  2 
  2 Griffin, Ebony               WEST COAST S                      13.15   NWI  1 
  3 Adams, Adora                 ARIZONA CHEE           12.94      13.51   NWI  2 
  4 Smieszek, Marley             PHOENIX BOBC           14.03      13.66   NWI  2 
  5 Harrell, Mya                 ARIZONA SPEE                      13.80   NWI  1 
  6 Bernal, Shay                 48-UNATTACHE           13.60      14.06   NWI  2 
  7 Ludlow, Alyssa               ARIZONA SPEE           13.24      14.18   NWI  2 
  8 Cascio Maynard, Cambria      MUSTANG STAM                      14.87   NWI  1 
  9 Frarck, Alyssa               WEST COAST S           15.18      15.00   NWI  2 
 10 Douglas, Katlin              MUSTANG STAM                      16.07   NWI  1 
 11 Luiz, Chloe                  WEST COAST S                      16.28   NWI  1 
 
200 Meter Dash 17-18 Division Girls
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Adams, Adora                 ARIZONA CHEE           26.35      28.28   NWI  2 
  2 Griffin, Ebony               WEST COAST S           27.22      28.31   NWI  2 
  3 Ramirez, Zanaa               WEST COAST S                      28.85   NWI  1 
  4 Youngs, Allison              ARIZONA CHEE           28.61      29.18   NWI  2 
  5 Smieszek, Marley             PHOENIX BOBC           30.76      29.65   NWI  2 
  6 Ludlow, Alyssa               ARIZONA SPEE           27.42      29.73   NWI  2 
  7 Harrell, Mya                 ARIZONA SPEE                      30.76   NWI  1 
  8 Frarck, Alyssa               WEST COAST S           31.47      31.95   NWI  2 
  9 Cascio Maynard, Cambria      MUSTANG STAM                      34.16   NWI  1 
 10 Prescott, Jaiden             DISTANCE UNI                      40.73   NWI  1 
 
400 Meter Dash 17-18 Division Girls
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Turner, Rahni                ARIZONA FLAM         1:00.19    1:01.74   2 
  2 Ramirez, Zanaa               WEST COAST S         1:07.13    1:04.47   2 
  3 Youngs, Allison              ARIZONA CHEE         1:06.97    1:08.93   2 
  4 Ludlow, Alyssa               ARIZONA SPEE         1:04.75    1:12.58   2 
  5 Harrell, Mya                 ARIZONA SPEE                    1:21.21   2 
  6 Joseph, Esther               NX LEVEL TRA         1:25.90    1:33.67   2 
  7 Prescott, Jaiden             DISTANCE UNI                    1:40.03   2 
 
800 Meter Run 17-18 Division Girls
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Cota Montoya, Ailed          WEST COAST S                    2:56.53  
  2 Joseph, Esther               NX LEVEL TRA                    3:49.16  
 
100 Meter Dash 8 & Under Division Boys
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Barton, Tyree                ARIZONA CHEE           18.20      16.92   NWI  6 
  2 Roland, Anderson             ARIZONA RISI           17.62      17.34   NWI  6 
  3 Word, Tavian                 ARIZONA CHEE           18.16      17.42   NWI  6 
  4 Roach Jr, Derrick            HURON ATHLET           17.21      17.61   NWI  6 
  5 Schofield, Judea             ARIZONA CHEE           19.00      17.68   NWI  5 
  6 Freeman, Mason               DIVINE MOVEM           17.91      17.75   NWI  6 
  7 Albertson, Aiden             ARIZONA CHEE           18.40      17.76   NWI  5 
  8 Spann Jr, Devan              ARIZONA CHEE           19.00      17.93   NWI  5 
  9 Lacy, Fletcher               PHOENIX BOBC           19.88      18.05   NWI  5 
 10 Mayes, Rashad                ARIZONA CHEE           18.40      18.20   NWI  5 
 10 Blancke, Austin              ARIZONA CHEE           19.16      18.20   NWI  5 
 12 Smith II, Jeremiah           ARIZONA CHEE           21.10      18.77   NWI  1 
 13 LeVander, Devin              ARIZONA SPEE                      18.90   NWI  1 
 14 Webber, Camren               HURON ATHLET                      18.91   NWI  4 
 15 Williams, Kaiden             ARIZONA CHEE           19.64      19.11   NWI  5 
 16 Wilson, Ja'Hari              ARIZONA CHEE           18.40      19.54   NWI  6 
 17 Lendsey, Canaan              ARIZONA CHEE           18.36      19.77   NWI  6 
 18 Schofield, Malaki            ARIZONA CHEE                      20.61   NWI  4 
 19 Williams, D'Andre            ARIZONA CHEE           21.43      20.77   NWI  1 
 20 Oliver, Mekhi                NX LEVEL TRA           20.73      20.87   NWI  5 
 21 Long, Legend                 ARIZONA FLAM                      22.09   NWI  1 
 22 Johnson Jr, Carlos           ARIZONA RISI                      22.22   NWI  4 
 23 Bernard, Roman               ARIZONA CHEE           23.22      22.65   NWI  1 
 24 Hawkins, Dallas              ELITE STRIDE                      23.02   NWI  4 
 25 Lopez, Abel                  ARIZONATHLET                      23.06   NWI  1 
 26 Corbin, Nyziah               DO RIGHT EDU           26.01      23.35   NWI  1 
 27 Matthews, Trenton            DO RIGHT EDU                      23.43   NWI  1 
 28 Fisher, Willie               ARIZONA CHEE                      24.75   NWI  4 
 29 Pitts Pena, Langston         ARIZONA CHEE                      25.50   NWI  4 
 30 Webb, King                   ARIZONA FLAM                      26.90   NWI  3 
 31 Ross, Jacob                  ARIZONA RISI                      27.34   NWI  3 
 32 Redhouse, Koi                ELITE STRIDE                      28.50   NWI  3 
 33 Hampton, Devondrick          LION POWER S                      28.97   NWI  3 
 34 Wright, Darnell              LION POWER S                      32.07   NWI  3 
 35 Soto, Jace                   ARIZONA FLAM                      32.24   NWI  3 
 36 Muhammad Jr, Qaadir-Naqi     DO RIGHT EDU                      36.89   NWI  3 
 -- Wright, Christian            LION POWER S                         NT   NWI  2 
 -- Riegle, Desmond              ARIZONA RISI                         NT   NWI  2 
 -- Gary, Dillon                 DO RIGHT EDU                         NT   NWI  2 
 -- Charlton Jr, Reginald        ELITE STRIDE                         NT   NWI  2 
 -- Hobson, Eli                  DO RIGHT EDU                         NT   NWI  2 
 -- Tate, Jaxson                 LION POWER S                         NT   NWI  2 
 -- Hampton Jr, Brandon          LION POWER S                         NT   NWI  2 
 
