Licensed to USATF - Arizona, Inc. - Association License
                                        HY-TEK's Meet Manager 3/2/2019 06:48 PM
                        2018 Regulation Meet - 3/2/2019                        
                                  8 Lanes HS                                   
                                  Youngker HS                                  
                                    Results                                    
 
100 Meter Dash 8 & Under Division Girls
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
Finals
  1 Anderson, Rylee            7 NX Level Tra           15.85      15.51   NWI 10 
  2 Carey, Ellie               8 NX Level Tra           16.29      15.81   NWI 10 
  3 Rushing, Michelle          8 AZ Titans, L                      16.15   NWI  1 
  4 Lindsey, Soraya            8 Arizona Chee           16.58      16.39   NWI 10 
  5 Kisler, Kayden             8 Arizona Chee           17.20      16.52   NWI 10 
  6 Lee, Nakari                7 NX Level Tra           17.85      16.65   NWI 10 
  7 Franklin, Sydney           8 Huron Athlet           17.09      16.83   NWI 10 
  8 Starr-Brown, Olivia        8 Huron Athlet           17.72      17.22   NWI 10 
  9 Conway, Kallie             8 Do Right Edu                      17.25   NWI  4 
 10 Freeman, Kori-Kani         8 Quicksilver                       17.45   NWI  3 
 11 Buettner, Ella             7 Elite Stride           17.52      17.50   NWI 10 
 12 Newsom, Crystiana          8 AZ Burn                           17.56   NWI  4 
 13 Hamilton, Emmorie          8 Do Right Edu                      17.73   NWI  1 
 14 Green, Jaliyah             8 Do Right Edu                      17.82   NWI  2 
 15 Cooper, Laylah             8 NX Level Tra           17.90      17.91   NWI  9 
 16 Sorensen, Sophie           7 Arizona Elit                      17.98   NWI  1 
 17 Eichelberger, Emery        8 Arizona Trac           20.02      18.19   NWI  8 
 18 James, Riyah               8 Arizona Chee           18.91      18.27   NWI  9 
 19 Crawley, Messiah           7 AZ Burn                           18.32   NWI  3 
 20 Kisler, Kaliyah            7 Arizona Chee           18.23      18.56   NWI  9 
 21 Sharpe, Eve                8 Arizona Chee           18.83      18.63   NWI  9 
 22 Davis, Briella             7 Arizona Risi                      18.96   NWI  5 
 23 Smallwood, Shakaii         7 Arizona Flam                      19.06   NWI  8 
 24 Jones, Sanaa               8 Do Right Edu                      19.14   NWI  3 
 25 Woodward, Elliana          7 Arizona Chee           19.30      19.16   NWI  9 
 26 Moore, Skye                7 Arizona Risi           21.68      19.16   NWI  7 
 27 Coopwood, Jewel            8 Do Right Edu                      19.22   NWI  2 
 28 Ontiveros, Maya            7 Elite Stride           19.26      19.41   NWI  9 
 29 Lopez-Bogan, Brooklyn      8 Arizona Chee           19.50      19.45   NWI  9 
 30 Womack, Jade               6 Arizona Flam           19.53      19.53   NWI  8 
 31 Valencia, Sophia           6 Arizona Risi           25.77      19.59   NWI  5 
 32 Richardson, Mya            5 Arizona Chee           20.55      19.67   NWI  8 
 33 Waddelll, Crescent         8 Do Right Edu                      19.70   NWI  1 
 34 Perez, Anahi               7 Huron Athlet           21.40      19.76   NWI  7 
 35 Montano, Jiyu              6 Elite Stride           20.27      19.82   NWI  8 
 36 Amor Cotton, Jalyssa       7 Arizona Chee           21.88      20.05   NWI  6 
 37 Newsom, Cryshelle          6 AZ Burn                           20.14   NWI  3 
 38 Anderson, Alaeyah          8 Do Right Edu           21.34      20.31   NWI  7 
 39 Smith, Ahleeyiah           8 Arizona Flam                      20.37   NWI  1 
 40 Walker-Griffin, DeAnne     8 AZ Titans, L                      20.50   NWI  4 
 41 Lopez, Ariana              8 ArizonAthlet                      20.59   NWI  4 
 42 Tavizon, Jimenna           8 Panthers Ath           20.00      20.71   NWI  8 
 43 Cerniglia, Sofia           8 Quicksilver                       20.79   NWI  4 
 44 James, A'Niya              7 Do Right Edu           23.71      20.81   NWI  5 
 45 Izaguirre-Garibaldi, Log   7 ArizonAthlet                      21.14   NWI  3 
 46 Horton, Briana             7 Power Forwar                      21.15   NWI  2 
 47 Peete, Leah'Marie          7 NX Level Tra                      21.22   NWI  3 
 48 Alexander, Jicelle         6 Arizona Chee           22.58      21.47   NWI  6 
 49 McMillian, Amaya           7 Arizona Chee           21.18      21.58   NWI  7 
 50 Ferguson, Emily            8 Vail Vipers                       21.67   NWI  5 
 51 Sims, Camryn               5 Arizona Chee           28.67      21.70   NWI  5 
 52 Finley, Jami'ya            5 Do Right Edu           24.64      21.81   NWI  5 
 53 Smith, Journee             6 Arizona Chee           23.21      21.82   NWI  6 
 54 James, Tahlia              6 Arizona Chee           22.33      22.11   NWI  6 
 55 Candelaria, Calista        7 Arizona Chee           21.33      22.42   NWI  7 
 56 Tamplin, Brooklynn         5 AZ Burn                           22.72   NWI  1 
 57 Jones, Vida                8 Arizona Chee           22.34      22.78   NWI  6 
 58 Jordan, Jaela              6 Arizona Chee           22.70      22.81   NWI  6 
 59 Anderson, Laylanee         7 Do Right Edu           23.66      23.00   NWI  6 
 60 Hill, Kahlea               7 Arizona Chee           22.80      23.05   NWI  6 
 61 Velazquez, Athena          5 Do Right Edu                      24.54   NWI  3 
 62 Hampton, Madyson           7 Arizona Chee           25.52      26.63   NWI  5 
 63 Morris, Amani              4 Do Right Edu                      26.84   NWI  2 
 64 Marshall, Gianna           4 Arizona Chee           34.60      26.86   NWI  5 
 
200 Meter Dash 8 & Under Division Girls
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Anderson, Rylee            7 NX Level Tra           34.05      33.49   NWI  7 
  2 Carey, Ellie               8 NX Level Tra           34.45      33.51   NWI  7 
  3 Morrow, Kennedy            8 Power Forwar           36.72      35.44   NWI  7 
  4 Franklin, Sydney           8 Huron Athlet           37.03      35.50   NWI  7 
  5 Rushing, Michelle          8 AZ Titans, L           36.07      35.61   NWI  7 
  6 Lee, Nakari                7 NX Level Tra           37.75      36.13   NWI  7 
  7 Starr-Brown, Olivia        8 Huron Athlet           38.87      36.27   NWI  6 
  8 Lindsey, Soraya            8 Arizona Chee           36.49      36.31   NWI  7 
  9 Buettner, Ella             7 Elite Stride           36.44      36.89   NWI  7 
 10 Cooper, Laylah             8 NX Level Tra           40.81      39.89   NWI  6 
 11 Davis, Briella             7 Arizona Risi                      41.34   NWI  1 
 12 Green, Jaliyah             8 Do Right Edu           43.99      41.45   NWI  5 
 13 Crawley, Messiah           7 AZ Burn                39.43      41.80   NWI  6 
 14 Smallwood, Shakaii         7 Arizona Flam                      41.90   NWI  1 
 15 Moore, Skye                7 Arizona Risi           45.47      42.02   NWI  5 
 16 Lopez-Bogan, Brooklyn      8 Arizona Chee           44.19      42.10   NWI  5 
 17 Montano, Jiyu              6 Elite Stride           42.20      43.11   NWI  6 
 18 Richardson, Mya            5 Arizona Chee           46.89      43.32   NWI  4 
 19 Ontiveros, Maya            7 Elite Stride           40.17      43.78   NWI  6 
 20 Woodward, Elliana          7 Arizona Chee           43.64      44.53   NWI  5 
 21 Coopwood, Jewel            8 Do Right Edu           43.94      44.82   NWI  5 
 22 Smith, Ahleeyiah           8 Arizona Flam           45.44      45.28   NWI  5 
 23 Walker-Griffin, DeAnne     8 AZ Titans, L                      45.81   NWI  1 
 24 James, A'Niya              7 Do Right Edu           47.71      45.91   NWI  4 
 25 Valencia, Sophia           6 Arizona Risi           46.11      46.96   NWI  5 
 26 Cerniglia, Sofia           8 Quicksilver                       46.97   NWI  1 
 27 Peete, Leah'Marie          7 NX Level Tra                      47.12   NWI  2 
 28 Horton, Briana             7 Power Forwar                      47.88   NWI  1 
 29 Sims, Camryn               5 Arizona Chee           54.08      48.24   NWI  3 
 30 Ferguson, Emily            8 Vail Vipers                       49.10   NWI  2 
 31 Jordan, Jaela              6 Arizona Chee           51.17      49.13   NWI  4 
 32 Smith, Journee             6 Arizona Chee           49.93      49.80   NWI  4 
 33 Velazquez, Athena          5 Do Right Edu           53.80      50.13   NWI  3 
 34 Anderson, Laylanee         7 Do Right Edu           53.53      50.30   NWI  3 
 35 Tamplin, Brooklynn         5 AZ Burn                           51.33   NWI  1 
 36 Jones, Vida                8 Arizona Chee           51.84      54.38   NWI  4 
 37 Finley, Jami'ya            5 Do Right Edu           55.66      54.95   NWI  3 
 38 Morris, Amani              4 Do Right Edu           57.48    1:01.05   NWI  3 
 39 Marshall, Gianna           4 Arizona Chee         1:10.69    1:04.74   NWI  3 
 
400 Meter Dash 8 & Under Division Girls
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Anderson, Rylee            7 NX Level Tra         1:18.85    1:16.47   5 
  2 Carey, Ellie               8 NX Level Tra         1:24.42    1:21.92   5 
  3 Kisler, Kayden             8 Arizona Chee         1:18.00    1:23.09   5 
  4 Rushing, Michelle          8 AZ Titans, L         1:32.52    1:23.50   4 
  5 Morrow, Kennedy            8 Power Forwar         1:27.08    1:25.45   5 
  6 Franklin, Sydney           8 Huron Athlet         1:28.97    1:26.19   5 
  7 Hamilton, Emmorie          8 Do Right Edu                    1:27.49   1 
  8 Lindsey, Soraya            8 Arizona Chee         1:27.00    1:28.14   5 
  9 Lee, Nakari                7 NX Level Tra         1:35.94    1:29.88   4 
 10 Buettner, Ella             7 Elite Stride         1:32.00    1:34.29   4 
 11 Anderson, Alaeyah          8 Do Right Edu                    1:34.79   1 
 12 Kisler, Kaliyah            7 Arizona Chee         1:38.00    1:36.98   4 
 13 James, Riyah               8 Arizona Chee         1:36.31    1:37.21   4 
 14 Siple, Mia                 7 Distance Uni                    1:38.08   1 
 15 Hubbard, Alani             7 Distance Uni         1:29.38    1:38.66   4 
 16 Moore, Skye                7 Arizona Risi         1:47.79    1:39.46   3 
 17 Sharpe, Eve                8 Arizona Chee         1:29.27    1:39.65   5 
 18 Golden, McKenna            8 Quicksilver                     1:40.12   2 
 19 Davis, Briella             7 Arizona Risi                    1:41.46   1 
 20 Cooper, Laylah             8 NX Level Tra         1:28.75    1:41.52   5 
 21 Crawley, Messiah           7 AZ Burn              1:34.69    1:41.76   4 
 22 Jones, Sanaa               8 Do Right Edu                    1:41.97   2 
 23 Lopez-Bogan, Brooklyn      8 Arizona Chee         1:39.72    1:42.83   3 
 24 Ontiveros, Maya            7 Elite Stride                    1:43.12   1 
 25 Waddelll, Crescent         8 Do Right Edu                    1:45.71   1 
 26 Woodward, Elliana          7 Arizona Chee         1:42.35    1:45.82   3 
 27 McMillian, Amaya           7 Arizona Chee         1:42.82    1:45.88   3 
 28 Coopwood, Jewel            8 Do Right Edu         1:57.69    1:46.47   2 
 29 Amor Cotton, Jalyssa       7 Arizona Chee         1:42.00    1:48.10   3 
 30 Valencia, Sophia           6 Arizona Risi         1:43.58    1:48.18   3 
 31 Peete, Leah'Marie          7 NX Level Tra                    1:50.48   2 
 32 Alexander, Jicelle         6 Arizona Chee         1:50.00    1:51.45   3 
 33 Womack, Jade               6 Arizona Flam         1:39.66    1:55.66   4 
 34 Candelaria, Calista        7 Arizona Chee         2:09.88    2:06.84   2 
 
800 Meter Run 8 & Under Division Girls
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Janssen, Taisley           6 NX Level Tra         3:25.60    3:24.15  
  2 Hubbard, Alani             7 Distance Uni         3:27.24    3:38.21  
  3 Siple, Mia                 7 Distance Uni                    3:46.92  
 
1500 Meter Run 8 & Under Division Girls
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Janssen, Taisley           6 NX Level Tra                    6:54.95  
 
4x100 Meter Relay 8 & Under Division Girls
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Do Right Educational Sports  'A'                  1:07.00    1:17.86  
     1) Green, Jaliyah 8                2) Hamilton, Emmorie 8            
     3) Conway, Kallie 8                4) Jones, Sanaa 8                 
  2 Do Right Educational Sports  'B'                  1:12.00    1:25.77  
     1) Anderson, Alaeyah 8             2) Waddelll, Crescent 8           
     3) James, A'Niya 7                 4) Colter, Tamia 7                
  3 Arizona Cheetahs Track Club  'B'                             1:29.98  
     1) James, Tahlia 6                 2) Jones, Vida 8                  
     3) Alexander, Jicelle 6            4) Amor Cotton, Jalyssa 7         
  4 Arizona Cheetahs Track Club  'C'                             1:43.16  
     1) Smith, Journee 6                2) Hampton, Madyson 7             
     3) Hill, Kahlea 7                  4) Jordan, Jaela 6                
 