200 Meter Dash 8 & Under Division Boys
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Roland, Anderson             ARIZONA RISI           35.56      35.34   NWI  6 
  2 Roach Jr, Derrick            HURON ATHLET           37.20      35.83   NWI  6 
  3 Word, Tavian                 ARIZONA CHEE           36.99      36.14   NWI  6 
  4 Barton, Tyree                ARIZONA CHEE                      36.31   NWI  4 
  5 Tate, Jaxson                 LION POWER S                      36.88   NWI  3 
  6 Riegle, Desmond              ARIZONA RISI                      38.37   NWI  2 
  7 LeVander, Devin              ARIZONA SPEE                      38.78   NWI  1 
  8 Webb, King                   ARIZONA FLAM                      38.86   NWI  1 
  9 Ross, Jacob                  ARIZONA RISI                      39.36   NWI  2 
 10 Schofield, Judea             ARIZONA CHEE                      39.53   NWI  2 
 11 Spann Jr, Devan              ARIZONA CHEE                      41.19   NWI  4 
 12 Blancke, Austin              ARIZONA CHEE           41.72      41.48   NWI  6 
 13 Redhouse, Koi                ELITE STRIDE                      42.40   NWI  4 
 14 Williams, Kaiden             ARIZONA CHEE           46.19      42.44   NWI  5 
 15 Smith II, Jeremiah           ARIZONA CHEE           47.07      43.46   NWI  5 
 16 Webber, Camren               HURON ATHLET                      44.08   NWI  2 
 17 Smith Jr, Maurice            DO RIGHT EDU                      44.55   NWI  4 
 18 Hampton, Erius               DO RIGHT EDU           44.09      44.73   NWI  5 
 19 Hampton, Devondrick          LION POWER S                      44.97   NWI  3 
 20 Wilson, Ja'Hari              ARIZONA CHEE                      45.37   NWI  3 
 21 Lendsey, Canaan              ARIZONA CHEE           41.03      46.30   NWI  6 
 22 Baker, Taron                 DO RIGHT EDU                      46.40   NWI  3 
 23 Alston, Jaxon                DO RIGHT EDU           49.11      46.40   NWI  5 
 24 Hampton Jr, Brandon          LION POWER S                      47.46   NWI  4 
 25 Mayes, Rashad                ARIZONA CHEE           41.66      47.48   NWI  6 
 26 Schofield, Malaki            ARIZONA CHEE                      47.70   NWI  3 
 27 Charlton Jr, Reginald        ELITE STRIDE                      49.68   NWI  4 
 28 Sumpter-Jones, Daequan       DO RIGHT EDU           44.07      49.76   NWI  6 
 29 Soto, Jace                   ARIZONA FLAM                      51.31   NWI  5 
 29 Bernard, Roman               ARIZONA CHEE           53.55      51.31   NWI  5 
 31 Wright, Darnell              LION POWER S                      52.06   NWI  5 
 32 Matthews, Trenton            DO RIGHT EDU                      52.71   NWI  1 
 33 Gary, Dillon                 DO RIGHT EDU                      53.26   NWI  3 
 34 Long, Legend                 ARIZONA FLAM                      53.65   NWI  2 
 35 Hobson, Eli                  DO RIGHT EDU                      53.84   NWI  4 
 36 Wright, Christian            LION POWER S                      56.99   NWI  3 
 37 Davis Jr, Brandon            DO RIGHT EDU                      59.84   NWI  1 
 38 Johnson Jr, Carlos           ARIZONA RISI                    1:00.81   NWI  1 
 39 Muhammad Jr, Qaadir-Naqi     DO RIGHT EDU                    1:11.77   NWI  1 
 
400 Meter Dash 8 & Under Division Boys
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Velazquez, Abram             DO RIGHT EDU         1:20.62    1:17.43   6 
  2 Word, Tavian                 ARIZONA CHEE         1:24.20    1:19.61   6 
  3 Roland, Anderson             ARIZONA RISI         1:27.86    1:22.07   6 
  4 Green II, Jerel              DO RIGHT EDU         1:31.88    1:22.73   5 
  5 Tate, Jaxson                 LION POWER S                    1:23.11   4 
  6 Hampton III, Eric            DO RIGHT EDU         1:25.80    1:24.82   6 
  7 Riegle, Desmond              ARIZONA RISI                    1:26.17   2 
  8 Davis, Jasir                 DO RIGHT EDU                    1:26.23   4 
  9 Barton, Tyree                ARIZONA CHEE                    1:28.56   3 
 10 Blancke, Austin              ARIZONA CHEE         1:39.73    1:31.01   5 
 11 Corbin Jr, Milton            DO RIGHT EDU         1:31.56    1:31.41   6 
 12 Conway, Kairo                DO RIGHT EDU         1:29.80    1:31.71   6 
 13 Ross, Jacob                  ARIZONA RISI                    1:33.42   4 
 14 LeVander, Devin              ARIZONA SPEE                    1:34.85   1 
 15 Albertson, Aiden             ARIZONA CHEE                    1:35.25   3 
 16 Robinson, Jaxson             DO RIGHT EDU                    1:36.67   5 
 17 Gammage III, Timothy         DO RIGHT EDU                    1:36.67   4 
 18 Schofield, Judea             ARIZONA CHEE                    1:36.88   4 
 19 Spann Jr, Devan              ARIZONA CHEE                    1:37.06   2 
 20 Williams, Kaiden             ARIZONA CHEE                    1:38.70   1 
 21 Mayes, Rashad                ARIZONA CHEE                    1:38.72   3 
 22 Smith II, Jeremiah           ARIZONA CHEE                    1:39.14   4 
 23 Baker, Taron                 DO RIGHT EDU                    1:39.16   2 
 24 Webber, Camren               HURON ATHLET                    1:39.52   3 
 25 Alston, Jaxon                DO RIGHT EDU                    1:40.54   2 
 26 Hampton, Devondrick          LION POWER S                    1:43.62   2 
 27 Matthews, Dennis             DO RIGHT EDU         1:30.49    1:47.47   6 
 28 Oliver, Mekhi                NX LEVEL TRA         2:35.56    1:47.77   5 
 29 Hampton, Erius               DO RIGHT EDU                    1:48.04   1 
 30 Prescott, Dylan              DISTANCE UNI         1:46.66    1:48.11   5 
 31 Long, Legend                 ARIZONA FLAM                    1:52.60   1 
 32 Lendsey, Canaan              ARIZONA CHEE         1:43.96    1:55.51   5 
 33 Corbin, Nyziah               DO RIGHT EDU                    1:55.55   3 
 34 Sumpter-Jones, Daequan       DO RIGHT EDU         1:54.93    1:59.43   5 
 35 Davis Jr, Brandon            DO RIGHT EDU                    2:02.81   3 
 36 Prescott, Hudson             DISTANCE UNI         1:43.96    2:05.20   5 
 37 Howard, Tyrese               DO RIGHT EDU                    2:06.17   2 
 38 Wilson, Ja'Hari              ARIZONA CHEE                    2:06.77   3 
 39 Bernard, Roman               ARIZONA CHEE                    2:10.35   2 
 40 Fisher, Willie               ARIZONA CHEE                    2:13.07   2 
 41 Johnson Jr, Carlos           ARIZONA RISI                    2:15.44   4 
 
800 Meter Run 8 & Under Division Boys
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Velazquez, Abram             DO RIGHT EDU         2:51.11    2:56.00  
  2 Green II, Jerel              DO RIGHT EDU                    3:13.45  
  3 Hampton III, Eric            DO RIGHT EDU         3:10.39    3:13.99  
  4 Conway, Kairo                DO RIGHT EDU                    3:20.52  
  5 Davis, Jasir                 DO RIGHT EDU                    3:21.13  
  6 Corbin Jr, Milton            DO RIGHT EDU                    3:31.65  
  7 Gammage III, Timothy         DO RIGHT EDU                    3:36.91  
  8 Robinson, Jaxson             DO RIGHT EDU                    3:52.58  
  9 Matthews, Dennis             DO RIGHT EDU                    3:55.14  
 10 Prescott, Dylan              DISTANCE UNI         3:53.96    3:55.17  
 11 Howard, Tyrese               DO RIGHT EDU                    4:42.37  
 12 Prescott, Hudson             DISTANCE UNI         3:41.39    4:48.46  
 