Long Jump 8 & Under Division Girls
========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind          
========================================================================================
  1 Morrow, Kennedy            8 Power Forwar           2.79m      2.98m   NWI   9-09.50 
  2 Kisler, Kayden             8 Arizona Chee                      2.79m   NWI   9-02.00 
  3 Sorensen, Sophie           7 Arizona Elit                      2.54m   NWI   8-04.00 
  4 Conway, Kallie             8 Do Right Edu           2.31m      2.43m   NWI   7-11.75 
  5 Sharpe, Eve                8 Arizona Chee                      2.40m   NWI   7-10.50 
  6 James, Riyah               8 Arizona Chee           1.44m      2.33m   NWI   7-07.75 
  6 Courtney, Treazure         8 Arizona Flam           1.98m      2.33m   NWI   7-07.75 
  8 Kisler, Kaliyah            7 Arizona Chee                      2.32m   NWI   7-07.50 
  9 Izaguirre-Garibaldi, Log   7 ArizonAthlet                      2.22m   NWI   7-03.50 
 10 Starr-Brown, Olivia        8 Huron Athlet           1.91m      2.20m   NWI   7-02.75 
 11 Perez, Anahi               7 Huron Athlet                      2.13m   NWI   7-00.00 
 12 Eichelberger, Emery        8 Arizona Trac           1.86m      2.12m   NWI   6-11.50 
 13 Golden, McKenna            8 Quicksilver                       2.10m   NWI   6-10.75 
 14 Cerniglia, Sofia           8 Quicksilver                       1.83m   NWI   6-00.00 
 15 Lopez, Ariana              8 ArizonAthlet                      1.75m   NWI   5-09.00 
 16 Smallwood, Shakaii         7 Arizona Flam                      1.73m   NWI   5-08.25 
 17 Anderson, Laylanee         7 Do Right Edu                      1.68m   NWI   5-06.25 
 18 Smith, Ahleeyiah           8 Arizona Flam           1.92m      1.48m   NWI   4-10.25 
 19 Smith, Journee             6 Arizona Chee                      1.47m   NWI   4-10.00 
 20 Hampton, Madyson           7 Arizona Chee                      1.24m   NWI   4-01.00 
 21 Richardson, Mya            5 Arizona Chee                      1.20m   NWI   3-11.25 
 -- Finley, Jami'ya            5 Do Right Edu                       FOUL                 
 
Shot Put 8 & Under Division Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Perez, Anahi               7 Huron Athlet                      3.86m   12-08.00 
  2 Courtney, Treazure         8 Arizona Flam                      3.84m   12-07.25 
  3 Lopez, Ariana              8 ArizonAthlet                      3.40m   11-02.00 
  4 Hill, Kahlea               7 Arizona Chee                      3.15m   10-04.00 
  5 Izaguirre-Garibaldi, Log   7 ArizonAthlet                      2.93m    9-07.50 
  6 James, Tahlia              6 Arizona Chee                      2.13m    7-00.00 
  7 Montano, Jiyu              6 Elite Stride                      1.81m    5-11.25 
 
Javelin Throw 300g 8 & Under Division Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Courtney, Treazure         8 Arizona Flam                     12.95m      42-06 
  2 Walker-Griffin, DeAnne     8 AZ Titans, L                      9.09m      29-10 
  3 Eichelberger, Emery        8 Arizona Trac                      7.32m      24-00 
  4 Ferguson, Emily            8 Vail Vipers                       4.35m      14-03 
  5 Velazquez, Athena          5 Do Right Edu                      1.80m       5-11 
 
100 Meter Dash 9-10 Division Girls
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Barbour, Amiyah           10 Arizona Risi           14.65      14.24   NWI  9 
  2 Henderson, Devyn          10 Arizona Chee           14.25      14.25   NWI  9 
  3 Smith, Alana              10 NX Level Tra                      14.54   NWI  5 
  4 Word, Taliyah             10 Arizona Chee           14.92      14.73   NWI  9 
  5 Barrett, Claire           10 Arizona Chee           15.32      14.93   NWI  9 
  6 Ware, Jamiyah              9 Arizona Chee           15.41      15.08   NWI  9 
  7 Allen, Neveah             10 Arizona Risi           15.54      15.17   NWI  9 
  8 Smith, Kameron             9 Arizona Flam           15.89      15.37   NWI  8 
  9 Colosimo, Shay            10 AZ Burn                14.99      15.38   NWI  9 
 10 Haley, Leticia            10 AZ Titans, L           15.85      15.39   NWI  8 
 11 Morrow, Aliyah            10 Arizona Chee           14.75      15.46   NWI  9 
 12 Vannest, Diane            10 48-Unattache           15.66      15.47   NWI  8 
 13 Sims, Justice              9 Arizona Chee           15.62      15.50   NWI  8 
 14 Barclay, Brianca           9 Arizona Risi           15.61      15.61   NWI  8 
 15 Harper, Naeemah           10 Arizona Chee           16.02      15.65   NWI  7 
 16 Quarles, Arionna           8 Arizona Chee           15.62      15.71   NWI  8 
 17 Rojas, Serenidy            9 Arizona Flam                      15.73   NWI  4 
 18 Narayanan, Ashwini        10 48-Unattache                      15.78   NWI  1 
 19 Hampton, Ericka           10 Do Right Edu                      15.85   NWI  5 
 20 Roberts, Isabelle         10 48-Unattache                      16.17   NWI  1 
 21 Ware, Rylee                8 Arizona Chee           15.78      16.20   NWI  8 
 22 Pretlow, Taliyah          10 Lion Power S           15.61      16.22   NWI  8 
 23 Gammage, Olivia            9 Do Right Edu                      16.27   NWI  5 
 24 Perkins, Kiara             9 Arizona Flam           16.35      16.29   NWI  7 
 25 Murdock, Gwendolyn        10 Arizona Chee           16.73      16.42   NWI  7 
 26 Bogan, Jaiyana             8 Arizona Chee           16.57      16.47   NWI  7 
 27 Diggs, Sassah             10 Arizona Flam                      16.47   NWI  1 
 28 Foster, Arayanna          10 Do Right Edu                      16.49   NWI  2 
 29 Ross, Kendyll              9 Arizona Chee                      16.69   NWI  1 
 30 Harrison, Joi              9 Elite Stride           16.89      16.76   NWI  6 
 31 Muhammad, Zari-Michaele    9 Do Right Edu                      16.79   NWI  4 
 32 Center, Ar'iyah Center    10 Do Right Edu                      16.90   NWI  3 
 33 Felix, Alaya               9 Arizona Chee           17.65      16.92   NWI  6 
 34 Lee, Daeja                 9 Power Forwar           16.55      16.96   NWI  7 
 35 Moon, Ashtyn              10 Arizona Chee                      16.97   NWI  2 
 36 Mitchell, Karmah           8 Do Right Edu                      17.00   NWI  3 
 37 Walters Meeker, Antonae   10 48-Unattache           16.39      17.01   NWI  7 
 38 Lane, Amiyah               9 Arizona Chee           16.85      17.04   NWI  7 
 39 Sorensen, Lena             9 Arizona Elit                      17.10   NWI  2 
 40 Meadows, Zirenety          9 Do Right Edu                      17.11   NWI  1 
 41 Becketts, Tiana            9 Do Right Edu                      17.14   NWI  1 
 42 Woods, Ziya                8 Do Right Edu           18.62      17.19   NWI  6 
 43 Tate, Keilonie             9 Do Right Edu                      17.19   NWI  4 
 44 Cheatham, Summer           9 Do Right Edu                      17.26   NWI  4 
 45 Davis, Cinfani            10 Elite Stride                      17.35   NWI  3 
 46 Rhodes, Emerson           10 Phoenix Flye           16.18      17.37   NWI  7 
 47 Spencer, Kaylie           10 48-Unattache           19.00      17.38   NWI  6 
 48 Romney, Paisley            9 Arizona Chee                      17.42   NWI  3 
 49 Young, Dominique           9 Arizona Chee           18.29      17.80   NWI  6 
 50 Gary, Nehemiah             8 Do Right Edu                      17.97   NWI  4 
 51 Jones, Haleigh             9 Arizona Flam           17.68      17.98   NWI  6 
 52 Marshall, Knyla            9 Do Right Edu                      18.08   NWI  3 
 53 Wilson, Daija              9 Arizona Risi           17.73      18.20   NWI  6 
 53 Williams, Ke'Miya          8 NX Level Tra                      18.20   NWI  1 
 55 Fields, Amayah             8 Arizona Chee                      18.46   NWI  4 
 56 Bell, Jaysha               8 Arizona Chee           19.42      18.90   NWI  6 
 57 Benjamin, Zahajanae        9 Do Right Edu                      18.92   NWI  3 
 58 Hampton, Brooklynn         8 Arizona Chee           20.59      19.24   NWI  5 
 59 Clark, Emery               9 Arizona Chee           19.75      20.35   NWI  5 
 60 Smith, Jaylah              8 Arizona Chee           19.97      20.84   NWI  5 
 61 Trumpinski, Payton         9 Vail Vipers                       20.85   NWI  3 
 
200 Meter Dash 9-10 Division Girls
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Henderson, Devyn          10 Arizona Chee           29.98      29.48   NWI  8 
  2 Barbour, Amiyah           10 Arizona Risi           30.33      29.71   NWI  8 
  3 Smith, Alana              10 NX Level Tra           31.97      30.93   NWI  8 
  4 Allen, Neveah             10 Arizona Risi           33.20      32.08   NWI  7 
  5 Colosimo, Shay            10 AZ Burn                31.65      32.19   NWI  8 
  6 Barrett, Claire           10 Arizona Chee                      32.34   NWI  3 
  7 Narayanan, Ashwini        10 48-Unattache           33.64      32.96   NWI  7 
  8 Hampton, Ericka           10 Do Right Edu           34.40      33.01   NWI  7 
  9 Quarles, Arionna           8 Arizona Chee           32.04      33.19   NWI  8 
 10 Chavez, Kaylee             9 Arizona Trac           36.32      33.51   NWI  6 
 11 Pretlow, Taliyah          10 Lion Power S           35.48      33.56   NWI  6 
 12 Rojas, Serenidy            9 Arizona Flam                      33.83   NWI  1 
 13 Gammage, Olivia            9 Do Right Edu                      33.84   NWI  2 
 14 Vannest, Diane            10 48-Unattache           30.77      33.95   NWI  8 
 15 Sanders, Sydney            9 NX Level Tra           33.72      33.99   NWI  7 
 16 Smith, Kameron             9 Arizona Flam           35.00      34.12   NWI  7 
 17 Roberts, Isabelle         10 48-Unattache           33.44      34.29   NWI  7 
 18 Ware, Jamiyah              9 Arizona Chee           33.04      34.41   NWI  8 
 19 Haley, Leticia            10 AZ Titans, L           33.46      34.48   NWI  7 
 20 Allison, Isabella         10 Phoenix Flye           35.31      35.22   NWI  7 
 21 Barclay, Brianca           9 Arizona Risi           32.63      35.27   NWI  8 
 22 Mitchell, Karmah           8 Do Right Edu           40.83      35.29   NWI  5 
 23 Gary, Nehemiah             8 Do Right Edu                      35.52   NWI  1 
 24 Foster, Arayanna          10 Do Right Edu           36.41      36.15   NWI  6 
 25 Bogan, Jaiyana             8 Arizona Chee           37.23      36.31   NWI  5 
 26 Diggs, Sassah             10 Arizona Flam                      36.69   NWI  3 
 27 Meadows, Zirenety          9 Do Right Edu           36.58      37.09   NWI  6 
 28 Tate, Keilonie             9 Do Right Edu                      37.14   NWI  1 
 29 Woods, Ziya                8 Do Right Edu           38.16      37.23   NWI  5 
 30 Harrison, Joi              9 Elite Stride           36.21      37.29   NWI  6 
 31 Lee, Daeja                 9 Power Forwar           38.09      37.39   NWI  5 
 32 Muhammad, Zari-Michaele    9 Do Right Edu                      37.64   NWI  1 
 33 Walters Meeker, Antonae   10 48-Unattache           36.60      37.82   NWI  6 
 34 Center, Ar'iyah Center    10 Do Right Edu                      37.97   NWI  2 
 35 Glass, KenNyah             9 Arizona Trac                      38.05   NWI  3 
 36 Gray, Hadley              10 NX Level Tra                      38.11   NWI  2 
 37 Becketts, Tiana            9 Do Right Edu                      38.35   NWI  2 
 38 Romney, Paisley            9 Arizona Chee                      38.46   NWI  3 
 39 Young, Dominique           9 Arizona Chee           39.44      38.70   NWI  5 
 40 Cheatham, Summer           9 Do Right Edu                      38.72   NWI  3 
 41 Marshall, Knyla            9 Do Right Edu                      39.12   NWI  2 
 42 Fonseca, Nadia             8 NX Level Tra           40.23      39.45   NWI  5 
 43 Brown, Brooklynn          10 NX Level Tra           41.15      39.55   NWI  4 
 44 Wilson, Daija              9 Arizona Risi           40.49      39.66   NWI  5 
 45 Davis, Cinfani            10 Elite Stride           37.08      40.00   NWI  6 
 46 Bell, Jaysha               8 Arizona Chee           44.27      41.48   NWI  4 
 47 Hampton, Brooklynn         8 Arizona Chee           45.54      41.84   NWI  4 
 48 Williams, Ke'Miya          8 NX Level Tra           41.95      42.25   NWI  4 
 49 Spruell, Maddie           10 Huron Athlet           44.41      43.05   NWI  4 
 50 Trumpinski, Payton         9 Vail Vipers                       47.31   NWI  3 
 51 Smith, Jaylah              8 Arizona Chee           50.22      50.37   NWI  4 
 
400 Meter Dash 9-10 Division Girls
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Barbour, Amiyah           10 Arizona Risi         1:13.56    1:10.35   8 
  2 Colosimo, Shay            10 AZ Burn              1:11.30    1:11.12   8 
  3 Word, Taliyah             10 Arizona Chee         1:10.88    1:11.60   8 
  4 Henderson, Devyn          10 Arizona Chee         1:11.24    1:12.25   8 
  5 Barrett, Claire           10 Arizona Chee         1:13.23    1:14.17   8 
  6 Davis, Ava                 9 Arizona Trac                    1:15.17   1 
  7 Morrow, Aliyah            10 Arizona Chee         1:19.63    1:15.36   7 
  8 Sims, Justice              9 Arizona Chee         1:23.37    1:16.36   6 
  9 Ellis, Peyton             10 Distance Uni         1:17.36    1:16.52   8 
 10 Barclay, Brianca           9 Arizona Risi         1:15.43    1:17.44   8 
 11 Hampton, Ericka           10 Do Right Edu         1:20.34    1:18.07   7 
 12 Allen, Neveah             10 Arizona Risi         1:22.72    1:18.78   6 
 13 Chavez, Kaylee             9 Arizona Trac         1:22.22    1:19.60   7 
 14 Hicks, Marley              8 48-Unattache         1:15.88    1:19.96   8 
 15 Quarles, Arionna           8 Arizona Chee         1:22.54    1:21.25   7 
 16 Harrison, Joi              9 Elite Stride         1:23.90    1:21.38   6 
 17 Harper, Naeemah           10 Arizona Chee         1:18.51    1:21.64   7 
 18 Pretlow, Taliyah          10 Lion Power S         1:23.54    1:21.69   6 
 19 Rojas, Serenidy            9 Arizona Flam                    1:21.80   2 
 20 Ware, Jamiyah              9 Arizona Chee         1:19.69    1:22.76   7 
 21 Mitchell, Karmah           8 Do Right Edu         1:23.23    1:23.09   6 
 22 Diggs, Sassah             10 Arizona Flam                    1:23.68   1 
 23 Ross, Kendyll              9 Arizona Chee         1:20.00    1:23.75   7 
 24 Foster, Arayanna          10 Do Right Edu         1:32.39    1:24.30   4 
 25 Haley, Leticia            10 AZ Titans, L         1:38.00    1:24.32   3 
 26 Gary, Nehemiah             8 Do Right Edu         1:30.62    1:25.08   5 
 27 Moon, Ashtyn              10 Arizona Chee         1:22.96    1:25.29   6 
 28 Romney, Paisley            9 Arizona Chee         1:31.87    1:25.63   4 
 29 Parrish, Analise          10 Distance Uni         1:22.28    1:25.69   7 
 30 Wills- Dennard, Joelle     9 AZ Titans, L         1:28.77    1:26.09   5 
 31 Bogan, Jaiyana             8 Arizona Chee         1:31.94    1:26.10   4 
 32 Young, Dominique           9 Arizona Chee         1:30.26    1:28.61   5 
 33 Foster, Amaya             10 48-Unattache         1:27.39    1:28.62   6 
 34 Rhodes, Emerson           10 Phoenix Flye         1:27.98    1:28.63   5 
 35 Muhammad, Zari-Michaele    9 Do Right Edu         1:37.63    1:28.94   3 
 36 Ware, Rylee                8 Arizona Chee         1:22.82    1:29.53   6 
 37 Rios, Lyla                 9 Glendale Fla         1:40.60    1:30.11   3 
 38 Center, Ar'iyah Center    10 Do Right Edu         1:39.40    1:30.13   3 
 39 Spencer, Kaylie           10 48-Unattache         1:40.00    1:30.18   3 
 40 Meadows, Zirenety          9 Do Right Edu         1:30.90    1:30.59   5 
 41 Seabaugh, Teagan           9 Distance Uni         1:28.74    1:30.65   5 
 42 Tate, Keilonie             9 Do Right Edu         1:28.70    1:30.75   5 
 43 Lane, Amiyah               9 Arizona Chee         1:27.45    1:30.89   5 
 44 Murdock, Gwendolyn        10 Arizona Chee         1:36.93    1:31.38   4 
 45 Marshall, Knyla            9 Do Right Edu                    1:32.93   1 
 46 Clark, Emery               9 Arizona Chee         1:32.40    1:35.18   4 
 47 Woods, Ziya                8 Do Right Edu         1:42.30    1:35.79   3 
 48 Fonseca, Nadia             8 NX Level Tra         1:37.54    1:36.25   3 
 49 Brown, Brooklynn          10 NX Level Tra         1:36.74    1:36.62   4 
 50 Wilson, Daija              9 Arizona Risi         1:44.80    1:37.11   2 
 51 Spruell, Maddie           10 Huron Athlet         1:42.32    1:37.60   2 
 52 Glass, KenNyah             9 Arizona Trac         1:31.32    1:38.32   4 
 53 Becketts, Tiana            9 Do Right Edu                    1:40.09   1 
 54 Felix, Alaya               9 Arizona Chee         1:47.02    1:44.08   2 
 55 Bell, Jaysha               8 Arizona Chee         1:47.23    1:44.65   2 
 56 Benjamin, Zahajanae        9 Do Right Edu         1:48.51    1:50.28   2 
 57 Fields, Amayah             8 Arizona Chee                    1:50.34   1 
 58 Smith, Jaylah              8 Arizona Chee         1:56.57    2:09.40   2 
 
800 Meter Run 9-10 Division Girls
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Word, Taliyah             10 Arizona Chee         2:49.85    2:48.06   2 
  2 Davis, Ava                 9 Arizona Trac                    2:49.47   1 
  3 Janssen, Taelyn            9 NX Level Tra         3:01.00    2:58.18   2 
  4 Ellis, Peyton             10 Distance Uni         3:03.09    3:00.76   2 
  5 Smith, Alana              10 NX Level Tra         3:19.96    3:01.11   1 
  6 Dupps, Serena              9 Distance Uni         3:05.10    3:01.30   2 
  7 Moon, Ashtyn              10 Arizona Chee         3:05.02    3:04.23   2 
  8 Patterson, Delaney        10 Distance Uni         3:07.96    3:04.75   2 
  9 Ross, Kendyll              9 Arizona Chee         3:10.00    3:07.30   2 
 10 Salcido, Tylee             8 Huron Athlet         3:14.23    3:07.33   2 
 11 Parrish, Analise          10 Distance Uni         3:10.76    3:13.91   2 
 12 Sanders, Sydney            9 NX Level Tra         3:18.99    3:15.78   2 
 13 Washington, Kalia          9 Arizona Flam         3:14.18    3:15.89   2 
 14 Wills- Dennard, Joelle     9 AZ Titans, L         3:19.88    3:19.66   2 
 15 Clark, Emery               9 Arizona Chee         3:25.31    3:22.28   1 
 16 Seabaugh, Teagan           9 Distance Uni         3:30.51    3:26.19   1 
 17 Gray, Hadley              10 NX Level Tra                    3:37.01   1 
 18 Rios, Lyla                 9 Glendale Fla                    3:37.66   1 
 19 Fonseca, Nadia             8 NX Level Tra         3:52.87    3:48.14   1 
 20 Brown, Brooklynn          10 NX Level Tra         4:20.67    3:58.81   1 
 21 Williams, Ke'Miya          8 NX Level Tra         4:10.59    4:04.45   1 
 
1500 Meter Run 9-10 Division Girls
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Janssen, Taelyn            9 NX Level Tra                    6:02.59  
  2 Washington, Kalia          9 Arizona Flam         6:19.83    6:10.88  
  3 Dupps, Serena              9 Distance Uni         6:05.36    6:12.93  
  4 Patterson, Delaney        10 Distance Uni         6:38.49    6:19.50  
  5 Salcido, Tylee             8 Huron Athlet         6:46.44    6:28.06  
  6 Hicks, Marley              8 48-Unattache                    6:33.49  
 
High Jump 9-10 Division Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Smith, Kameron             9 Arizona Flam                      1.00m    3-03.25 
  2 Perkins, Kiara             9 Arizona Flam                     J1.00m    3-03.25 
  3 Vannest, Diane            10 48-Unattache           1.05m      0.95m    3-01.25 
  4 Foster, Amaya             10 48-Unattache           1.00m     J0.95m    3-01.25 
 -- Washington, Kalia          9 Arizona Flam           0.85m         NH            
 
Long Jump 9-10 Division Girls
========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind          
========================================================================================
  1 Sanders, Sydney            9 NX Level Tra                      4.15m   NWI  13-07.50 
  2 Harper, Naeemah           10 Arizona Chee           3.78m      3.89m   NWI  12-09.25 
  3 Rhodes, Emerson           10 Phoenix Flye           3.40m      3.71m   NWI  12-02.25 
  4 Allison, Isabella         10 Phoenix Flye           3.30m      3.51m   NWI  11-06.25 
  5 Gray, Hadley              10 NX Level Tra                      3.35m   NWI  11-00.00 
  6 Gammage, Olivia            9 Do Right Edu           3.06m      3.34m   NWI  10-11.50 
  7 Ware, Rylee                8 Arizona Chee           3.55m      3.23m   NWI  10-07.25 
  7 Perkins, Kiara             9 Arizona Flam           2.54m      3.23m   NWI  10-07.25 
  9 Wills- Dennard, Joelle     9 AZ Titans, L                      3.20m   NWI  10-06.00 
 10 Sorensen, Lena             9 Arizona Elit                      3.02m   NWI   9-11.00 
 11 Cheatham, Summer           9 Do Right Edu           3.06m      2.99m   NWI   9-09.75 
 12 Morrow, Aliyah            10 Arizona Chee                      2.94m   NWI   9-07.75 
 13 Sims, Justice              9 Arizona Chee           3.33m      2.79m   NWI   9-02.00 
 14 Salcido, Tylee             8 Huron Athlet           2.81m      2.73m   NWI   8-11.50 
 15 Walters Meeker, Antonae   10 48-Unattache           3.70m      2.61m   NWI   8-06.75 
 16 Spruell, Maddie           10 Huron Athlet           2.22m      2.54m   NWI   8-04.00 
 17 Lane, Amiyah               9 Arizona Chee           2.70m      2.36m   NWI   7-09.00 
 -- Lee, Daeja                 9 Power Forwar           2.62m       FOUL                 
 -- Farol, Hazel               9 Huron Athlet           2.93m       FOUL                 
 
Shot Put 6 lb. 9-10 Division Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Felix, Alaya               9 Arizona Chee                      6.19m   20-03.75 
  2 Davis, Cinfani            10 Elite Stride                      5.47m   17-11.50 
  3 Murdock, Gwendolyn        10 Arizona Chee                      4.16m   13-07.75 
  4 Hampton, Brooklynn         8 Arizona Chee                      2.13m    7-00.00 
 
Javelin Throw 300g 9-10 Division Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Allison, Isabella         10 Phoenix Flye                     23.92m      78-06 
  2 Jones, Haleigh             9 Arizona Flam                     20.57m      67-06 
  3 Janssen, Taelyn            9 NX Level Tra                     19.88m      65-03 
  4 Seabaugh, Teagan           9 Distance Uni                     12.88m      42-03 
  5 Rios, Lyla                 9 Glendale Fla                     11.69m      38-04 
  6 Chavez, Kaylee             9 Arizona Trac                     11.05m      36-03 
  7 Parrish, Analise          10 Distance Uni                      9.85m      32-04 
  8 Trumpinski, Payton         9 Vail Vipers                       8.92m      29-03 
 
100 Meter Dash 11-12 Division Girls
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Cade, Sniyah              12 Arizona Chee           13.10      12.91   NWI  9 
  2 Usoro, Mayen              11 Do Right Edu           13.75      13.34   NWI  9 
  3 Davis, Chiliyah           11 Arizona Flam           13.97      13.79   NWI  9 
  4 DeVorce, Kassidi          11 Arizona Chee           13.98      13.86   NWI  9 
  5 Galera-Young, Imani       11 Arizona Chee           14.21      14.05   NWI  9 
  6 Tatum, Jahnae             12 Arizona Chee           14.39      14.16   NWI  8 
  7 Hunter, Camryn            11 Arizona Chee           14.23      14.17   NWI  9 
  8 Ware, Jaiden              10 Arizona Chee           14.31      14.31   NWI  9 
  9 Kemp, Mia                 12 NX Level Tra                      14.47   NWI  4 
 10 Cunico, Payton            12 Huron Athlet           14.56      14.54   NWI  8 
 11 Blume, Jaleah             11 Do Right Edu                      14.62   NWI  4 
 12 Smith-Barnes, Kyara       11 Arizona Chee           14.98      14.64   NWI  8 
 13 Hay, Camdyn               11 Power Forwar           14.95      14.88   NWI  8 
 14 Haven, Keena              12 Arizona Risi           15.03      14.99   NWI  8 
 15 Rodriguez, Amyiah         11 Elite Stride           15.46      15.00   NWI  7 
 16 Reed, Malia               11 Arizona Chee                      15.00   NWI  2 
 17 Coopwood, Jniyah          12 Do Right Edu                      15.03   NWI  3 
 18 Silver, Zion              11 Arizona Risi           15.81      15.12   NWI  6 
 19 Miller, Dionna            11 Arizona Chee                      15.15   NWI  3 
 20 Pittinsky, Marin          12 48-Unattache                      15.15   NWI  1 
 21 Gentry, Faith             11 Do Right Edu                      15.18   NWI  2 
 22 Labinjo, Yemisi-Marlee    12 48-Unattache           15.30      15.23   NWI  7 
 23 Davis, Lilanah            11 Arizona Chee           16.37      15.30   NWI  6 
 24 Mason, Semaj              11 Do Right Edu           14.20      15.34   NWI  9 
 25 Hendrix, Jade             11 Lion Power S           15.68      15.40   NWI  7 
 26 Laskowski-Trant, Shae     12 Arizona Chee                      15.42   NWI  3 
 27 Vazquez, Roselyn          11 Arizona Flam           14.90      15.42   NWI  8 
 28 Hollie, Aqua              11 NX Level Tra                      15.46   NWI  1 
 29 Waddell, Clover           11 Do Right Edu                      15.51   NWI  2 
 30 Bonwell, Jaeda            12 Arizona Chee           15.79      15.53   NWI  7 
 31 Wolach, Hayden            11 48-Unattache           15.22      15.57   NWI  8 
 32 Paea, Halaevalu           11 Lion Power S                      15.57   NWI  3 
 33 Gasparian, Bella          12 Arizona Trac           15.41      15.61   NWI  7 
 34 Reaves, Belicia           11 Huron Athlet                      15.63   NWI  3 
 35 Martin, Evonna            10 Quicksilver            15.30      15.65   NWI  7 
 36 Sanchez, Amaya            12 Arizona Chee           16.93      15.68   NWI  5 
 37 Lacy, Dymitre             12 Arizona Risi           16.46      15.70   NWI  6 
 38 Cooper, Cristina          11 Arizona Chee           16.14      15.79   NWI  6 
 39 Payne, Lauren             10 48-Unattache           16.00      15.84   NWI  6 
 40 Burt, Madison             12 48-Unattache           15.75      15.84   NWI  7 
 41 Sutherland, Rachel        12 48-Unattache                      15.87   NWI  2 
 42 Piel, Mai                 10 Arizona Chee                      15.92   NWI  4 
 43 Gammage, Maleah           12 Do Right Edu                      16.00   NWI  4 
 44 Johnson, Zoee             11 Arizona Risi                      16.01   NWI  2 
 45 Oliver, MacKenzie         11 48-Unattache           16.60      16.07   NWI  5 
 46 Fisher, Kumiah            11 Arizona Chee           15.63      16.19   NWI  7 
 47 Roberts, Raazia           11 Arizona Spee           15.84      16.21   NWI  6 
 48 Bryant, Samone            11 AZ Titans, L                      16.33   NWI  1 
 49 Hawkins, Breasia          12 Vail Vipers                       16.58   NWI  5 
 50 Grisham-Dobbs, Simone     10 48-Unattache           16.67      16.67   NWI  5 
 51 Moreland, Jordyn          11 Arizona Chee           16.96      16.71   NWI  5 
 52 Lynch, Makayla            11 Arizona Chee           16.31      16.76   NWI  6 
 53 Garay, Lexany             10 Arizona Risi           16.94      16.78   NWI  5 
 54 Davis, CinCere            11 Elite Stride                      17.02   NWI  3 
 55 Plump, Leila              12 Arizona Chee           17.08      17.11   NWI  5 
 56 Noyd, Kianna              10 Arizona Elit           16.21      17.11   NWI  6 
 57 Cryer, Bre'Anne           10 Arizona Chee                      17.22   NWI  2 
 58 Lamb Wilson, Serenity     10 Arizona Chee                      17.27   NWI  4 
 59 Noriega, Gianna           10 Arizona Chee                      17.28   NWI  1 
 60 Cowen, Isabella           10 Arizona Chee                      17.69   NWI  1 
 