100 Meter Dash 9-10 Division Boys
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Stevenson, Ari'eon           ARIZONA CHEE           14.51      14.20   NWI  6 
  2 Sharpe, Eldaah               ARIZONA CHEE           14.26      14.53   NWI  6 
  3 Colter, Alykzander           ARIZONA CHEE           14.76      14.54   NWI  6 
  4 Richardson, Jaylen           ARIZONA CHEE           14.43      14.76   NWI  6 
  5 Jones, Ahmad                 HURON ATHLET           15.36      14.84   NWI  6 
  6 Craft, Matthew               48-UNATTACHE           15.00      14.85   NWI  6 
  7 Anderson, Bryce              ARIZONA CHEE                      15.04   NWI  3 
  8 White III, Anthony           ARIZONA CHEE           16.31      15.09   NWI  5 
  9 Shaff, Eric                  SO SWIFT ATH                      15.12   NWI  3 
 10 Solomon, Tristan             ARIZONA CHEE           15.70      15.28   NWI  5 
 11 Oakry, Kamari                ARIZONA CHEE           15.17      15.49   NWI  6 
 12 Foggie, Julian               ARIZONA RISI                      15.58   NWI  1 
 13 Johnson, Treveon             ARIZONA RISI                      15.66   NWI  2 
 14 Lynch, DaMarcus              ARIZONA CHEE           15.65      15.72   NWI  5 
 15 Williams, Ayden              ARIZONA CHEE           16.24      15.76   NWI  5 
 16 Nelson, Russell              HURON ATHLET                      15.83   NWI  1 
 17 Clark, Balin                 ARIZONA CHEE                      15.93   NWI  2 
 18 Stephens Jr, Sean            ARIZONA CHEE                      15.95   NWI  2 
 19 Blancke, Jaiden              ARIZONA CHEE           16.98      15.96   NWI  4 
 20 Romero, Cameron              WEST COAST S           17.40      15.97   NWI  4 
 21 Schmidbauer, Jaxson          48-UNATTACHE                      16.00   NWI  3 
 22 Webber, Devan                HURON ATHLET                      16.14   NWI  2 
 23 Benson, Luke                 PHOENIX BOBC           18.46      16.32   NWI  4 
 24 Whitten, Aaron               ELITE STRIDE           15.62      16.46   NWI  6 
 25 Kee, Ilijah                  ARIZONA RISI                      16.85   NWI  1 
 26 Rhone, Julian                ARIZONA RISI                      16.88   NWI  3 
 27 Cummings, Kameron            LION POWER S                      16.91   NWI  1 
 28 Damko, Oliver                PHOENIX BOBC           17.27      17.25   NWI  4 
 29 Hampton, Bishop              LION POWER S           19.18      17.34   NWI  4 
 30 Edney, Kedrick               ELITE STRIDE           16.95      17.43   NWI  5 
 31 Steimel, Sam                 PHOENIX BOBC                      17.58   NWI  2 
 32 Lee, Robert                  LION POWER S                      17.64   NWI  2 
 33 Martin III, Eric             SO SWIFT ATH           18.22      17.67   NWI  4 
 34 Griggs, Zaelyn               ARIZONA CHEE           18.52      18.31   NWI  4 
 35 Delfino, Louie               ELITE STRIDE                      18.50   NWI  3 
 36 Becsei, Alexander            DIVINE MOVEM                      19.02   NWI  1 
 37 Wright, Caleb                LION POWER S                      19.53   NWI  2 
 38 Oquita, Isaiah               ARIZONATHLET                      19.63   NWI  3 
 39 Sibu, Abhimanyu              ARIZONA FLAM                      19.99   NWI  3 
 40 Martin, Donavin              ARIZONA RISI                      20.81   NWI  2 
 
200 Meter Dash 9-10 Division Boys
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Neloms, Isaiah               ARIZONA FLAM           29.48      29.09   NWI  6 
  2 Sharpe, Eldaah               ARIZONA CHEE           30.16      29.22   NWI  6 
  3 Stevenson, Ari'eon           ARIZONA CHEE           30.35      30.51   NWI  6 
  4 Jones, Ahmad                 HURON ATHLET           33.12      30.70   NWI  6 
  5 Craft, Matthew               48-UNATTACHE           31.00      31.24   NWI  6 
  6 Richardson, Jaylen           ARIZONA CHEE           30.40      31.54   NWI  6 
  7 White III, Anthony           ARIZONA CHEE           34.84      31.62   NWI  5 
  8 Anderson, Bryce              ARIZONA CHEE                      32.38   NWI  3 
  9 Coleman, Reed                PHOENIX BOBC           36.12      32.43   NWI  5 
 10 Nelson, Russell              HURON ATHLET                      32.62   NWI  2 
 11 Johnson, Treveon             ARIZONA RISI                      33.13   NWI  3 
 12 Lynch, DaMarcus              ARIZONA CHEE           33.85      33.26   NWI  5 
 13 Foggie, Julian               ARIZONA RISI                      33.60   NWI  2 
 14 Whitten, Aaron               ELITE STRIDE           31.94      33.98   NWI  6 
 15 Webber, Devan                HURON ATHLET                      33.99   NWI  4 
 16 Shaff, Eric                  SO SWIFT ATH                      34.00   NWI  4 
 17 Blancke, Jaiden              ARIZONA CHEE           36.38      34.02   NWI  5 
 18 Jackson, Jermiah             ARIZONA CHEE           33.84      34.12   NWI  5 
 19 Williams, Ayden              ARIZONA CHEE           33.69      34.16   NWI  5 
 20 Clemons, Jaden               LION POWER S                      35.09   NWI  3 
 21 Clark, Balin                 ARIZONA CHEE                      35.53   NWI  1 
 22 Benson, Luke                 PHOENIX BOBC           42.01      36.16   NWI  4 
 23 Stephens Jr, Sean            ARIZONA CHEE                      37.65   NWI  3 
 24 Cummings, Kameron            LION POWER S                      37.68   NWI  1 
 25 Lee, Robert                  LION POWER S                      38.36   NWI  1 
 26 Rhone, Julian                ARIZONA RISI                      38.75   NWI  2 
 27 Martin III, Eric             SO SWIFT ATH           37.14      39.21   NWI  4 
 28 Kee, Ilijah                  ARIZONA RISI                      39.70   NWI  3 
 29 Wright, Caleb                LION POWER S                      41.94   NWI  2 
 30 Hampton, Bishop              LION POWER S           41.41      42.07   NWI  4 
 31 Griggs, Zaelyn               ARIZONA CHEE           40.27      42.26   NWI  4 
 32 Delfino, Louie               ELITE STRIDE                      42.44   NWI  2 
 33 Oquita, Isaiah               ARIZONATHLET                      42.49   NWI  2 
 34 Martin, Donavin              ARIZONA RISI                      50.67   NWI  3 
 
400 Meter Dash 9-10 Division Boys
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Sharpe, Eldaah               ARIZONA CHEE         1:08.64    1:06.91   7 
  2 Neloms, Isaiah               ARIZONA FLAM         1:06.60    1:07.51   7 
  3 Craft, Matthew               48-UNATTACHE         1:12.00    1:10.48   7 
  4 Jones, Ahmad                 HURON ATHLET         1:22.58    1:12.01   5 
  5 Perkins, Karon               ARIZONA FLAM         1:11.49    1:12.31   7 
  6 Colter, Alykzander           ARIZONA CHEE         1:09.11    1:13.12   7 
  7 Stevenson, Ari'eon           ARIZONA CHEE         1:12.25    1:14.46   7 
  8 Johnson, Treveon             ARIZONA RISI                    1:14.68   2 
  9 Richardson, Jaylen           ARIZONA CHEE         1:15.22    1:15.33   6 
 10 Nelson, Russell              HURON ATHLET                    1:17.19   2 
 11 Jones Jr, Jermarr            DO RIGHT EDU         1:16.49    1:18.00   6 
 12 White III, Anthony           ARIZONA CHEE                    1:18.13   3 
 13 Shaff, Eric                  SO SWIFT ATH                    1:18.23   3 
 14 McKoy, Dontae                LION POWER S         1:24.02    1:19.21   5 
 15 Clemons, Jaden               LION POWER S                    1:19.47   3 
 16 Foggie, Julian               ARIZONA RISI                    1:19.80   1 
 17 Schmidbauer, Jaxson          48-UNATTACHE                    1:19.84   2 
 18 Oliver, Malik                NX LEVEL TRA         1:16.73    1:19.93   6 
 19 Oakry, Kamari                ARIZONA CHEE         1:14.45    1:21.24   6 
 20 Gruman, Eli                  DO RIGHT EDU         1:19.38    1:23.09   6 
 21 Romero, Cameron              WEST COAST S         1:29.39    1:23.64   4 
 22 Williams, Ayden              ARIZONA CHEE         1:15.71    1:24.28   6 
 23 Martin III, Eric             SO SWIFT ATH         1:17.56    1:24.72   6 
 24 Garrett, Qkairon             DO RIGHT EDU         1:21.41    1:25.12   5 
 25 Blancke, Jaiden              ARIZONA CHEE         1:28.12    1:26.74   5 
 26 Morris Jr, Brandon           DO RIGHT EDU                    1:26.76   3 
 27 Rhone, Julian                ARIZONA RISI                    1:28.18   3 
 28 Stephens Jr, Sean            ARIZONA CHEE                    1:28.47   1 
 29 Leonardis, Grayson           DISTANCE UNI                    1:28.56   4 
 30 Steimel, Sam                 PHOENIX BOBC                    1:29.43   3 
 31 Webber, Devan                HURON ATHLET                    1:30.07   3 
 32 Benson, Luke                 PHOENIX BOBC                    1:30.32   2 
 33 Davis, Zuri                  DO RIGHT EDU         1:51.24    1:31.29   4 
 34 Clark, Balin                 ARIZONA CHEE                    1:31.30   1 
 35 Becsei, Alexander            DIVINE MOVEM                    1:31.88   1 
 36 Lynch, DaMarcus              ARIZONA CHEE         1:28.41    1:31.98   5 
 37 Anderson, Bryce              ARIZONA CHEE                    1:33.88   2 
 38 Townsend, Cameron            DO RIGHT EDU                    1:34.41   1 
 39 Kee, Ilijah                  ARIZONA RISI                    1:36.21   2 
 40 Prescott, Korbin             DISTANCE UNI         1:36.99    1:37.89   4 
 41 Baker, Tae'shawn             DO RIGHT EDU         1:38.89    1:38.42   4 
 42 Lee, Robert                  LION POWER S                    1:40.52   1 
 43 Damko, Oliver                PHOENIX BOBC                    1:42.36   2 
 44 Griggs, Zaelyn               ARIZONA CHEE         1:20.53    1:47.14   5 
 45 Hampton, Bishop              LION POWER S         2:04.37    1:52.08   4 
 46 Wright, Caleb                LION POWER S                    1:53.51   1 
 47 Martin, Donavin              ARIZONA RISI                    1:54.33   1 
 48 Monge, Omar                  DO RIGHT EDU         1:45.20    1:58.42   4 
 
800 Meter Run 9-10 Division Boys
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Neloms, Isaiah               ARIZONA FLAM         2:47.38    2:43.64   2 
  2 Solomon, Tristan             ARIZONA CHEE         2:36.55    2:45.53   2 
  3 Leonardis, Robert            DISTANCE UNI         2:40.30    2:51.04   2 
  4 Colter, Alykzander           ARIZONA CHEE         2:58.00    2:51.40   2 
  5 Jones Jr, Jermarr            DO RIGHT EDU         2:48.10    2:57.78   2 
  6 Perkins, Karon               ARIZONA FLAM                    3:05.79   1 
  7 Gruman, Eli                  DO RIGHT EDU         2:50.40    3:08.01   2 
  8 Oliver, Malik                NX LEVEL TRA         3:08.05    3:08.82   2 
  9 Garrett, Qkairon             DO RIGHT EDU                    3:13.51   1 
 10 McKoy, Dontae                LION POWER S                    3:16.62   1 
 11 Baker, Tae'shawn             DO RIGHT EDU                    3:23.00   1 
 12 Davis, Zuri                  DO RIGHT EDU                    3:23.94   1 
 13 Leonardis, Grayson           DISTANCE UNI                    3:24.06   1 
 14 Rodriguez, Mateo             DISTANCE UNI         3:10.57    3:25.98   2 
 15 Prescott, Korbin             DISTANCE UNI         3:41.36    3:29.51   2 
 16 Morris Jr, Brandon           DO RIGHT EDU                    3:32.13   1 
 17 Townsend, Cameron            DO RIGHT EDU                    3:35.09   1 
 18 Uraine, Nikolai              48-UNATTACHE         3:11.00    3:41.57   2 
 19 Monge, Omar                  DO RIGHT EDU         4:04.51    4:07.86   1 
 
1500 Meter Run 9-10 Division Boys
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Leonardis, Robert            DISTANCE UNI         5:32.22    5:55.04  
  2 Bernal, Zachary              HURON ATHLET         6:21.72    6:52.66  
  3 Rodriguez, Mateo             DISTANCE UNI         6:16.50    6:59.52  
 
100 Meter Dash 11-12 Division Boys
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Grimes, Geremiah             LION POWER S           14.08      13.61   NWI  6 
  2 Krein, Deshawn               ARIZONA RISI                      13.87   NWI  4 
  3 Darges, Colten               ARIZONA FLAM                      14.14   NWI  2 
  4 Besch-Stokes, Sam            ARIZONA CHEE           14.31      14.24   NWI  6 
  5 Jenkins, Rodrick Terrenc     ARIZONA RISI                      14.48   NWI  3 
  6 Permenter Jr, Kahlil         ARIZONA RISI                      14.50   NWI  1 
  7 Jimerson, Isaiah             ARIZONA RISI           14.51      14.53   NWI  6 
  8 Quarles, Armani              ARIZONA CHEE           14.14      14.63   NWI  6 
  9 Douglass, Anderson           WORLD CLASS            14.30      14.67   NWI  6 
 10 Shaff, Jake                  SO SWIFT ATH                      14.69   NWI  4 
 11 McSwain, Tyree               DIVINE MOVEM                      14.75   NWI  1 
 12 Coleman, Marshawn            LION POWER S                      14.83   NWI  4 
 13 Moore, Daylen                ARIZONA RISI           15.29      15.11   NWI  5 
 14 Lee, Ryan                    LION POWER S                      15.13   NWI  3 
 15 Hampton, Bralen              LION POWER S                      15.16   NWI  3 
 16 Wanjala, Shane               ARIZONA FLAM                      15.19   NWI  2 
 17 Brush, Dylan                 PHOENIX BOBC           14.97      15.23   NWI  6 
 18 Davis, Jaylen                LION POWER S                      15.31   NWI  2 
 19 Quarles, Avaurie             ARIZONA CHEE           14.25      15.33   NWI  6 
 20 Norwood, Jhay'mai            ARIZONA CHEE                      15.43   NWI  2 
 21 Coleman, Elijah              ARIZONA RISI                      15.52   NWI  3 
 22 Mathis, Kaijon               ARIZONA CHEE           15.21      15.56   NWI  5 
 23 Roy-Macauley, Brian          ARIZONA RISI           15.74      15.60   NWI  5 
 24 Paea, Opalani                LION POWER S           15.72      15.61   NWI  5 
 25 Guillen, Dominic             LION POWER S                      15.68   NWI  2 
 26 Green, Emery                 HURON ATHLET                      15.74   NWI  1 
 27 Cain, Kendan                 ARIZONA CHEE           15.00      15.79   NWI  5 
 28 Black, Jordyn                LION POWER S           16.20      15.80   NWI  4 
 29 Washington, Michael          ARIZONA CHEE           17.58      15.86   NWI  4 
 30 Story, George                ARIZONA SPEE                      16.11   NWI  2 
 31 Encinas, Nicolas             ELITE STRIDE                      16.17   NWI  4 
 32 Bell, Kashis                 ARIZONA CHEE           16.03      16.67   NWI  5 
 33 Caldwell-Meeks, Christop     ARIZONA RISI                      17.05   NWI  3 
 34 Freeman Jr, Corey            DIVINE MOVEM           16.95      17.24   NWI  4 
 35 Gregersen, Elijah            HURON ATHLET                      17.28   NWI  3 
 36 Damko, Owen                  PHOENIX BOBC                      17.48   NWI  3 
 37 Hunter Jr, Kelvin            ELITE STRIDE           15.47      17.49   NWI  5 
 38 Lime, Parker                 ARIZONA RISI                      19.67   NWI  3 
 
200 Meter Dash 11-12 Division Boys
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Grimes, Geremiah             LION POWER S           29.26      28.92   NWI  6 
  2 Darges, Colten               ARIZONA FLAM                      29.90   NWI  3 
  3 Douglass, Anderson           WORLD CLASS            30.60      30.25   NWI  6 
  4 Jimerson, Isaiah             ARIZONA RISI           30.46      30.35   NWI  6 
  5 McSwain, Tyree               DIVINE MOVEM                      31.04   NWI  2 
  6 Krein, Deshawn               ARIZONA RISI                      31.08   NWI  3 
  7 Brush, Dylan                 PHOENIX BOBC           31.58      31.21   NWI  6 
  8 Permenter Jr, Kahlil         ARIZONA RISI                      31.27   NWI  2 
  9 Jenkins, Rodrick Terrenc     ARIZONA RISI                      31.39   NWI  4 
 10 Coleman, Marshawn            LION POWER S                      31.68   NWI  4 
 11 Mathis, Kaijon               ARIZONA CHEE           32.04      32.41   NWI  5 
 12 ElFiki, Tamer                ELITE STRIDE           32.01      32.46   NWI  6 
 13 Lee, Ryan                    LION POWER S                      32.50   NWI  2 
 14 Moore, Daylen                ARIZONA RISI           31.77      32.78   NWI  6 
 15 Roy-Macauley, Brian          ARIZONA RISI           32.27      32.84   NWI  5 
 16 Paea, Opalani                LION POWER S           33.17      32.89   NWI  5 
 17 Hampton, Bralen              LION POWER S                      33.06   NWI  3 
 18 Davis, Jaylen                LION POWER S                      33.46   NWI  3 
 19 Shaff, Jake                  SO SWIFT ATH                      33.48   NWI  4 
 20 Gleason, Alfred              ELITE STRIDE           31.89      33.51   NWI  6 
 21 Story, George                ARIZONA SPEE                      34.19   NWI  4 
 22 Norwood, Jhay'mai            ARIZONA CHEE                      34.48   NWI  1 
 23 Guillen, Dominic             LION POWER S                      34.64   NWI  4 
 24 Encinas, Nicolas             ELITE STRIDE                      34.94   NWI  3 
 25 Pabst, Andrew                ELITE STRIDE           33.86      34.97   NWI  5 
 26 Black, Jordyn                LION POWER S           34.64      35.13   NWI  5 
 27 Washington, Michael          ARIZONA CHEE           36.11      35.34   NWI  5 
 28 Coleman, Elijah              ARIZONA RISI                      35.58   NWI  2 
 29 Gregersen, Elijah            HURON ATHLET                      36.42   NWI  2 
 30 Hunter Jr, Kelvin            ELITE STRIDE           32.01      36.49   NWI  5 
 31 Berg, Charles                SO SWIFT ATH                      40.22   NWI  3 
 32 Lime, Parker                 ARIZONA RISI                      43.24   NWI  3 
 33 Benjamin, Joshua             DO RIGHT EDU           50.81      43.43   NWI  4 
 34 Caldwell-Meeks, Christop     ARIZONA RISI                      44.26   NWI  1 
 