200 Meter Dash 11-12 Division Girls
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Cade, Sniyah              12 Arizona Chee           27.77      26.91   NWI  8 
  2 Usoro, Mayen              11 Do Right Edu           27.35      27.56   NWI  8 
  3 Whiten, Uriyah            11 Elite Stride           28.93      28.95   NWI  8 
  4 DeVorce, Kassidi          11 Arizona Chee           27.89      29.04   NWI  8 
  5 Cunico, Payton            12 Huron Athlet           30.44      30.20   NWI  8 
  6 Spitler, McKenzi          11 Power Forwar           31.16      30.37   NWI  7 
  7 Blume, Jaleah             11 Do Right Edu           31.90      30.55   NWI  6 
  8 Rodriguez, Amyiah         11 Elite Stride           32.53      30.73   NWI  6 
  9 Smith-Barnes, Kyara       11 Arizona Chee           31.78      30.78   NWI  7 
 10 Stroughter, Bryonna       11 Do Right Edu           31.34      31.16   NWI  7 
 11 Silver, Zion              11 Arizona Risi           32.62      31.31   NWI  6 
 12 Cuff, Syah                10 NX Level Tra           31.83      31.39   NWI  7 
 13 Tucker, Terese            11 Arizona Trac           34.18      31.56   NWI  5 
 14 Gentry, Faith             11 Do Right Edu           31.86      31.57   NWI  7 
 15 Labinjo, Yemisi-Marlee    12 48-Unattache           32.90      31.58   NWI  5 
 16 Reed, Malia               11 Arizona Chee           32.82      31.76   NWI  5 
 17 Davis, Lilanah            11 Arizona Chee           36.12      31.78   NWI  3 
 18 Haven, Keena              12 Arizona Risi           31.77      31.83   NWI  7 
 19 Mason, Semaj              11 Do Right Edu           32.99      31.87   NWI  5 
 20 Coopwood, Jniyah          12 Do Right Edu           34.11      31.99   NWI  5 
 21 Davis, Jaiya              11 Arizona Trac           30.49      32.43   NWI  8 
 22 Hendrix, Jade             11 Lion Power S           33.60      32.47   NWI  5 
 23 Flowers, Jaila            11 Arizona Trac           32.73      32.55   NWI  6 
 24 Waddell, Clover           11 Do Right Edu                      32.72   NWI  1 
 25 Miller, Dionna            11 Arizona Chee           32.40      32.88   NWI  6 
 26 Burt, Madison             12 48-Unattache           34.31      33.04   NWI  4 
 27 Gasparian, Bella          12 Arizona Trac           34.25      33.14   NWI  4 
 28 Payne, Lauren             10 48-Unattache           35.00      33.20   NWI  3 
 29 Bonwell, Jaeda            12 Arizona Chee           33.55      33.27   NWI  5 
 30 Gammage, Maleah           12 Do Right Edu           34.56      33.77   NWI  4 
 31 Roberts, Raazia           11 Arizona Spee           36.30      33.89   NWI  3 
 32 Sutherland, Rachel        12 48-Unattache                      34.12   NWI  1 
 33 Lynch, Makayla            11 Arizona Chee           34.89      34.13   NWI  4 
 34 Martin, Aniyah            10 Power Forwar           34.99      34.27   NWI  3 
 35 Lacy, Dymitre             12 Arizona Risi           34.58      34.35   NWI  4 
 36 Hay, Camdyn               11 Power Forwar           32.13      34.41   NWI  6 
 36 Millage, Leah             11 Power Forwar           32.47      34.41   NWI  6 
 38 Johnson, Zoee             11 Arizona Risi           36.17      34.64   NWI  3 
 39 Bryant, Samone            11 AZ Titans, L           35.46      34.90   NWI  3 
 40 Rayford, Keira            11 Do Right Edu           35.71      34.98   NWI  3 
 41 Hawkins, Breasia          12 Vail Vipers                       35.76   NWI  1 
 42 Cowen, Isabella           10 Arizona Chee                      35.92   NWI  1 
 43 Sanchez, Amaya            12 Arizona Chee           39.11      36.19   NWI  2 
 44 Garay, Lexany             10 Arizona Risi           36.93      36.84   NWI  2 
 45 Cryer, Bre'Anne           10 Arizona Chee           37.65      38.66   NWI  2 
 46 Lamb Wilson, Serenity     10 Arizona Chee                      39.82   NWI  2 
 -- Galera-Young, Imani       11 Arizona Chee           28.32         DQ   NWI  8  29.56
 
400 Meter Dash 11-12 Division Girls
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Cade, Sniyah              12 Arizona Chee         1:04.57    1:03.96   8 
  2 DeVorce, Kassidi          11 Arizona Chee         1:05.00    1:04.33   8 
  3 Whiten, Uriyah            11 Elite Stride         1:08.55    1:07.98   8 
  4 Tatum, Jahnae             12 Arizona Chee         1:13.19    1:09.20   7 
  5 Stroughter, Bryonna       11 Do Right Edu         1:11.51    1:09.59   8 
  6 Smith-Barnes, Kyara       11 Arizona Chee         1:14.28    1:10.30   7 
  7 Galera-Young, Imani       11 Arizona Chee         1:14.41    1:10.66   7 
  8 Silver, Zion              11 Arizona Risi         1:12.26    1:11.19   8 
  9 Rodriguez, Amyiah         11 Elite Stride         1:21.05    1:12.11   5 
 10 Spitler, McKenzi          11 Power Forwar                    1:12.47   1 
 11 Laskowski-Trant, Shae     12 Arizona Chee                    1:12.92   2 
 12 Haven, Keena              12 Arizona Risi         1:21.07    1:13.30   5 
 13 Davis, Jaiya              11 Arizona Trac         1:23.21    1:14.48   4 
 14 Fisher, Kumiah            11 Arizona Chee         1:16.30    1:14.68   7 
 15 Vazquez, Jasmine          11 Arizona Flam         1:13.10    1:15.48   7 
 16 Flowers, Jaila            11 Arizona Trac         1:19.58    1:15.78   5 
 17 Millage, Leah             11 Power Forwar         1:19.54    1:15.95   5 
 18 Martin, Aniyah            10 Power Forwar         1:15.07    1:15.98   7 
 19 Tucker, Terese            11 Arizona Trac         1:24.40    1:16.40   4 
 20 Lynch, Makayla            11 Arizona Chee         1:20.00    1:16.66   5 
 21 Bal, Stevie               12 48-Unattache         1:09.00    1:16.70   8 
 22 Gasparian, Bella          12 Arizona Trac         1:20.56    1:16.70   5 
 23 Rayford, Keira            11 Do Right Edu         1:20.62    1:17.62   5 
 24 Piel, Mai                 10 Arizona Chee         1:18.25    1:18.11   6 
 25 Blundon, Alexandra        11 Distance Uni         1:17.90    1:18.54   6 
 26 Labinjo, Yemisi-Marlee    12 48-Unattache         1:25.00    1:19.16   3 
 27 Hunter, Camryn            11 Arizona Chee         1:18.46    1:19.39   6 
 28 Hendrix, Jade             11 Lion Power S         1:20.83    1:19.40   5 
 29 Miller, Dionna            11 Arizona Chee         1:19.37    1:19.60   6 
 30 Lacy, Dymitre             12 Arizona Risi         1:23.14    1:19.61   4 
 31 Davis, Lilanah            11 Arizona Chee         1:21.95    1:19.68   4 
 32 Reed, Malia               11 Arizona Chee         1:17.19    1:19.86   6 
 33 Ware, Jaiden              10 Arizona Chee         1:24.55    1:20.81   4 
 34 Bryant, Samone            11 AZ Titans, L         1:21.83    1:21.06   4 
 35 Cowen, Isabella           10 Arizona Chee                    1:21.25   1 
 36 Moreland, Jordyn          11 Arizona Chee         1:19.20    1:21.56   6 
 37 Huckaby, Maliyah          11 Arizona Trac         1:17.65    1:21.80   6 
 38 Garay, Lexany             10 Arizona Risi         1:23.77    1:21.91   4 
 39 Cooper, Cristina          11 Arizona Chee         1:30.24    1:22.50   3 
 40 Bonwell, Jaeda            12 Arizona Chee         1:28.89    1:22.52   3 
 41 Hollie, Aqua              11 NX Level Tra         1:26.08    1:23.04   3 
 42 Johnson, Zoee             11 Arizona Risi         1:25.03    1:23.83   3 
 43 Davis, CinCere            11 Elite Stride         1:21.66    1:24.94   4 
 44 Noriega, Gianna           10 Arizona Chee         1:32.21    1:28.47   2 
 45 Lamb Wilson, Serenity     10 Arizona Chee         1:30.84    1:28.99   2 
 46 Thomas, Sa'Rhy            12 Arizona Trac         1:28.98    1:31.19   3 
 47 Cryer, Bre'Anne           10 Arizona Chee         1:31.45    1:31.20   2 
 48 Austin, Mya               11 Arizona Trac         1:35.69    1:32.75   2 
 49 Hatcher, MacKenzie        12 Distance Uni         1:38.50    1:36.65   2 
 
800 Meter Run 11-12 Division Girls
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Whiten, Uriyah            11 Elite Stride         2:38.92    2:38.09   3 
  2 Kemp, Mia                 12 NX Level Tra         2:48.95    2:45.43   3 
  3 Fisher, Kumiah            11 Arizona Chee         2:56.99    2:52.78   3 
  4 Delgado-Valadez, Natalia  11 ArizonAthlet                    2:54.01   1 
  5 Ellis, Macy               12 Distance Uni         3:03.76    2:54.69   3 
  6 Piel, Mai                 10 Arizona Chee         3:01.99    2:58.36   3 
  7 Bal, Stevie               12 48-Unattache         2:47.00    2:59.26   3 
  8 Moreland, Jordyn          11 Arizona Chee         3:00.03    2:59.40   3 
  9 Tucker, Terese            11 Arizona Trac                    2:59.61   1 
 10 Blume, Jaleah             11 Do Right Edu         3:07.02    2:59.69   3 
 11 Downing, Kallianne        11 48-Unattache         3:18.92    3:00.51   2 
 12 Rayford, Keira            11 Do Right Edu         3:13.71    3:01.11   3 
 13 Vazquez, Jasmine          11 Arizona Flam         2:50.37    3:01.47   3 
 14 Blundon, Alexandra        11 Distance Uni         3:23.35    3:02.76   2 
 15 Cuff, Mariah              12 NX Level Tra         3:03.27    3:02.78   3 
 16 Gentry, Faith             11 Do Right Edu                    3:06.41   1 
 17 Cuff, Syah                10 NX Level Tra         3:17.53    3:06.90   2 
 18 Gammage, Maleah           12 Do Right Edu                    3:07.73   1 
 19 Davis, CinCere            11 Elite Stride                    3:08.74   1 
 20 Huckaby, Maliyah          11 Arizona Trac         3:19.36    3:09.18   2 
 21 Waddell, Clover           11 Do Right Edu                    3:15.84   2 
 22 Noriega, Gianna           10 Arizona Chee         3:27.11    3:18.43   2 
 23 Mason, Semaj              11 Do Right Edu                    3:18.85   1 
 24 Jacobsen, Jessica         12 Distance Uni         3:21.46    3:19.40   2 
 25 Salcido, Malia            11 Huron Athlet                    3:25.58   1 
 26 Davis, Jaiya              11 Arizona Trac         3:35.97    3:29.72   2 
 27 Austin, Mya               11 Arizona Trac         3:39.07    3:36.04   2 
 28 Hatcher, MacKenzie        12 Distance Uni         3:51.17    3:39.45   2 
 -- Thomas, Sa'Rhy            12 Arizona Trac                        DNF   1 
 -- Laskowski-Trant, Shae     12 Arizona Chee                         DQ   1  2:47.76
 -- Flowers, Jaila            11 Arizona Trac                         DQ   1  2:53.82
 
1500 Meter Run 11-12 Division Girls
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Daily, Madeline           11 Distance Uni         5:16.03    5:31.52  
  2 Levin, Emery              11 Distance Uni         5:47.31    5:42.07  
  3 Delgado-Valadez, Natalia  11 ArizonAthlet                    6:11.47  
  4 Ellis, Macy               12 Distance Uni         6:22.64    6:19.37  
  5 Huckaby, Maliyah          11 Arizona Trac                    6:43.81  
  6 Jacobsen, Jessica         12 Distance Uni         7:00.89    7:16.41  
  7 Salcido, Malia            11 Huron Athlet                    7:37.75  
  8 Austin, Mya               11 Arizona Trac                    7:40.97  
 
3000 Meter Run 11-12 Division Girls
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Daily, Madeline           11 Distance Uni                   11:32.10  
  2 Levin, Emery              11 Distance Uni                   12:07.87  
 
80 Meter Hurdles (30" ) 11-12 Division Girls
==============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 Spitler, McKenzi          11 Power Forwar                      17.15   NWI 
  2 Martin, Aniyah            10 Power Forwar                      17.16   NWI 
  3 Tatum, Jahnae             12 Arizona Chee                      17.82   NWI 
  4 Stroughter, Bryonna       11 Do Right Edu                      17.89   NWI 
  5 Hay, Camdyn               11 Power Forwar                      20.08   NWI 
 
High Jump 11-12 Division Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Kemp, Mia                 12 NX Level Tra                      1.25m    4-01.25 
  2 Miltenberger, Aubry       10 48-Unattache                      1.15m    3-09.25 
  3 Noyd, Kianna              10 Arizona Elit                      1.10m    3-07.25 
  3 Downing, Kallianne        11 48-Unattache                      1.10m    3-07.25 
  3 Cooper, Cristina          11 Arizona Chee                      1.10m    3-07.25 
  6 Reaves, Belicia           11 Huron Athlet                     J1.10m    3-07.25 
 