400 Meter Dash 11-12 Division Boys
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Besch-Stokes, Sam            ARIZONA CHEE         1:07.00    1:03.84   8 
  2 Harris, Benjamin             DO RIGHT EDU         1:07.53    1:08.05   8 
  3 Grimes, Geremiah             LION POWER S         1:10.25    1:09.47   8 
  4 Douglass, Anderson           WORLD CLASS          1:10.83    1:11.44   7 
  5 Corbin Jr, Cedric            DO RIGHT EDU         1:05.30    1:11.45   8 
  6 Jimerson, Isaiah             ARIZONA RISI         1:08.98    1:12.10   8 
  7 ElFiki, Tamer                ELITE STRIDE         1:11.41    1:12.21   7 
  8 Jones, Darion                DO RIGHT EDU         1:10.34    1:12.84   8 
  9 Quarles, Armani              ARIZONA CHEE         1:09.72    1:12.84   8 
 10 Krein, Deshawn               ARIZONA RISI                    1:13.07   2 
 11 Richard, Jeremi              DISTANCE UNI         1:11.38    1:13.11   7 
 12 Coleman, Marshawn            LION POWER S                    1:13.13   3 
 13 Stroughter, Brylin           DO RIGHT EDU         1:10.13    1:13.45   8 
 14 Brush, Dylan                 PHOENIX BOBC         1:13.20    1:13.99   7 
 15 Cuesta, Lorenzo              DO RIGHT EDU         1:11.02    1:14.31   7 
 16 Hampton, Bralen              LION POWER S                    1:14.49   2 
 17 Moore, Daylen                ARIZONA RISI         1:17.54    1:14.91   6 
 18 Briggs, Bryce                NX LEVEL TRA         1:24.34    1:15.06   5 
 19 Lee, Ryan                    LION POWER S                    1:15.23   2 
 20 Janssen, Tanner              NX LEVEL TRA         1:16.19    1:15.87   6 
 21 Green, Emery                 HURON ATHLET                    1:16.47   3 
 22 Quarles, Avaurie             ARIZONA CHEE         1:12.43    1:16.75   7 
 23 Paea, Opalani                LION POWER S                    1:17.07   3 
 24 Anderson, Braylon            NX LEVEL TRA                    1:17.15   2 
 25 Permenter Jr, Kahlil         ARIZONA RISI                    1:17.36   4 
 26 Pabst, Andrew                ELITE STRIDE         1:16.74    1:17.45   6 
 27 Story, George                ARIZONA SPEE                    1:17.89   1 
 28 Gleason, Alfred              ELITE STRIDE         1:14.69    1:18.03   6 
 29 Jenkins, Rodrick Terrenc     ARIZONA RISI                    1:18.83   2 
 30 Schumacher, Chase            LION POWER S                    1:18.92   1 
 31 Martin, Jacob                NX LEVEL TRA         1:13.22    1:18.94   7 
 32 Edwards, Braylon             DO RIGHT EDU         1:10.45    1:19.65   7 
 33 Shaff, Jake                  SO SWIFT ATH                    1:20.17   3 
 34 Norwood, Jhay'mai            ARIZONA CHEE                    1:20.52   2 
 35 Davidson - Walsh, Jayveo     NX LEVEL TRA                    1:20.64   1 
 36 Scott, Kaleb                 NX LEVEL TRA         1:19.01    1:20.83   5 
 37 Williams III, Lancer         DO RIGHT EDU         1:23.24    1:21.62   5 
 38 Roy-Macauley, Brian          ARIZONA RISI         1:19.52    1:21.83   5 
 39 Encinas, Nicolas             ELITE STRIDE                    1:22.30   4 
 40 Guillen, Dominic             LION POWER S                    1:22.32   3 
 41 Velazquez, Elijah            DO RIGHT EDU         1:21.27    1:22.35   5 
 42 Davis, Jaylen                LION POWER S                    1:23.28   2 
 43 Washington, Michael          ARIZONA CHEE         1:40.90    1:23.48   4 
 44 Gregersen, Elijah            HURON ATHLET                    1:23.82   4 
 45 Bell, Kashis                 ARIZONA CHEE         1:18.12    1:24.10   6 
 46 Gruman, Noah                 DO RIGHT EDU         1:18.17    1:24.60   5 
 47 Mathis, Kaijon               ARIZONA CHEE         1:15.00    1:25.22   6 
 48 Coleman, Elijah              ARIZONA RISI                    1:26.15   4 
 49 Hubbard, Cordai              DO RIGHT EDU                    1:27.96   1 
 50 Cain, Kendan                 ARIZONA CHEE         1:15.00    1:31.08   6 
 51 Damko, Owen                  PHOENIX BOBC                    1:31.28   2 
 52 Gammage, Tyson               DO RIGHT EDU         1:23.62    1:31.34   5 
 53 Hunter Jr, Kelvin            ELITE STRIDE         1:41.69    1:36.31   4 
 54 Benjamin, Joshua             DO RIGHT EDU         2:25.45    1:39.47   4 
 55 Lime, Parker                 ARIZONA RISI                    1:39.80   3 
 56 Jones, Askari                DO RIGHT EDU         1:55.81    1:42.06   4 
 57 Caldwell-Meeks, Christop     ARIZONA RISI                    1:48.88   1 
 
800 Meter Run 11-12 Division Boys
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Besch-Stokes, Sam            ARIZONA CHEE         2:35.00    2:33.98   3 
  2 Hubbard, Aaron               DISTANCE UNI                    2:35.95   1 
  3 Harris, Benjamin             DO RIGHT EDU         2:32.73    2:39.00   3 
  4 Janssen, Tanner              NX LEVEL TRA         2:52.99    2:39.81   3 
  5 Cuesta, Lorenzo              DO RIGHT EDU         2:36.62    2:45.55   3 
  6 Richard, Jeremi              DISTANCE UNI         2:41.01    2:45.75   3 
  7 ElFiki, Tamer                ELITE STRIDE         2:43.70    2:47.09   3 
  8 Briggs, Bryce                NX LEVEL TRA         3:07.46    2:50.34   2 
  9 Edwards, Braylon             DO RIGHT EDU         2:56.54    2:54.43   3 
 10 Quarles, Armani              ARIZONA CHEE         2:45.67    2:55.13   3 
 11 Martin, Jacob                NX LEVEL TRA         2:37.36    2:55.34   3 
 12 Schumacher, Chase            LION POWER S                    2:56.11   2 
 13 Corbin Jr, Cedric            DO RIGHT EDU         3:00.57    2:56.15   2 
 14 Jones, Darion                DO RIGHT EDU         2:59.34    2:57.35   2 
 15 Stroughter, Brylin           DO RIGHT EDU         3:07.69    2:57.48   2 
 16 Tillman, Jayden              DISTANCE UNI         2:48.36    2:59.09   3 
 17 Velazquez, Elijah            DO RIGHT EDU         3:44.66    3:00.22   2 
 18 Anderson, Braylon            NX LEVEL TRA                    3:00.65   1 
 19 Gleason, Alfred              ELITE STRIDE                    3:01.54   2 
 20 Davidson - Walsh, Jayveo     NX LEVEL TRA                    3:02.16   1 
 21 Bell, Kashis                 ARIZONA CHEE         2:56.44    3:03.50   3 
 22 Quarles, Avaurie             ARIZONA CHEE                    3:04.70   1 
 23 Carpenter, Roland            HURON ATHLET                    3:06.67   1 
 24 Gruman, Noah                 DO RIGHT EDU         2:57.60    3:08.68   2 
 25 Williams III, Lancer         DO RIGHT EDU         3:24.02    3:09.78   2 
 26 Scott, Kaleb                 NX LEVEL TRA         3:18.59    3:13.33   2 
 27 Berg, Charles                SO SWIFT ATH                    3:18.01   1 
 28 Hubbard, Cordai              DO RIGHT EDU                    3:28.66   1 
 29 Gammage, Tyson               DO RIGHT EDU         3:28.16    3:30.00   2 
 30 Cain, Kendan                 ARIZONA CHEE                    3:34.07   1 
 31 Jones, Askari                DO RIGHT EDU                    3:58.23   1 
 