Long Jump 11-12 Division Girls
========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind          
========================================================================================
  1 Ware, Jaiden              10 Arizona Chee           4.22m      4.35m   NWI  14-03.25 
  2 Cuff, Syah                10 NX Level Tra                      4.34m   NWI  14-03.00 
  3 Cuff, Mariah              12 NX Level Tra                      4.11m   NWI  13-06.00 
  4 Millage, Leah             11 Power Forwar           4.14m      4.04m   NWI  13-03.25 
  5 Cunico, Payton            12 Huron Athlet                      4.03m   NWI  13-02.75 
  6 Mosley, Aniyah            11 48-Unattache           3.78m      3.86m   NWI  12-08.00 
  7 Burt, Madison             12 48-Unattache                      3.75m   NWI  12-03.75 
  8 Martin, Evonna            10 Quicksilver            3.76m      3.64m   NWI  11-11.50 
  9 Miltenberger, Aubry       10 48-Unattache                      3.48m   NWI  11-05.00 
 10 Wolach, Hayden            11 48-Unattache           3.82m      3.46m   NWI  11-04.25 
 11 Downing, Kallianne        11 48-Unattache           3.34m      3.45m   NWI  11-04.00 
 12 Grisham-Dobbs, Simone     10 48-Unattache           3.56m      3.44m   NWI  11-03.50 
 13 Oliver, MacKenzie         11 48-Unattache           2.85m      3.34m   NWI  10-11.50 
 14 Salcido, Malia            11 Huron Athlet                      3.15m   NWI  10-04.00 
 -- Sanchez, Amaya            12 Arizona Chee           3.14m       FOUL                 
 -- Lopez, Andrea             10 ArizonAthlet                       FOUL                 
 -- Roberts, Raazia           11 Arizona Spee                       FOUL                 
 
Shot Put 6 lb. 11-12 Division Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Hunter, Camryn            11 Arizona Chee           9.70m      9.84m   32-03.50 
  2 Velasquez, Coco           12 Arizona Flam                      8.76m   28-09.00 
  3 Robinson, Jerzy           10 Do Right Edu                      8.21m   26-11.25 
  4 Plump, Leila              12 Arizona Chee                      6.16m   20-02.50 
  5 Wolach, Hayden            11 48-Unattache           4.92m      5.12m   16-09.75 
  6 Miltenberger, Aubry       10 48-Unattache                      4.65m   15-03.25 
 
Discus Throw 1kg 11-12 Division Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Velasquez, Coco           12 Arizona Flam                     22.42m      73-07 
  2 Mosley, Aniyah            11 48-Unattache          13.48m     14.52m      47-08 
  3 Plump, Leila              12 Arizona Chee                     12.32m      40-05 
 
Javelin Throw 450g 11-12 Division Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Velasquez, Coco           12 Arizona Flam                     27.46m      90-01 
  2 Mosley, Aniyah            11 48-Unattache          23.77m     26.21m      86-00 
  3 Vazquez, Roselyn          11 Arizona Flam                     23.50m      77-01 
  4 Noyd, Kianna              10 Arizona Elit                     21.29m      69-10 
  5 Hollie, Aqua              11 NX Level Tra                     13.66m      44-10 
  6 Martin, Evonna            10 Quicksilver                      12.28m      40-03 
  7 Hatcher, MacKenzie        12 Distance Uni                     11.45m      37-07 
  8 Hawkins, Breasia          12 Vail Vipers                       7.33m      24-00 
 
1500 Meter Race Walk 11-12 Division Girls
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Lopez, Andrea             10 ArizonAthlet                   11:15.86  
 
100 Meter Dash 13-14 Division Girls
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Sommerville, Tara         14 Arizona Chee           12.47      12.51   NWI  8 
  2 Onyepunuka, Stacey        12 Arizona Risi           13.02      12.59   NWI  8 
  3 Christian, Saniah         13 Arizona Chee           12.97      12.76   NWI  8 
  4 Onyepunuka, Sabatiney     14 Arizona Risi           13.24      12.89   NWI  8 
  5 Spencer, Jaycie           14 48-Unattache           13.80      13.19   NWI  7 
  6 Hussey, Olivia            12 48-Unattache           13.18      13.39   NWI  8 
  7 Angry, Tatiyana           14 Arizona Risi                      13.56   NWI  3 
  8 White, Tatiyanna          12 Arizona Flam           13.48      13.59   NWI  8 
  9 Gipson, Shakeena          13 Do Right Edu           13.50      13.61   NWI  7 
 10 Malone, Naomi             13 Malone Athle                      13.62   NWI  1 
 11 Young, Nia                12 NX Level Tra                      13.62   NWI  3 
 12 Gary, Alayjanae           13 Do Right Edu           13.50      13.75   NWI  8 
 13 Fountain, Kalani          12 Quicksilver            13.65      13.75   NWI  7 
 14 Branch, Neveah            13 Arizona Chee                      13.75   NWI  1 
 15 Johnson, Jordyn           12 Malone Athle                      13.76   NWI  2 
 16 Quarles, Anaya            13 Arizona Chee           13.84      13.77   NWI  7 
 17 Kisler, Kya               12 Arizona Chee           14.10      13.81   NWI  7 
 18 Romney, Remy              13 Arizona Chee           13.94      13.82   NWI  7 
 19 Pleasant, Shakena         13 Do Right Edu           14.50      13.84   NWI  6 
 20 Fountain, Kamora          12 Quicksilver            13.40      13.87   NWI  8 
 21 Roland, Kai               13 Arizona Risi                      13.91   NWI  4 
 22 Richardson, Na'Zyia       13 Arizona Chee           14.43      14.00   NWI  6 
 23 Elliston, Emersen         13 Arizona Risi           14.26      14.09   NWI  6 
 24 Escobedo, Morgan          14 Arizona Trac                      14.16   NWI  4 
 25 Welch, Savhana            13 Arizona Risi           14.68      14.19   NWI  5 
 26 Bailey, Camille           13 Arizona Flam           14.36      14.19   NWI  6 
 27 Wyatt, Jalise             14 Vail Vipers                       14.21   NWI  2 
 28 Coopwood, Jnay            13 Do Right Edu                      14.26   NWI  2 
 29 Harraway, Joanne          13 Power Forwar                      14.32   NWI  3 
 30 Hamilton, M'Tima          12 Arizona Chee           14.59      14.46   NWI  6 
 31 Edwards-Dilema, Sydnie    13 48-Unattache           14.47      14.50   NWI  6 
 32 Meeker, Mikalah           13 48-Unattache           14.65      14.50   NWI  5 
 33 Reed, Kiara               14 Arizona Flam           15.01      14.60   NWI  5 
 34 McKinney, Anastasia       14 Arizona Flam                      14.63   NWI  3 
 35 Barker, Ruby              12 Arizona Chee           14.78      14.63   NWI  5 
 36 Stanford, Sa'maia         13 Arizona Chee           13.71      14.66   NWI  7 
 37 Lenon, Amirah             12 Quicksilver            13.50      14.75   NWI  7 
 38 Ghartey, Elizabeth        13 Huron Athlet                      14.81   NWI  2 
 39 Scholtz, Emily            13 Arizona Chee                      14.84   NWI  2 
 40 Johnson, Ariyana          13 Arizona Risi           15.47      14.85   NWI  4 
 41 Young, Danique            13 Arizona Chee           15.31      14.89   NWI  4 
 42 Ross, Dallas              13 Arizona Chee                      15.06   NWI  1 
 43 Arana, Lucy               12 Phoenix Flye                      15.33   NWI  3 
 44 Adkinson, Taszia          12 Arizona Risi           15.90      15.40   NWI  4 
 45 Ramos, Khaydie            13 Arizona Risi           15.12      15.42   NWI  5 
 46 Powell, Serenitee         12 AZ Burn                           15.58   NWI  1 
 47 Lee-Cruz, Amanda          13 Arizona Chee           16.45      15.63   NWI  4 
 48 Gammage, Soraya           14 Do Right Edu                      15.77   NWI  2 
 49 Salomon, Isabella         14 NX Level Tra                      15.90   NWI  4 
 50 Clegg, Ava                12 Phoenix Flye                      16.04   NWI  3 
 51 Wiley, Aneesa             13 Do Right Edu                      16.42   NWI  3 
 52 Davenport, Ravae          12 Do Right Edu                      17.24   NWI  2 
 53 Trumpinski, Brina         13 Vail Vipers                       23.61   NWI  1 
 
200 Meter Dash 13-14 Division Girls
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Onyepunuka, Stacey        12 Arizona Risi           26.62      26.05   NWI  8 
  2 Onyepunuka, Sabatiney     14 Arizona Risi           27.31      27.01   NWI  8 
  3 Sommerville, Tara         14 Arizona Chee           26.48      27.06   NWI  8 
  4 Spencer, Jaycie           14 48-Unattache           30.00      27.45   NWI  6 
  5 Christian, Saniah         13 Arizona Chee           27.98      27.84   NWI  8 
  6 Pleasant, Shakena         13 Do Right Edu           29.86      27.98   NWI  6 
  7 Montgomery, Asharie       12 Arizona Trac           28.95      28.17   NWI  7 
  8 Angry, Tatiyana           14 Arizona Risi           28.40      28.19   NWI  8 
  9 Malone, Naomi             13 Malone Athle           27.50      28.22   NWI  8 
 10 Fountain, Kalani          12 Quicksilver            28.40      28.29   NWI  8 
 11 Quarles, Anaya            13 Arizona Chee           28.73      28.57   NWI  7 
 12 Johnson, Jordyn           12 Malone Athle           29.46      28.76   NWI  6 
 13 Fountain, Kamora          12 Quicksilver            28.50      28.81   NWI  7 
 14 Cormier, Jennifer         14 Vail Vipers                       28.82   NWI  1 
 15 Stanford, Sa'maia         13 Arizona Chee           28.62      28.86   NWI  7 
 16 White, Tatiyanna          12 Arizona Flam           28.92      29.22   NWI  7 
 17 Gipson, Shakeena          13 Do Right Edu           28.50      29.39   NWI  8 
 18 Roland, Kai               13 Arizona Risi           30.96      29.42   NWI  5 
 19 Kisler, Kya               12 Arizona Chee           28.72      29.53   NWI  7 
 20 Branch, Neveah            13 Arizona Chee                      29.67   NWI  2 
 21 Young, Nia                12 NX Level Tra           30.74      29.68   NWI  5 
 22 Coopwood, Jnay            13 Do Right Edu           31.95      29.69   NWI  4 
 23 Harris, Nalaejah          12 Do Right Edu           31.50      29.77   NWI  4 
 24 Gary, Alayjanae           13 Do Right Edu           30.19      29.88   NWI  6 
 25 Ortiz, Sara               13 NX Level Tra           29.74      29.98   NWI  6 
 26 Lenon, Amirah             12 Quicksilver            29.30      30.21   NWI  6 
 27 Harraway, Joanne          13 Power Forwar           30.74      30.21   NWI  5 
 28 Elliston, Emersen         13 Arizona Risi           31.77      30.37   NWI  4 
 29 Hamilton, M'Tima          12 Arizona Chee           31.17      30.53   NWI  5 
 30 Goodman, Madyson          12 NX Level Tra           31.80      30.63   NWI  4 
 31 Welch, Savhana            13 Arizona Risi           30.22      30.66   NWI  6 
 32 Johnson, Ariyana          13 Arizona Risi           32.33      31.22   NWI  3 
 33 Adkinson, Taszia          12 Arizona Risi           32.77      31.85   NWI  3 
 34 McKinney, Anastasia       14 Arizona Flam           30.34      32.01   NWI  5 
 35 Wyatt, Jalise             14 Vail Vipers                       32.06   NWI  1 
 36 Hussey, Olivia            12 48-Unattache           31.29      33.27   NWI  4 
 37 Edwards, Jaidah           12 Do Right Edu           33.60      33.31   NWI  3 
 38 Salomon, Isabella         14 NX Level Tra           34.72      33.58   NWI  3 
 39 Wiley, Aneesa             13 Do Right Edu                      34.41   NWI  2 
 40 Martinez, Shaya           13 Arizona Trac           35.59      34.71   NWI  2 
 41 Janssen, Taryn            12 NX Level Tra                      35.41   NWI  2 
 42 Davenport, Ravae          12 Do Right Edu                      37.02   NWI  1 
 43 Trumpinski, Brina         13 Vail Vipers                       51.32   NWI  1 
 
400 Meter Dash 13-14 Division Girls
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Onyepunuka, Stacey        12 Arizona Risi           59.43    1:00.48   8 
  2 Onyepunuka, Sabatiney     14 Arizona Risi         1:03.63    1:02.02   8 
  3 Angry, Tatiyana           14 Arizona Risi         1:07.94    1:03.48   7 
  4 Flanagan, Maia            12 48-Unattache         1:04.00    1:03.65   8 
  5 Romney, Remy              13 Arizona Chee         1:05.40    1:03.89   8 
  6 Montgomery, Asharie       12 Arizona Trac         1:07.79    1:04.44   7 
  7 Sommerville, Tara         14 Arizona Chee         1:02.73    1:05.44   8 
  8 Richardson, Na'Zyia       13 Arizona Chee         1:09.55    1:05.45   7 
  9 Kazaroff, Lauren          14 Arizona Chee         1:07.83    1:05.67   7 
 10 Noriega, Sophia           13 Arizona Chee                    1:06.55   2 
 11 Ortiz, Sara               13 NX Level Tra         1:06.92    1:06.73   8 
 12 Briggs, Kiarra            13 Arizona Trac         1:07.58    1:06.98   7 
 13 Quarles, Anaya            13 Arizona Chee         1:05.65    1:07.04   8 
 14 Harris, Nalaejah          12 Do Right Edu         1:11.00    1:07.07   6 
 15 Barker, Ruby              12 Arizona Chee         1:09.29    1:07.29   7 
 16 Cormier, Jennifer         14 Vail Vipers                     1:08.22   1 
 17 Goodman, Madyson          12 NX Level Tra         1:11.24    1:08.87   6 
 18 Harraway, Joanne          13 Power Forwar         1:12.68    1:09.03   5 
 19 Gipson, Shakeena          13 Do Right Edu         1:10.01    1:09.03   6 
 20 McCallister, Bethany      13 Arizona Trac         1:09.82    1:09.46   6 
 21 Edwards-Dilema, Sydnie    13 48-Unattache         1:12.72    1:09.52   5 
 22 Roland, Kai               13 Arizona Risi         1:12.15    1:10.33   5 
 23 Arana, Lucy               12 Phoenix Flye                    1:10.46   2 
 24 Adkinson, Taszia          12 Arizona Risi         1:16.78    1:11.12   4 
 25 McKinney, Anastasia       14 Arizona Flam         1:20.14    1:11.17   3 
 26 Tavizon, Julietta         13 Panthers Ath         1:20.00    1:11.28   3 
 27 Kisler, Kya               12 Arizona Chee         1:10.00    1:11.42   6 
 28 Johnson, Ariyana          13 Arizona Risi         1:11.78    1:11.93   6 
 29 Bailey, Camille           13 Arizona Flam         1:09.58    1:12.10   7 
 30 Romero, Soledad           14 Distance Uni         1:12.92    1:12.50   5 
 31 Scholtz, Emily            13 Arizona Chee         1:14.05    1:12.60   4 
 32 Lee-Cruz, Amanda          13 Arizona Chee         1:19.80    1:12.63   3 
 33 Ramos, Khaydie            13 Arizona Risi         1:12.11    1:13.79   5 
 34 Hamilton, M'Tima          12 Arizona Chee         1:16.69    1:14.31   4 
 35 Craig, Saniyah            13 Do Right Edu         1:13.70    1:14.32   5 
 36 Corbin, Jazmin            14 Do Right Edu         1:14.49    1:14.49   4 
 37 Young, Danique            13 Arizona Chee         1:16.90    1:15.21   4 
 38 Elliston, Emersen         13 Arizona Risi         1:16.83    1:15.62   4 
 39 Welch, Savhana            13 Arizona Risi         1:12.70    1:15.86   5 
 40 Edwards, Jaidah           12 Do Right Edu         1:17.24    1:16.20   4 
 41 Topete, Marissa           14 Distance Uni         1:17.33    1:17.99   4 
 42 Stanford, Sa'maia         13 Arizona Chee         1:10.00    1:18.17   6 
 43 Powell, Serenitee         12 AZ Burn                         1:18.79   2 
 44 Wiley, Aneesa             13 Do Right Edu                    1:20.98   1 
 45 Diggs, Sienna             13 Arizona Flam                    1:21.48   1 
 46 Cerniglia, Isabella       12 Quicksilver                     1:28.53   2 
 47 Davenport, Ravae          12 Do Right Edu         1:44.66    1:36.01   3 
 
800 Meter Run 13-14 Division Girls
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Kazaroff, Lauren          14 Arizona Chee         2:28.06    2:30.07   3 
  2 Noriega, Sophia           13 Arizona Chee         2:39.63    2:35.14   3 
  3 Ortiz, Sara               13 NX Level Tra         2:47.76    2:36.41   3 
  4 McCallister, Bethany      13 Arizona Trac         2:38.22    2:38.02   3 
  5 Briggs, Kiarra            13 Arizona Trac         2:42.92    2:38.47   3 
  6 Pleasant, Shakena         13 Do Right Edu         2:50.53    2:39.43   2 
  7 Montgomery, Asharie       12 Arizona Trac         2:56.43    2:40.04   2 
  8 Tavizon, Julietta         13 Panthers Ath         2:51.44    2:42.30   2 
  9 Goodman, Madyson          12 NX Level Tra         2:55.72    2:44.37   2 
 10 Trujillo, Vianaye         14 Do Right Edu         2:45.99    2:44.44   3 
 11 Arana, Lucy               12 Phoenix Flye         2:50.23    2:46.94   2 
 12 Janssen, Taryn            12 NX Level Tra         2:56.11    2:47.19   2 
 13 Richardson, Na'Zyia       13 Arizona Chee         2:56.65    2:48.92   2 
 14 Young, Nia                12 NX Level Tra         3:02.78    2:49.03   2 
 15 Gary, Alayjanae           13 Do Right Edu         3:00.97    2:53.25   2 
 16 Romero, Soledad           14 Distance Uni         3:05.16    2:53.84   1 
 17 Rhorer, Ava               12 Huron Athlet                    2:55.37   1 
 18 Diggs, Sienna             13 Arizona Flam                    3:00.24   1 
 19 Coopwood, Jnay            13 Do Right Edu         2:50.00    3:04.29   3 
 20 Salomon, Isabella         14 NX Level Tra         3:29.19    3:11.85   1 
 21 Cerniglia, Isabella       12 Quicksilver                     3:12.43   1 
 22 Campos, Janessa           13 Arizona Trac                    3:13.31   1 
 23 Topete, Marissa           14 Distance Uni         3:23.91    3:17.92   1 
 
1500 Meter Run 13-14 Division Girls
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 LeBlond, Landen           13 NX Level Tra                    5:04.36  
  2 McCallister, Bethany      13 Arizona Trac         5:08.00    5:35.11  
  3 Briggs, Kiarra            13 Arizona Trac                    5:42.10  
  4 Janssen, Taryn            12 NX Level Tra                    5:49.25  
  5 Esparza, Jazzlynn         13 48-Unattache         6:20.32    6:13.86  
  6 Esparza, Jadelynn         13 48-Unattache                    6:13.87  
  7 Seabaugh, Addison         12 Distance Uni         6:31.48    6:17.92  
  8 Diggs, Sienna             13 Arizona Flam                    6:31.06  
  9 Campos, Janessa           13 Arizona Trac                    8:04.68  
 
3000 Meter Run 13-14 Division Girls
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Noriega, Sophia           13 Arizona Chee        11:05.27   11:04.13  
  2 Kazaroff, Lauren          14 Arizona Chee        11:32.82   11:24.02  
  3 Nustad-Franzen, Savanna   13 Arizona Chee        12:54.21   13:14.86  
  4 Seabaugh, Addison         12 Distance Uni                   13:33.04  
 
100 Meter Hurdles (30" ) 13-14 Division Girls
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Romney, Remy              13 Arizona Chee                      17.00   NWI  2 
  2 Craig, Saniyah            13 Do Right Edu                      18.50   NWI  2 
  3 Reed, Kianna              13 Arizona Flam                      19.12   NWI  2 
  4 Barker, Ruby              12 Arizona Chee                      19.69   NWI  1 
  5 Wasserman, Sophia         13 48-Unattache                      19.85   NWI  1 
  6 Young, Danique            13 Arizona Chee                      20.38   NWI  1 
  7 Corbin, Jazmin            14 Do Right Edu                      20.94   NWI  2 
  8 Gammage, Soraya           14 Do Right Edu                      21.26   NWI  1 
  9 Harris, Nalaejah          12 Do Right Edu                      21.96   NWI  1 
 10 Scholtz, Emily            13 Arizona Chee                      22.00   NWI  1 
 11 Edwards, Jaidah           12 Do Right Edu                      23.82   NWI  2 
 12 Carter, Destiny           13 Power Forwar                      26.40   NWI  1 
 
200 Meter Hurdles (30" ) 13-14 Division Girls
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Romney, Remy              13 Arizona Chee                      32.22   NWI  2 
  2 Fleming, Jazmine          13 Power Forwar                      32.94   NWI  1 
  3 Craig, Saniyah            13 Do Right Edu                      33.51   NWI  1 
  4 Barker, Ruby              12 Arizona Chee                      35.38   NWI  1 
  5 Richardson, Na'Zyia       13 Arizona Chee                      35.70   NWI  1 
  6 Corbin, Jazmin            14 Do Right Edu                      37.02   NWI  1 
  7 Gammage, Soraya           14 Do Right Edu                      38.55   NWI  2 
  8 Young, Danique            13 Arizona Chee                      38.90   NWI  2 
  9 Scholtz, Emily            13 Arizona Chee                      39.88   NWI  2 
 10 Lee-Cruz, Amanda          13 Arizona Chee                      39.91   NWI  2 
 
High Jump 13-14 Division Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Hussey, Gloria            14 48-Unattache           1.50m      1.50m    4-11.00 
  2 Hussey, Olivia            12 48-Unattache           1.35m      1.45m    4-09.00 
  3 White, Tatiyanna          12 Arizona Flam           1.30m      1.40m    4-07.00 
  4 Reed, Kianna              13 Arizona Flam           1.40m      1.35m    4-05.00 
 
Long Jump 13-14 Division Girls
========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind          
========================================================================================
  1 Sommerville, Tara         14 Arizona Chee           4.94m      5.06m   NWI  16-07.25 
  2 White, Tatiyanna          12 Arizona Flam           4.36m      4.81m   NWI  15-09.50 
  3 Kisler, Kya               12 Arizona Chee                      4.58m   NWI  15-00.50 
  4 Hussey, Gloria            14 48-Unattache                      4.53m   NWI  14-10.50 
  5 Hussey, Olivia            12 48-Unattache           4.62m      4.45m   NWI  14-07.25 
  6 Stanford, Sa'maia         13 Arizona Chee                      4.41m   NWI  14-05.75 
  7 Reed, Kianna              13 Arizona Flam           4.29m      4.39m   NWI  14-05.00 
  8 Young, Nia                12 NX Level Tra                      4.15m   NWI  13-07.50 
  9 Branch, Neveah            13 Arizona Chee                      4.11m   NWI  13-06.00 
 10 Lenon, Amirah             12 Quicksilver            4.70m      4.06m   NWI  13-04.00 
 10 Fleming, Jazmine          13 Power Forwar           4.23m      4.06m   NWI  13-04.00 
 12 Harraway, Joanne          13 Power Forwar                      3.61m   NWI  11-10.25 
 13 Lopez Tiznado, Raquel     14 ArizonAthlet                      3.46m   NWI  11-04.25 
 14 Hamilton, M'Tima          12 Arizona Chee                      3.22m   NWI  10-06.75 
 15 Lopez Tiznado, Daniela    13 ArizonAthlet                      2.72m   NWI   8-11.25 
 -- Christian, Saniah         13 Arizona Chee                       FOUL                 
 -- Cerniglia, Isabella       12 Quicksilver                        FOUL                 
 
Shot Put 6 lb. 13-14 Division Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Meeker, Mikalah           13 48-Unattache          11.08m      9.23m   30-03.50 
  2 Christian, Saniah         13 Arizona Chee                      8.50m   27-10.75 
  3 Carter, Destiny           13 Power Forwar                      8.05m   26-05.00 
  4 Bonfigt, Mia              14 Arizona Chee                      8.00m   26-03.00 
  5 Ross, Dallas              13 Arizona Chee                      7.82m   25-08.00 
  6 Topete, Marissa           14 Distance Uni                      7.68m   25-02.50 
  7 Clegg, Ava                12 Phoenix Flye                      7.12m   23-04.50 
  8 Hussey, Gloria            14 48-Unattache           7.51m      7.08m   23-02.75 
 
Discus Throw 1kg 13-14 Division Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Meeker, Mikalah           13 48-Unattache          22.50m     21.29m      69-10 
  2 Clegg, Ava                12 Phoenix Flye                     18.43m      60-05 
  3 Ross, Dallas              13 Arizona Chee                     17.04m      55-11 
  4 Hussey, Gloria            14 48-Unattache                     17.02m      55-10 
  5 Bonfigt, Mia              14 Arizona Chee                     16.73m      54-11 
 
Javelin Throw 600g 13-14 Division Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Reed, Kiara               14 Arizona Flam                     22.79m      74-09 
  2 Rhorer, Ava               12 Huron Athlet                     22.07m      72-05 
  3 Bonfigt, Mia              14 Arizona Chee                     17.02m      55-10 
  4 Seabaugh, Addison         12 Distance Uni                     16.74m      54-11 
  5 Janssen, Taryn            12 NX Level Tra                     16.34m      53-07 
  6 Trumpinski, Amelia        12 Vail Vipers                      12.80m      42-00 
  7 Ross, Dallas              13 Arizona Chee                     10.98m      36-00 
  8 Trumpinski, Brina         13 Vail Vipers                       8.25m      27-01 
 
3000 Meter Race Walk 13-14 Division Girls
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Lopez Tiznado, Raquel     14 ArizonAthlet                   17:43.92  
  2 Lopez Tiznado, Daniela    13 ArizonAthlet                   17:50.04  
 
100 Meter Dash 15-16 Division Girls
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Kragrud, Kylee            15 Arizona Chee           12.88      12.76   NWI  3 
  2 Kragrud, Katelyn          15 Arizona Chee           12.81      12.79   NWI  3 
  3 Berry, Drycaea            14 Arizona Chee           13.51      13.14   NWI  3 
  4 Holt, Kaliyah             14 Arizona Chee           13.87      13.52   NWI  3 
  5 Clemons, Kendall          14 Arizona Chee           13.92      13.66   NWI  3 
  6 Humburg, Allie            15 Run Infinity                      13.96   NWI  1 
  7 Cruz, Caitlyn             15 Vail Vipers                       14.27   NWI  1 
  8 Goodman, Alannah          16 Run Infinity                      14.55   NWI  3 
  9 Hart, Khajana             16 Arizona Spee           15.56      15.08   NWI  1 
 10 Marshall, Alexis          14 Arizona Spee                      15.16   NWI  1 
 11 Ontiveros, Maricela       16 Elite Stride           19.36      18.85   NWI  1 
 -- Ludlow, Alyssa            16 Arizona Spee           14.05         NT   NWI  2 
 -- Gerlach, Mihret           15 Arizona Flam           14.63         NT   NWI  2 
 -- Morris, McKailyn          14 Power Forwar           13.93         NT   NWI  2 
 -- Cunico, Ashlyn            14 Huron Athlet           15.02         NT   NWI  2 
 -- Kindle, Ella              14 Arizona Chee           14.91         NT   NWI  2 
 
200 Meter Dash 15-16 Division Girls
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Kragrud, Kylee            15 Arizona Chee           27.61      27.36   NWI  2 
  2 Kragrud, Katelyn          15 Arizona Chee           28.00      27.91   NWI  2 
  3 Humburg, Allie            15 Run Infinity                      29.31   NWI  1 
  4 Clemons, Kendall          14 Arizona Chee           29.11      29.36   NWI  2 
  5 Cruz, Caitlyn             15 Vail Vipers                       29.36   NWI  1 
  6 Hamilton, Alexa           14 Arizona Trac           30.67      29.92   NWI  2 
  7 Morris, McKailyn          14 Power Forwar           30.44      30.15   NWI  2 
  8 Dediwela, Vidanage Bethm  15 NX Level Tra           31.87      30.31   NWI  1 
  9 Gerlach, Mihret           15 Arizona Flam           30.98      30.49   NWI  1 
 10 Goodman, Alannah          16 Run Infinity                      31.69   NWI  1 
 11 Hart, Khajana             16 Arizona Spee           32.46      31.97   NWI  1 
 12 Marshall, Alexis          14 Arizona Spee           34.22      33.83   NWI  1 
 
400 Meter Dash 15-16 Division Girls
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Kragrud, Kylee            15 Arizona Chee         1:06.50    1:03.63   2 
  2 Kragrud, Katelyn          15 Arizona Chee         1:07.06    1:04.69   2 
  3 Berry, Drycaea            14 Arizona Chee         1:07.20    1:08.12   2 
  4 Ludlow, Alyssa            16 Arizona Spee         1:07.95    1:08.73   2 
  5 Kindle, Ella              14 Arizona Chee         1:10.20    1:10.89   2 
  6 Fawkes, Eryca             14 Arizona Chee         1:16.77    1:12.03   1 
  7 Hart, Khajana             16 Arizona Spee         1:14.75    1:12.99   2 
  8 Bruyns, Nettie            15 Arizona Spee         1:18.94    1:15.32   1 
  9 Villasenor, Briseida      14 Panthers Ath         1:20.00    1:18.06   1 
  9 Dediwela, Vidanage Bethm  15 NX Level Tra         1:16.77    1:18.06   1 
 11 Morris, McKailyn          14 Power Forwar         1:16.10    1:20.22   2 
 