1500 Meter Run 11-12 Division Boys
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Hubbard, Aaron               DISTANCE UNI                    5:12.40  
  2 Corona, Guillermo            PANTHERS ATH         5:28.29    5:41.06  
  3 Tillman, Jayden              DISTANCE UNI                    6:09.09  
  4 Pabst, Andrew                ELITE STRIDE         5:41.32    6:40.63  
 
3000 Meter Run 11-12 Division Boys
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Carpenter, Roland            HURON ATHLET                   13:04.17  
 
100 Meter Dash 13-14 Division Boys
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Knapper, Otis                ARIZONA CHEE           12.38      11.71   NWI  4 
  2 Cooke, Cameron               ARIZONA CHEE           12.60      12.17   NWI  4 
  3 Campbell, Dennis             ARIZONA CHEE           11.79      12.31   NWI  4 
  4 McSwain, James               DIVINE MOVEM                      12.59   NWI  1 
  5 Millman, Pry'nce             HURON ATHLET           13.43      12.76   NWI  3 
  6 Anderson, Josiah             ARIZONA RISI           12.85      12.81   NWI  4 
  7 Mejia-Sanchez, Diego         LION POWER S                      12.81   NWI  2 
  8 Gomez, Tytus-Abram           ARIZONA RISI           13.33      12.94   NWI  4 
  9 Feng, Aslan                  ARIZONA RISI           13.69      13.03   NWI  3 
 10 Schwartz, Alexander          ARIZONA SPEE           14.58      13.07   NWI  3 
 11 Cade, Darius                 ARIZONA CHEE           13.85      13.28   NWI  3 
 12 Barrett, Malec               ARIZONA CHEE           15.04      13.81   NWI  2 
 13 Noyd, Michael                ARIZONA FLAM           14.37      13.91   NWI  3 
 14 Levander, Ryland             ARIZONA SPEE                      13.96   NWI  1 
 15 Clark, Kelby                 ARIZONA CHEE                      14.05   NWI  1 
 16 Demby-Lamas, Esteban         ARIZONA RISI           14.91      14.20   NWI  2 
 17 Gauthier, Cayde              PHOENIX BOBC                      14.31   NWI  1 
 18 Hutton III, Derrick          WEST COAST S                      14.35   NWI  2 
 19 Walker, Wesley               SO SWIFT ATH                      14.44   NWI  1 
 20 Aletor, Shaun Aletor         ARIZONA RISI                      15.14   NWI  2 
 21 Caldwell-Meeks, Nathan       ARIZONA RISI                      15.48   NWI  1 
 22 Abril, Keane                 ARIZONA CHEE           17.77      15.93   NWI  2 
 
200 Meter Dash 13-14 Division Boys
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Knapper, Otis                ARIZONA CHEE           25.18      23.79   NWI  5 
  2 Campbell, Dennis             ARIZONA CHEE           24.15      24.91   NWI  5 
  3 Cooke, Cameron               ARIZONA CHEE           26.48      25.62   NWI  5 
  4 Gomez, Tytus-Abram           ARIZONA RISI           26.65      26.45   NWI  4 
  5 Johnson-Forrest, Jayden      WEST COAST S           26.62      26.91   NWI  5 
  6 McSwain, James               DIVINE MOVEM                      27.53   NWI  1 
  7 Millman, Pry'nce             HURON ATHLET           27.25      27.72   NWI  4 
  8 Benaglio, Jack               PHOENIX BOBC           30.18      27.97   NWI  4 
  9 Feng, Aslan                  ARIZONA RISI           27.94      27.98   NWI  4 
 10 Schwartz, Alexander          ARIZONA SPEE           30.77      28.01   NWI  3 
 11 Mejia-Sanchez, Diego         LION POWER S                      28.10   NWI  2 
 12 Neloms, Uriah                ARIZONA FLAM           29.51      28.91   NWI  4 
 13 Levander, Ryland             ARIZONA SPEE           33.45      29.61   NWI  3 
 14 Redhouse, Nashoba            ELITE STRIDE           33.10      29.82   NWI  3 
 15 Cade, Darius                 ARIZONA CHEE           28.55      29.85   NWI  4 
 16 Moore, Evan                  DIVINE MOVEM           33.69      29.88   NWI  3 
 17 Clark, Kelby                 ARIZONA CHEE                      30.45   NWI  2 
 18 Noyd, Michael                ARIZONA FLAM           29.80      30.66   NWI  4 
 19 Hutton III, Derrick          WEST COAST S                      31.09   NWI  2 
 20 Walker, Wesley               SO SWIFT ATH                      31.20   NWI  1 
 21 Bran, Melvin                 ARIZONA SPEE                      31.29   NWI  2 
 22 Demby-Lamas, Esteban         ARIZONA RISI           31.33      31.57   NWI  3 
 23 Aletor, Shaun Aletor         ARIZONA RISI                      33.04   NWI  2 
 24 Caldwell-Meeks, Nathan       ARIZONA RISI                      34.08   NWI  2 
 
400 Meter Dash 13-14 Division Boys
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Knapper, Otis                ARIZONA CHEE         1:01.20      52.66   6 
  2 Anderson, Josiah             ARIZONA RISI           54.69      57.03   6 
  3 Gomez, Tytus-Abram           ARIZONA RISI         1:00.04      58.84   6 
  4 Cooke, Cameron               ARIZONA CHEE         1:02.69    1:00.09   5 
  5 Johnson-Forrest, Jayden      WEST COAST S         1:02.10    1:00.54   5 
  6 Millman, Pry'nce             HURON ATHLET           59.19    1:01.53   6 
  7 Ripperdan, Zachary           HURON ATHLET         1:01.98    1:02.55   6 
  8 Campos Jr, Rafael            NX LEVEL TRA         1:07.70    1:03.07   4 
  9 Gammage, Anthony             DO RIGHT EDU         1:05.13    1:03.10   5 
 10 Tolliver, Jaylen             NX LEVEL TRA                    1:03.50   1 
 11 Campbell, Dennis             ARIZONA CHEE           55.68    1:03.62   6 
 12 Feng, Aslan                  ARIZONA RISI         1:03.14    1:04.33   5 
 13 Galloway, Kaleel             NX LEVEL TRA                    1:05.07   1 
 14 Mejia-Sanchez, Diego         LION POWER S                    1:05.15   2 
 15 Schwartz, Alexander          ARIZONA SPEE         1:16.21    1:05.43   3 
 16 Waters, Sean                 ARIZONA CHEE         1:06.82    1:07.39   4 
 17 Neloms, Uriah                ARIZONA FLAM         1:06.23    1:07.75   5 
 18 Shorty, TreShawn             DO RIGHT EDU         1:05.78    1:08.05   5 
 19 Moore, Evan                  DIVINE MOVEM         1:06.71    1:08.55   5 
 20 Levander, Ryland             ARIZONA SPEE         1:16.87    1:09.21   2 
 21 Clark, Kelby                 ARIZONA CHEE                    1:09.58   1 
 22 Scott, Kristopher            NX LEVEL TRA         1:07.77    1:10.19   4 
 23 Graddy, Liam                 DISTANCE UNI                    1:10.37   2 
 24 Gary, Elijahuan              DO RIGHT EDU         1:09.41    1:10.67   4 
 25 Lambert, Marquise            DO RIGHT EDU         1:11.25    1:11.11   3 
 26 Barrett, Malec               ARIZONA CHEE         1:09.85    1:11.90   4 
 27 Bran, Melvin                 ARIZONA SPEE                    1:12.24   1 
 28 Demby-Lamas, Esteban         ARIZONA RISI         1:13.99    1:15.11   3 
 29 Angry, DeVante               NX LEVEL TRA                    1:15.59   2 
 30 Noyd, Michael                ARIZONA FLAM         1:09.23    1:16.97   4 
 31 Johnson, Ty                  NX LEVEL TRA                    1:17.14   1 
 32 Caldwell-Meeks, Nathan       ARIZONA RISI                    1:18.85   2 
 33 Knierim, David               HURON ATHLET         1:15.19    1:19.29   3 
 34 Gammage Jr, Evan             DO RIGHT EDU         1:14.88    1:20.07   3 
 35 Lopez, Alejandro             ARIZONATHLET                    1:21.01   2 
 36 Aletor, Shaun Aletor         ARIZONA RISI                    1:26.22   2 
 37 Prudeaux Jr, Damien          NX LEVEL TRA                    1:28.24   1 
 