800 Meter Run 15-16 Division Girls
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Flores, Natalie           14 Vail Vipers                     2:32.27  
  2 Bare, jade                15 Arizona Flam                    2:35.92  
  3 Fawkes, Eryca             14 Arizona Chee         2:47.95    2:42.09  
  4 Villasenor, Briseida      14 Panthers Ath         2:53.30    2:48.62  
  5 Bruyns, Nettie            15 Arizona Spee                    3:02.50  
 
1500 Meter Run 15-16 Division Girls
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Bare, jade                15 Arizona Flam                    5:29.90  
  2 Flores, Natalie           14 Vail Vipers                     5:39.16  
 
3000 Meter Run 15-16 Division Girls
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Fawkes, Eryca             14 Arizona Chee        12:23.44   11:42.30  
 
100 Meter Hurdles (33" ) 15-16 Division Girls
==============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 Berry, Drycaea            14 Arizona Chee                      16.52   NWI 
  2 Holt, Kaliyah             14 Arizona Chee                      19.23   NWI 
 
300 Meter Hurdles (30") 15-16 Division Girls
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Berry, Drycaea            14 Arizona Chee                      50.74  
  2 Holt, Kaliyah             14 Arizona Chee                      54.77  
  3 Fraley, Leanne            14 48-Unattache                    1:06.13  
 
High Jump 15-16 Division Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Hamilton, Alexa           14 Arizona Trac           1.50m      1.55m    5-01.00 
 
Long Jump 15-16 Division Girls
========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind          
========================================================================================
  1 Hamilton, Alexa           14 Arizona Trac           4.69m      4.99m   NWI  16-04.50 
  2 Holt, Kaliyah             14 Arizona Chee           4.72m      4.73m   NWI  15-06.25 
  3 Gerlach, Mihret           15 Arizona Flam           4.26m      4.31m   NWI  14-01.75 
  4 Ludlow, Alyssa            16 Arizona Spee                      4.05m   NWI  13-03.50 
  5 Cunico, Ashlyn            14 Huron Athlet                      3.98m   NWI  13-00.75 
  6 Bruyns, Nettie            15 Arizona Spee                      3.64m   NWI  11-11.50 
  7 Marshall, Alexis          14 Arizona Spee                      3.23m   NWI  10-07.25 
 
Triple Jump 15-16 Division Girls
========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind          
========================================================================================
  1 Hart, Khajana             16 Arizona Spee                      8.56m   NWI  28-01.00 
 
Shot Put 4kg 15-16 Division Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Ontiveros, Maricela       16 Elite Stride           8.72m      8.51m   27-11.00 
  2 Steinhilber, Trinity      15 Distance Uni           5.46m      5.97m   19-07.00 
  3 Altangerel, Suvd Erdene   16 Elite Stride                      4.66m   15-03.50 
 
Discus Throw 1kg 15-16 Division Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Ontiveros, Maricela       16 Elite Stride                     25.24m      82-10 
  2 Altangerel, Suvd Erdene   16 Elite Stride                     12.68m      41-07 
 
Javelin Throw 600g 15-16 Division Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Gerlach, Mihret           15 Arizona Flam                     23.50m      77-01 
  2 Steinhilber, Trinity      15 Distance Uni                     15.09m      49-06 
  3 Ontiveros, Maricela       16 Elite Stride                     14.64m      48-00 
  4 Altangerel, Suvd Erdene   16 Elite Stride                     10.56m      34-08 
 
100 Meter Dash 17-18 Division Girls
==============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 Todd, Alyssa              18 Arizona Spee           13.65      13.14   NWI 
  2 Rudminaite, Adele         18 Elite Stride           17.76      16.94   NWI 
 
200 Meter Dash 17-18 Division Girls
==============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 Todd, Alyssa              18 Arizona Spee           29.04      27.82   NWI 
 
400 Meter Dash 17-18 Division Girls
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Rudminaite, Adele         18 Elite Stride                    1:21.36  
 
Shot Put 4kg 17-18 Division Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Rudminaite, Adele         18 Elite Stride                      6.47m   21-02.75 
 
Discus Throw 1kg 17-18 Division Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Rudminaite, Adele         18 Elite Stride                     16.43m      53-11 
 
100 Meter Dash 8 & Under Division Boys
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Williams, Ayden            8 Arizona Chee           16.66      16.47   NWI  9 
  2 Meriwether, Micah          8 AZ Burn                           16.54   NWI  4 
  3 Lynch, DaMarcus            7 Arizona Chee           16.62      16.65   NWI  9 
  4 Matthews II, Dennis        6 Do Right Edu                      16.68   NWI  5 
  5 Edney, Kedrick             8 Elite Stride           18.48      16.95   NWI  8 
  6 Wallace Jr, Corey          8 Arizona Chee           18.89      16.95   NWI  8 
  7 Hardwick, De'Mari          8 Arizona Flam                      17.18   NWI  5 
  8 Morales, Mario             7 NX Level Tra           18.00      17.31   NWI  9 
  9 Jackson, Jermiah           8 Arizona Chee           17.03      17.35   NWI  9 
 10 Laskowski-Trant, Sean      7 Arizona Chee           17.94      17.64   NWI  9 
 11 Johnson, Kirk              7 Quicksilver                       17.65   NWI  3 
 12 Gruman, Eli                8 Do Right Edu                      17.83   NWI  1 
 13 Tamplin, Prince            8 AZ Burn                           17.88   NWI  1 
 14 Velazquez, Abram           7 Do Right Edu                      17.90   NWI  4 
 15 Roland, Anderson           6 Arizona Risi                      17.94   NWI  4 
 16 Green II, Jerel            6 Do Right Edu                      18.08   NWI  1 
 17 Tate, Damontay             8 Do Right Edu                      18.20   NWI  3 
 18 Dyer, Kedric               7 AZ Burn                           18.30   NWI  2 
 19 Smith, Syncere             7 Do Right Edu                      18.34   NWI  2 
 20 Woolwine, Alonzo           6 Arizona Risi                      18.35   NWI  3 
 21 Demby-Lamas, Aiden         7 Arizona Risi                      18.46   NWI  2 
 22 Badonie, Dylan             7 Do Right Edu                      18.47   NWI  1 
 23 Robinson, Tru              6 Do Right Edu                      18.50   NWI  4 
 24 Word, Tavian               7 Arizona Chee           18.24      18.50   NWI  9 
 25 Piel, Adrian               8 Arizona Chee           18.14      18.68   NWI  9 
 26 Freeman, Mason             6 Elite Stride           18.84      18.85   NWI  8 
 27 Harris, Raymon             7 Do Right Edu           18.47      18.89   NWI  8 
 28 Hampton III, Eric          7 Do Right Edu                      19.00   NWI  5 
 29 Davis, Zuri                8 Do Right Edu           18.54      19.16   NWI  8 
 30 Scott-Garry, Taylan        8 Do Right Edu           19.06      19.24   NWI  8 
 31 Lendsey, Canaan            6 Arizona Chee           18.89      19.29   NWI  8 
 32 Morris, Rajah              8 Phoenix Flye                      19.41   NWI  5 
 33 Jackson, Kyle              7 Arizona Chee           17.46      19.59   NWI  9 
 34 Simmons, Davion            8 Do Right Edu           19.73      19.70   NWI  7 
 35 Conway, Kairo              6 Do Right Edu                      20.07   NWI  3 
 36 Oglesby, Kharron           4 Arizona Chee           19.92      20.22   NWI  7 
 37 Sumpter-Jones, Daequan     7 Do Right Edu                      20.63   NWI  4 
 38 Marshall, Greyson          6 Do Right Edu                      20.65   NWI  4 
 39 Lux, Isaiah                5 AZ Titans, L                      21.01   NWI  2 
 40 Manikandan, Pranav         5 Arizona Chee           21.47      21.05   NWI  7 
 41 Corbin Jr, Milton          6 Do Right Edu                      21.27   NWI  5 
 42 Lindsey Bennett, Delrik    6 Arizona Chee           22.31      21.28   NWI  7 
 43 Smith II, Jeremiah         6 Arizona Chee           23.96      21.34   NWI  6 
 44 Martin, Henry              7 NX Level Tra           22.18      21.60   NWI  7 
 45 Hampton, Erius             5 Do Right Edu           24.33      22.16   NWI  6 
 46 Williams, Kaiden           6 Arizona Chee           19.64      22.37   NWI  8 
 47 Abdul-Rahman, Cy           6 AZ Burn                           22.38   NWI  5 
 48 Flores-Martinez, Alexis    6 Elite Stride                      22.92   NWI  4 
 49 Cooper, Adan               8 Do Right Edu           23.14      23.09   NWI  7 
 50 Hopkins, Keyari            5 AZ Titans, L                      23.21   NWI  5 
 51 Matthews, Christopher      7 Do Right Edu                      23.63   NWI  3 
 52 Williams, D'Andre          5 Arizona Chee                      23.76   NWI  1 
 53 Horton, Blake              4 Power Forwar                      23.89   NWI  2 
 54 Wheaton-Cast, Kamar        5 Arizona Chee           25.28      24.33   NWI  6 
 55 Bernard, Roman             6 Arizona Chee           26.51      24.54   NWI  6 
 56 Sorensen, Anders           5 Arizona Elit                      24.69   NWI  3 
 57 Jackson, Carter            5 Arizona Chee           24.12      24.74   NWI  6 
 58 Alston, Jaxon              5 Do Right Edu                      25.45   NWI  4 
 59 Jones, Andres              7 Arizona Chee           25.64      25.74   NWI  6 
 60 Brown, Jacob               5 Arizona Chee           28.84      25.78   NWI  6 
 61 Butler, Colby              7 Arizona Trac                      25.95   NWI  2 
 62 Shroyer, Easton            6 Arizona Flam                      26.29   NWI  3 
 63 Smallwood III, Shelton     5 Arizona Flam                      26.91   NWI  1 
 64 Dupps, Jose                5 Distance Uni                      30.90   NWI  1 
 65 Corbin, Nyziah             5 Do Right Edu           36.02      34.90   NWI  5 
 
200 Meter Dash 8 & Under Division Boys
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Williams, Ayden            8 Arizona Chee           36.94      34.51   NWI  7 
  2 Meriwether, Micah          8 AZ Burn                39.18      35.14   NWI  7 
  3 White Jr, Daniel           7 Arizona Trac           37.46      36.62   NWI  7 
  4 Lynch, DaMarcus            7 Arizona Chee           35.83      36.71   NWI  7 
  5 Houston, Ishmael           7 Arizona Trac           37.44      37.29   NWI  7 
  6 Morales, Mario             7 NX Level Tra           39.84      37.87   NWI  6 
  7 Johnson, Kirk              7 Quicksilver                       38.11   NWI  1 
  8 Word, Tavian               7 Arizona Chee           40.24      38.32   NWI  6 
  9 Roland, Anderson           6 Arizona Risi           38.39      38.54   NWI  7 
 10 Demby-Lamas, Aiden         7 Arizona Risi                      39.27   NWI  2 
 11 Woolwine, Alonzo           6 Arizona Risi           42.07      39.33   NWI  6 
 12 Freeman, Mason             6 Elite Stride           42.45      39.69   NWI  5 
 13 Martin III, Eric           8 Power Forwar           39.40      40.23   NWI  6 
 14 Hardwick, De'Mari          8 Arizona Flam                      40.41   NWI  1 
 15 Smith, Syncere             7 Do Right Edu                      40.58   NWI  1 
 16 Laskowski-Trant, Sean      7 Arizona Chee           38.14      40.76   NWI  7 
 17 Tamplin, Prince            8 AZ Burn                           41.87   NWI  2 
 18 Dyer, Kedric               7 AZ Burn                           41.91   NWI  2 
 19 Simmons, Davion            8 Do Right Edu           43.80      42.03   NWI  5 
 20 Lendsey, Canaan            6 Arizona Chee           42.78      42.21   NWI  5 
 21 Edney, Kedrick             8 Elite Stride           41.63      42.69   NWI  7 
 22 Piel, Adrian               8 Arizona Chee           42.26      42.84   NWI  6 
 23 Lindsey Bennett, Delrik    6 Arizona Chee           51.55      44.90   NWI  4 
 24 Oglesby, Kharron           4 Arizona Chee           46.91      46.06   NWI  5 
 25 Martin, Henry              7 NX Level Tra           51.30      46.81   NWI  4 
 26 Marshall, Greyson          6 Do Right Edu                      47.02   NWI  1 
 27 Smith II, Jeremiah         6 Arizona Chee           49.73      47.07   NWI  5 
 28 Sumpter-Jones, Daequan     7 Do Right Edu           51.93      50.64   NWI  4 
 29 Cooper, Adan               8 Do Right Edu           51.05      51.88   NWI  4 
 30 Hampton, Erius             5 Do Right Edu           59.96      52.56   NWI  3 
 31 Flores-Martinez, Alexis    6 Elite Stride           49.87      54.25   NWI  5 
 32 Williams, Kaiden           6 Arizona Chee           46.19      55.20   NWI  5 
 33 Bernard, Roman             6 Arizona Chee           54.17      55.33   NWI  4 
 34 Jackson, Carter            5 Arizona Chee           55.41      55.51   NWI  4 
 35 Hopkins, Keyari            5 AZ Titans, L                      56.85   NWI  4 
 36 Horton, Blake              4 Power Forwar         1:01.77      57.07   NWI  3 
 37 Wheaton-Cast, Kamar        5 Arizona Chee           55.09      58.39   NWI  6 
 38 Abdul-Rahman, Cy           6 AZ Burn                           58.92   NWI  2 
 39 Alston, Jaxon              5 Do Right Edu           56.97      59.39   NWI  3 
 40 Jones, Andres              7 Arizona Chee           58.64    1:00.32   NWI  3 
 41 Smallwood III, Shelton     5 Arizona Flam         1:06.44    1:03.63   NWI  3 
 42 Corbin, Nyziah             5 Do Right Edu         1:28.34    1:19.51   NWI  3 
 -- Scott-Garry, Taylan        8 Do Right Edu           40.99         DQ   NWI  6  43.38
 -- Brown, Jacob               5 Arizona Chee           55.78         DQ   NWI  4  55.35
 -- Matthews, Christopher      7 Do Right Edu           59.30         DQ   NWI  3  55.01
 -- Tate, Damontay             8 Do Right Edu           41.64         DQ   NWI  6  39.88
 