800 Meter Run 13-14 Division Boys
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Ripperdan, Zachary           HURON ATHLET         2:16.53    2:23.99   3 
  2 Millman, Pry'nce             HURON ATHLET         2:21.28    2:26.76   3 
  3 Campos Jr, Rafael            NX LEVEL TRA         2:35.64    2:27.37   3 
  4 Waters, Sean                 ARIZONA CHEE         2:36.47    2:35.36   3 
  5 Galloway, Kaleel             NX LEVEL TRA                    2:36.38   1 
  6 Gammage, Anthony             DO RIGHT EDU         2:37.41    2:36.82   3 
  7 Neloms, Uriah                ARIZONA FLAM                    2:38.84   1 
  8 Moore, Evan                  DIVINE MOVEM         2:35.84    2:41.16   3 
  9 Bran, Melvin                 ARIZONA SPEE                    2:42.08   1 
 10 Graddy, Liam                 DISTANCE UNI         2:50.59    2:42.17   2 
 11 Prescott, Evan               DISTANCE UNI         3:00.15    2:42.35   2 
 12 Tolliver, Jaylen             NX LEVEL TRA                    2:45.06   1 
 13 Shorty, TreShawn             DO RIGHT EDU         3:03.81    2:46.08   2 
 14 Cozzens, Curtis              ARIZONA SPEE         2:42.45    2:47.45   3 
 15 Lopez, Alejandro             ARIZONATHLET         2:47.02    2:47.46   2 
 16 Thompson, Spencer            DISTANCE UNI         2:46.05    2:48.45   3 
 17 Tripp, Nathaniel             ARIZONA SPEE                    2:49.80   1 
 18 Angry, DeVante               NX LEVEL TRA                    2:50.44   2 
 19 Lambert, Marquise            DO RIGHT EDU         2:43.10    2:50.77   3 
 20 Scott, Kristopher            NX LEVEL TRA         2:51.83    2:51.53   2 
 21 Gary, Elijahuan              DO RIGHT EDU         2:40.70    2:54.18   3 
 22 Knierim, David               HURON ATHLET         2:49.88    3:01.69   2 
 23 Gammage Jr, Evan             DO RIGHT EDU         2:53.42    3:05.77   2 
 24 Johnson, Ty                  NX LEVEL TRA                    3:07.83   1 
 25 Prudeaux Jr, Damien          NX LEVEL TRA                    3:08.81   2 
 26 Hunter, Zachary              ARIZONA SPEE         3:39.90    3:29.08   2 
 
1500 Meter Run 13-14 Division Boys
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Redhouse, Nashoba            ELITE STRIDE         5:22.78    5:35.16  
  2 Cozzens, Curtis              ARIZONA SPEE         5:22.32    5:37.17  
  3 Prescott, Evan               DISTANCE UNI         5:44.53    5:43.26  
  4 Tripp, Nathaniel             ARIZONA SPEE                    5:53.20  
  5 Thompson, Spencer            DISTANCE UNI         5:28.49    6:00.57  
  6 Knierim, David               HURON ATHLET         5:43.63    6:10.98  
  7 Hunter, Zachary              ARIZONA SPEE                    7:11.53  
 
3000 Meter Run 13-14 Division Boys
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Squires, Aidan               PHOENIX BOBC        10:59.33   10:58.40  
  2 Cozzens, Curtis              ARIZONA SPEE        11:22.54   11:27.39  
  3 Waters, Sean                 ARIZONA CHEE        11:26.50   11:36.37  
 
100 Meter Dash 15-16 Division Boys
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Williams, Steven             ARIZONA SPEE           11.89      11.69   NWI  3 
  2 Vazquez, Yan                 ARIZONA FLAM           12.27      11.77   NWI  3 
  3 Grimes, Gerayas              LION POWER S           13.27      12.05   NWI  3 
  4 Ghartey, Andrew              HURON ATHLET           12.34      12.23   NWI  3 
  5 Larkin, Christian            ARIZONA SPEE           12.50      12.28   NWI  3 
  6 Dobbin, Dreylan              ARIZONA RISI           12.52      12.48   NWI  3 
  7 Delfino, Sammy               ELITE STRIDE                      12.92   NWI  2 
  8 Roberti, Jacob               MUSTANG STAM                      13.00   NWI  2 
  9 Hunter, Travis               MUSTANG STAM                      13.10   NWI  1 
 10 Renner, Kyler                ARIZONA CHEE                      13.13   NWI  2 
 11 Bruhier, Brian               ARIZONA RISI                      13.30   NWI  1 
 12 Ludlow, Brandon              ARIZONA SPEE           13.44      13.32   NWI  2 
 13 Boisvert, Tyler              MUSTANG STAM           14.04      13.47   NWI  2 
 14 Smieszek, Griffin            PHOENIX BOBC           13.83      13.58   NWI  2 
 15 Dhupati, Tarun               ARIZONA RISI           12.83      13.67   NWI  3 
 16 Kistner, Justin              MUSTANG STAM           13.69      13.76   NWI  2 
 17 Hill, Jaemin                 WEST COAST S                      14.19   NWI  1 
 18 Gauthier, Cayde              PHOENIX BOBC                      14.31   NWI  1 
 19 Brooks, Daniel               ADRENALINE T                      14.37   NWI  1 
 20 Roscetti, Jaden              MUSTANG STAM                      16.25   NWI  1 
 
200 Meter Dash 15-16 Division Boys
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Thompson, Jordan             HURON ATHLET           24.60      24.84   NWI  4 
  2 Grimes, Gerayas              LION POWER S           27.00      25.03   NWI  4 
  3 Williams, Steven             ARIZONA SPEE           24.93      25.05   NWI  4 
  4 Cordova, Syon                WEST COAST S                      25.23   NWI  1 
  5 Hunter, Travis               MUSTANG STAM                      25.40   NWI  3 
  6 Ghartey, Andrew              HURON ATHLET           25.86      25.82   NWI  4 
  7 Dobbin, Dreylan              ARIZONA RISI           25.28      25.89   NWI  4 
  8 Seymour, Zachary             MUSTANG STAM           26.50      26.34   NWI  4 
  9 Ludlow, Brandon              ARIZONA SPEE           27.29      27.02   NWI  3 
 10 Delfino, Sammy               ELITE STRIDE                      27.02   NWI  2 
 11 Muller, John                 MUSTANG STAM                      27.05   NWI  1 
 12 Roberti, Jacob               MUSTANG STAM                      27.10   NWI  2 
 13 Smieszek, Griffin            PHOENIX BOBC           30.40      27.74   NWI  3 
 14 Dhupati, Tarun               ARIZONA RISI           25.61      27.82   NWI  4 
 15 Bruhier, Brian               ARIZONA RISI                      27.87   NWI  2 
 16 Gauthier, Cayde              PHOENIX BOBC                      27.97   NWI  1 
 17 Hill, Jaemin                 WEST COAST S                      28.11   NWI  3 
 18 Boisvert, Tyler              MUSTANG STAM           29.20      28.60   NWI  3 
 19 Brooks, Daniel               ADRENALINE T                      30.42   NWI  3 
 20 Roscetti, Jaden              MUSTANG STAM                      33.36   NWI  2 
 
400 Meter Dash 15-16 Division Boys
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Vazquez, Yan                 ARIZONA FLAM           54.27      52.97   4 
  2 Grimes, Gerayas              LION POWER S           59.87      55.04   3 
  3 Thompson, Jordan             HURON ATHLET           53.53      56.50   4 
  4 Reynolds, Caleb              PHOENIX BOBC         1:08.64      56.84   3 
  5 Williams, Steven             ARIZONA SPEE           56.62      57.14   4 
  6 Cordova, Syon                WEST COAST S                      57.38   2 
  7 Carr, Alexander              HURON ATHLET           54.10      57.43   4 
  8 Garcia, Caleb                WEST COAST S                      58.91   2 
  9 Muller, John                 MUSTANG STAM                      59.81   2 
 10 Ludlow, Brandon              ARIZONA SPEE         1:00.88    1:00.16   3 
 11 Seymour, Zachary             MUSTANG STAM                    1:01.65   2 
 12 Brooks, Daniel               ADRENALINE T                    1:02.91   2 
 13 Renner, Kyler                ARIZONA CHEE                    1:03.74   2 
 14 Weniger, Blake               NX LEVEL TRA                    1:04.75   2 
 15 Delfino, Sammy               ELITE STRIDE                    1:05.61   2 
 16 Larson, Trevor               DISTANCE UNI         1:05.67    1:06.48   3 
 17 Dhupati, Tarun               ARIZONA RISI           57.30    1:07.30   4 
 18 Hall Jr, Dwayne              DO RIGHT EDU         1:06.75    1:08.23   3 
 19 Bruhier, Brian               ARIZONA RISI                    1:09.98   3 
 
800 Meter Run 15-16 Division Boys
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Espeleta, Noah               49-UNATTACHE         2:03.00    2:06.63   2 
  2 Muller, John                 MUSTANG STAM                    2:18.99   1 
  3 Hutchings, Brady             HURON ATHLET         2:15.62    2:20.01   2 
  4 Larkin, Christian            ARIZONA SPEE                    2:22.79   1 
  5 Levander, Brayden            ARIZONA SPEE         2:18.52    2:22.97   2 
  6 Garcia, Caleb                WEST COAST S                    2:24.04   1 
  7 Ludlow, Brandon              ARIZONA SPEE         2:23.09    2:30.85   2 
  8 Carr, Alexander              HURON ATHLET         3:24.48    2:32.45   2 
  9 Larson, Trevor               DISTANCE UNI         2:33.92    2:34.02   2 
 10 Weniger, Blake               NX LEVEL TRA                    2:36.76   1 
 11 Hall Jr, Dwayne              DO RIGHT EDU                    2:40.19   1 
 12 Neu, Joey                    ARIZONA SPEE         2:28.50    2:42.84   2 
 13 Schutt, Gavin                MUSTANG STAM                    2:44.51   1 
 
1500 Meter Run 15-16 Division Boys
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Espeleta, Noah               49-UNATTACHE         4:15.00    4:20.48  
  2 Grawer, Evan                 48-UNATTACHE                    4:48.37  
  3 Levander, Brayden            ARIZONA SPEE         4:49.93    5:15.68  
  4 Lange, Conner                ARIZONA SPEE         5:12.22    5:22.80  
 
3000 Meter Run 15-16 Division Boys
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Levander, Brayden            ARIZONA SPEE        10:19.58   11:08.06  
  2 Lange, Conner                ARIZONA SPEE        11:41.91   11:13.33  
  3 Neu, Joey                    ARIZONA SPEE        11:11.91   11:58.46  
  4 Beninato, Luc                PHOENIX BOBC                   12:32.49  
 
4x100 Meter Relay 15-16 Division Boys
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 MUSTANG STAMPEDE TRACK AND F  'A'                              50.07  
     1) Boisvert, Tyler                 2) Hunter, Travis                 
     3) Seymour, Zachary                4) Muller, John                   
 
100 Meter Dash 17-18 Division Boys
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Wray, Sean                   ARIZONA FLAM           10.89      10.82   NWI  3 
  2 Schroeder, Zach              ARIZONA FLAM           11.44      10.91   NWI  3 
  3 Koronich, Ryan               MUSTANG STAM                      11.09   NWI  2 
  4 Wheeler, Tristan             MUSTANG STAM           11.61      11.33   NWI  3 
  5 Hamil Jr, Andre              48-UNATTACHE           12.19      11.36   NWI  2 
  6 Krahn, David                 MUSTANG STAM           11.74      11.69   NWI  3 
  7 Stone, Brady                 MUSTANG STAM           14.88      11.81   NWI  2 
  7 Shull, David                 MUSTANG STAM           12.18      11.81   NWI  3 
  9 Arnott, Jonny                MUSTANG STAM                      12.27   NWI  1 
 10 Gambino, Nicolas             WEST COAST S           13.21      12.37   NWI  2 
 11 Nelson, Michael              MUSTANG STAM                      12.92   NWI  2 
 12 Davis, D'Andre               ARIZONA SPEE                      12.93   NWI  1 
 
200 Meter Dash 17-18 Division Boys
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Wheeler, Tristan             MUSTANG STAM           23.19      24.00   NWI  2 
  2 Koronich, Ryan               MUSTANG STAM                      24.23   NWI  1 
  3 Brown, Marcus                WEST COAST S           24.81      24.67   NWI  2 
  4 Shull, David                 MUSTANG STAM           25.60      25.17   NWI  2 
  5 Stone, Brady                 MUSTANG STAM           31.97      25.66   NWI  1 
  6 Chavis Jr, Mister            WEST COAST S                      25.97   NWI  1 
  7 Arnott, Jonny                MUSTANG STAM                      26.10   NWI  1 
  8 Davis, D'Andre               ARIZONA SPEE                      28.22   NWI  1 
  9 Steinhoff, Derek             MUSTANG STAM                      30.10   NWI  1 
 
400 Meter Dash 17-18 Division Boys
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Vargas, Nicholas             NX LEVEL TRA           49.75      51.59   3 
  2 Stevens, Jarron              HURON ATHLET           53.83      52.13   3 
  3 Schroeder, Zach              ARIZONA FLAM         1:00.45      52.94   2 
  4 Wray, Sean                   ARIZONA FLAM           52.00      54.93   3 
  5 Weston, John                 NX LEVEL TRA           58.40      55.86   3 
  6 Rafferty, Tyler              NX LEVEL TRA           53.62      56.28   3 
  7 Fontes, Jovanni              WEST COAST S                      57.39   1 
  8 Albisu, Mark                 ARIZONA SPEE                      58.05   1 
  9 Janssen, Trent               NX LEVEL TRA         1:01.77      59.40   2 
 10 Rubio, Michael               NX LEVEL TRA           56.93    1:00.33   3 
 11 Chavis Jr, Mister            WEST COAST S                    1:01.47   1 
 12 Miller, Maverick             WEST COAST S                    1:01.80   1 
 13 Brown, Marcus                WEST COAST S                    1:02.39   2 
 14 Davis, D'Andre               ARIZONA SPEE                    1:05.01   2 
 15 Steinhoff, Derek             MUSTANG STAM                    1:11.34   1 
 
800 Meter Run 17-18 Division Boys
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Stevens, Jarron              HURON ATHLET         2:08.01    2:03.23   2 
  2 Weston, John                 NX LEVEL TRA         2:08.27    2:05.98   2 
  3 Almendarez, Alec             48-UNATTACHE         2:06.00    2:07.05   2 
  4 Hutchings, Austin            HURON ATHLET         2:04.60    2:08.28   2 
  5 Vargas, Nicholas             NX LEVEL TRA                    2:08.95   1 
  6 Albisu, Mark                 ARIZONA SPEE                    2:09.09   1 
  7 Rafferty, Tyler              NX LEVEL TRA         2:04.57    2:13.32   2 
  8 Debray, Armand               HURON ATHLET         2:15.30    2:13.45   2 
  9 Forsyth, Helaman             HURON ATHLET                    2:15.57   1 
 10 Janssen, Trent               NX LEVEL TRA         2:20.26    2:17.18   2 
 11 Fontes, Jovanni              WEST COAST S                    2:17.59   1 
 12 Rubio, Michael               NX LEVEL TRA         2:08.35    2:18.93   2 
 13 Miller, Maverick             WEST COAST S                    2:29.30   1 
 14 Rodriguez, Abel              WEST COAST S                    2:30.43   1 
 
1500 Meter Run 17-18 Division Boys
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Almendarez, Alec             48-UNATTACHE         4:28.00    4:27.78  
  2 Forsyth, Helaman             HURON ATHLET                    4:50.48  
 
3000 Meter Run 17-18 Division Boys
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Whitehead, Adam              HURON ATHLET         9:18.17    9:39.71  
 
4x100 Meter Relay 17-18 Division Boys
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 MUSTANG STAMPEDE TRACK AND F  'A'                              45.95  
     1) Koronich, Ryan                  2) Shull, David                   
     3) Wheeler, Tristan                4) Krahn, David