400 Meter Dash 8 & Under Division Boys
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Williams, Ayden            8 Arizona Chee         1:25.26    1:23.97   5 
  2 Velazquez, Abram           7 Do Right Edu         1:26.09    1:24.60   5 
  3 White Jr, Daniel           7 Arizona Trac         1:27.88    1:27.16   5 
  4 Laskowski-Trant, Sean      7 Arizona Chee         1:48.71    1:27.53   3 
  5 Martin III, Eric           8 Power Forwar         1:26.11    1:27.78   5 
  6 Roland, Anderson           6 Arizona Risi         1:33.94    1:27.98   4 
  7 Meriwether, Micah          8 AZ Burn                         1:30.17   2 
  8 Demby-Lamas, Aiden         7 Arizona Risi                    1:31.11   1 
  9 Jackson, Jermiah           8 Arizona Chee         1:33.30    1:32.36   4 
 10 Tate, Damontay             8 Do Right Edu                    1:32.56   1 
 11 Badonie, Dylan             7 Do Right Edu                    1:32.86   1 
 12 Word, Tavian               7 Arizona Chee         1:28.98    1:32.95   5 
 13 Woolwine, Alonzo           6 Arizona Risi         1:39.29    1:33.13   4 
 14 Hampton III, Eric          7 Do Right Edu         1:34.27    1:33.21   4 
 15 Wallace Jr, Corey          8 Arizona Chee         1:34.92    1:33.70   4 
 16 Green II, Jerel            6 Do Right Edu         1:40.61    1:35.00   3 
 17 Matthews II, Dennis        6 Do Right Edu         1:34.46    1:37.64   4 
 18 Corbin Jr, Milton          6 Do Right Edu         1:38.27    1:37.80   4 
 19 Scott-Garry, Taylan        8 Do Right Edu                    1:41.05   2 
 20 Tamplin, Prince            8 AZ Burn                         1:41.75   1 
 21 Jackson, Kyle              7 Arizona Chee         1:37.70    1:42.59   4 
 22 Lendsey, Canaan            6 Arizona Chee         1:43.96    1:44.33   3 
 23 Marshall, Greyson          6 Do Right Edu                    1:46.96   1 
 24 Morales, Mario             7 NX Level Tra         1:31.15    1:47.14   5 
 25 Piel, Adrian               8 Arizona Chee         1:29.78    1:48.12   5 
 26 Davis, Zuri                8 Do Right Edu                    1:51.24   2 
 27 Houston, Ishmael           7 Arizona Trac         1:40.28    1:52.42   3 
 28 Lynch, DaMarcus            7 Arizona Chee         1:28.41    1:52.96   5 
 29 Harris, Raymon             7 Do Right Edu         1:56.53    2:04.17   3 
 30 Jones, Andres              7 Arizona Chee         1:58.71    2:09.75   3 
 31 Matthews, Christopher      7 Do Right Edu                    2:10.91   2 
 
800 Meter Run 8 & Under Division Boys
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Gruman, Eli                8 Do Right Edu         3:08.87    3:05.62  
  2 Powell, Octavius           8 Glendale Fla                    3:43.26  
 
1500 Meter Run 8 & Under Division Boys
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Gruman, Eli                8 Do Right Edu         6:35.64    6:25.13  
  2 Powell, Octavius           8 Glendale Fla         8:04.71    7:20.32  
 
4x100 Meter Relay 8 & Under Division Boys
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Do Right Educational Sports  'A'                  1:05.00    1:12.46  
     1) Davis, Zuri 8                   2) Matthews II, Dennis 6          
     3) Robinson, Tru 6                 4) Velazquez, Abram 7             
  2 Do Right Educational Sports  'B'                  1:07.00    1:17.78  
     1) Green II, Jerel 6               2) Hampton III, Eric 7            
     3) Corbin Jr, Milton 6             4) Harris, Raymon 7               
  3 Do Right Educational Sports  'C'                  1:10.00    1:18.36  
     1) Badonie, Dylan 7                2) Smith, Syncere 7               
     3) Simmons, Davion 8               4) Conway, Kairo 6                
 
Long Jump 8 & Under Division Boys
========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind          
========================================================================================
  1 Johnson, Kirk              7 Quicksilver                       2.84m   NWI   9-04.00 
  2 Martin III, Eric           8 Power Forwar                      2.56m   NWI   8-04.75 
  3 Cooper, Adan               8 Do Right Edu                      2.40m   NWI   7-10.50 
  4 Sumpter-Jones, Daequan     7 Do Right Edu                      2.13m   NWI   7-00.00 
  5 Lux, Isaiah                5 AZ Titans, L           1.68m      2.08m   NWI   6-10.00 
  6 Martin, Henry              7 NX Level Tra           1.53m      1.97m   NWI   6-05.75 
  7 Conway, Kairo              6 Do Right Edu                      1.89m   NWI   6-02.50 
  8 Smith II, Jeremiah         6 Arizona Chee           1.77m      1.77m   NWI   5-09.75 
  9 Wallace Jr, Corey          8 Arizona Chee           2.00m      1.58m   NWI   5-02.25 
 10 Hopkins, Keyari            5 AZ Titans, L                      1.55m   NWI   5-01.00 
 11 Smallwood III, Shelton     5 Arizona Flam                      1.40m   NWI   4-07.25 
 12 Sorensen, Anders           5 Arizona Elit                      1.32m   NWI   4-04.00 
 13 Shroyer, Easton            6 Arizona Flam                      1.09m   NWI   3-07.00 
 14 Hampton, Erius             5 Do Right Edu                      0.99m   NWI   3-03.00 
 -- Williams, Kaiden           6 Arizona Chee           2.19m       FOUL                 
 -- Corbin, Nyziah             5 Do Right Edu                       FOUL                 
 -- Alston, Jaxon              5 Do Right Edu                       FOUL                 
 
Shot Put 8 & Under Division Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Edney, Kedrick             8 Elite Stride           5.50m      5.83m   19-01.50 
  2 Jackson, Jermiah           8 Arizona Chee           5.19m      5.39m   17-08.25 
  3 Mcmillon Jr, Irell         8 Lion Power S                      3.33m   10-11.25 
  4 Freeman, Mason             6 Elite Stride                      3.26m   10-08.50 
  5 Flores-Martinez, Alexis    6 Elite Stride           1.86m      1.68m    5-06.25 
  6 Dupps, Jose                5 Distance Uni           1.01m      1.65m    5-05.00 
 
Javelin Throw 300g 8 & Under Division Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Hardwick, De'Mari          8 Arizona Flam                     15.02m      49-03 
  2 Mcmillon Jr, Irell         8 Lion Power S                      9.15m      30-00 
  3 Powell, Octavius           8 Glendale Fla                      7.18m      23-07 
  4 Oglesby, Kharron           4 Arizona Chee                      4.48m      14-08 
  5 Horton, Blake              4 Power Forwar                      3.56m      11-08 
  6 Dupps, Jose                5 Distance Uni                      3.06m      10-00 
 -- Millage, Ian               5 Power Forwar                       FOUL            
 
100 Meter Dash 9-10 Division Boys
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Corbin Jr, Cedric         10 Do Right Edu           14.60      14.25   NWI  8 
  2 Patterson, Taylan         10 Quicksilver            14.23      14.28   NWI  8 
  3 McKoy Jr, Donjerome       10 Lion Power S           14.31      14.37   NWI  8 
  4 Quarles, Avaurie           9 Arizona Chee           14.87      14.83   NWI  7 
  5 Sharpe, Eldaah             9 Arizona Chee           14.83      14.86   NWI  7 
  6 Richardson, Jaylen         8 Arizona Chee           14.67      14.87   NWI  8 
  7 DeVorce, Kashtin           8 Arizona Chee           14.80      14.91   NWI  8 
  8 Montano, Paix              9 Elite Stride           15.10      14.99   NWI  7 
  9 Little II, Daryl           9 Arizona Risi           14.82      15.06   NWI  8 
 10 Colter, Alykzander         8 Arizona Chee           14.76      15.12   NWI  8 
 11 Douglass, Anderson        10 World Class                       15.16   NWI  3 
 12 Stroughter, Brylin         9 Do Right Edu                      15.21   NWI  2 
 13 Perkins, Karon             9 Arizona Flam           14.64      15.22   NWI  8 
 14 Carr, Anthony              9 Do Right Edu                      15.25   NWI  3 
 15 King Jr, Andre            10 Do Right Edu                      15.25   NWI  1 
 16 Isaac, Marcus             10 Do Right Edu                      15.30   NWI  4 
 17 Freeman, Bryson            9 Elite Stride           15.38      15.34   NWI  7 
 18 McKoy, Dontae              9 Lion Power S           14.94      15.49   NWI  7 
 19 Jenkins, Jadon             9 AZ Titans, L                      15.52   NWI  5 
 20 Young, Jamaul              9 Lion Power S                      15.53   NWI  5 
 21 McCoy, Edarius            10 Arizona Chee           15.89      15.59   NWI  6 
 22 Rushing, David            10 AZ Titans, L                      15.70   NWI  4 
 23 Bowman, Jackson           10 48-Unattache           15.50      15.82   NWI  7 
 24 Paea, Opalani              9 Lion Power S                      15.88   NWI  5 
 25 Bell, Mylez                9 Arizona Risi           15.50      15.89   NWI  7 
 26 Dyer, Kendall              9 AZ Burn                           15.92   NWI  4 
 27 Jones Jr, Jermarr          9 Do Right Edu                      15.99   NWI  5 
 28 Tillman, Jayden           10 Arizona Risi                      16.01   NWI  1 
 29 Newsom, Domani            10 AZ Burn                           16.05   NWI  1 
 30 Roy-Macauley, Brian       10 Arizona Risi           16.66      16.14   NWI  6 
 31 Pabst, Andrew             10 Elite Stride           16.31      16.17   NWI  6 
 32 Black, Jordyn              9 Lion Power S           16.39      16.20   NWI  6 
 33 Williams, Devin            8 48-Unattache                      16.46   NWI  3 
 34 Whitten, Aaron             9 Elite Stride           16.70      16.66   NWI  6 
 35 Bell, Kashis              10 Arizona Chee           16.03      16.79   NWI  6 
 36 Dorcoo, Jalani             9 Power Forwar                      17.02   NWI  2 
 37 Chavez Jr, Jacob           9 Do Right Edu                      17.06   NWI  2 
 38 Gruman, Noah              10 Do Right Edu                      17.26   NWI  1 
 39 Parohinog, Kornelias       9 48-Unattache                      17.41   NWI  3 
 40 Bonwell, Jordyn            8 Arizona Chee           17.63      17.45   NWI  6 
 41 Garrett, Qkairon           9 Do Right Edu                      17.55   NWI  4 
 42 Hunter Jr, Kelvin         10 Elite Stride           17.65      17.61   NWI  5 
 43 Schroeder, Preston        10 Arizona Chee                      17.64   NWI  1 
 44 Baker III, Charles         9 Arizona Flam                      17.81   NWI  4 
 45 Trumpinski, Connor         9 Vail Vipers                       18.29   NWI  2 
 46 Gammage, Tyson             9 Do Right Edu                      18.38   NWI  2 
 47 Hall, Daelyn               9 48-Unattache                      18.55   NWI  3 
 48 Jones, Askari              9 Do Right Edu                      18.56   NWI  4 
 49 Sanchez, Luis              8 48-Unattache           18.20      18.63   NWI  5 
 50 Griggs, Zaelyn             9 Arizona Chee           20.27      18.96   NWI  5 
 51 Smith, Amar'e              9 Arizona Flam                      18.98   NWI  4 
 52 Velazquez, Elijah          9 Do Right Edu                      19.32   NWI  1 
 53 Schroeder, Lance           8 Arizona Chee                      20.29   NWI  2 
 54 Monge, Omar                8 Do Right Edu                      22.21   NWI  3 
 
200 Meter Dash 9-10 Division Boys
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Corbin Jr, Cedric         10 Do Right Edu           29.84      29.28   NWI  8 
  2 McKoy Jr, Donjerome       10 Lion Power S           29.68      29.81   NWI  8 
  3 Davis, Josiah              9 Arizona Trac           32.59      30.32   NWI  7 
  4 Quarles, Avaurie           9 Arizona Chee           30.82      30.78   NWI  8 
  5 DeVorce, Kashtin           8 Arizona Chee           33.23      30.93   NWI  7 
  6 Colter, Alykzander         8 Arizona Chee           32.15      31.22   NWI  8 
  7 Freeman, Bryson            9 Elite Stride           31.38      31.35   NWI  8 
  8 King Jr, Andre            10 Do Right Edu                      31.57   NWI  3 
  9 Montano, Paix              9 Elite Stride           32.43      31.60   NWI  8 
 10 Perkins, Karon             9 Arizona Flam           30.84      32.30   NWI  8 
 11 Young, Jamaul              9 Lion Power S                      32.31   NWI  3 
 12 Stroughter, Brylin         9 Do Right Edu                      32.80   NWI  4 
 13 Carr, Anthony              9 Do Right Edu                      32.82   NWI  1 
 14 Scott, Kaleb              10 NX Level Tra           38.73      33.12   NWI  5 
 15 Douglass, Anderson        10 World Class            32.33      33.16   NWI  8 
 16 Millage, Nicholas         10 Power Forwar           35.11      33.64   NWI  6 
 17 Cebreros, Christian       10 Panthers Ath           40.00      33.68   NWI  4 
 18 Pierre, Tyson              9 NX Level Tra                      33.70   NWI  2 
 19 Dyer, Kendall              9 AZ Burn                           33.72   NWI  3 
 20 Wilson, Jay'Mari          10 NX Level Tra           32.51      33.76   NWI  7 
 21 Jenkins, Jadon             9 AZ Titans, L                      33.82   NWI  1 
 22 Little II, Daryl           9 Arizona Risi           34.18      33.82   NWI  6 
 23 Roy-Macauley, Brian       10 Arizona Risi           34.57      33.83   NWI  6 
 24 Whitten, Aaron             9 Elite Stride           33.84      34.20   NWI  7 
 25 Tillman, Jayden           10 Arizona Risi                      34.45   NWI  2 
 26 Pabst, Andrew             10 Elite Stride           35.07      34.48   NWI  6 
 27 Bell, Mylez                9 Arizona Risi           33.91      34.52   NWI  7 
 28 Williams, Devin            8 48-Unattache           35.17      34.65   NWI  6 
 29 Rushing, David            10 AZ Titans, L                      35.22   NWI  2 
 30 Lombardi, Gavin            9 Arizona Trac                      35.33   NWI  2 
 31 Isaac, Marcus             10 Do Right Edu                      36.21   NWI  2 
 32 Columbus, Max             10 Phoenix Flye                      36.34   NWI  1 
 33 King, Asantae             10 Power Forwar           37.11      36.64   NWI  6 
 34 Campos, Jeremiah          10 Arizona Trac                      37.08   NWI  1 
 35 Gipson Jr, Rotimmi         8 Arizona Trac                      37.15   NWI  3 
 36 Baker III, Charles         9 Arizona Flam           37.56      37.31   NWI  5 
 37 Hunter Jr, Kelvin         10 Elite Stride           37.59      38.26   NWI  5 
 38 Johnson, Julian            9 Arizona Trac           39.29      38.77   NWI  5 
 39 Huynh, Brody               9 NX Level Tra           36.97      38.89   NWI  6 
 40 Dorcoo, Jalani             9 Power Forwar                      38.99   NWI  3 
 41 Trumpinski, Connor         9 Vail Vipers                       39.11   NWI  4 
 42 Gammage, Tyson             9 Do Right Edu           39.74      39.78   NWI  5 
 43 Griggs, Zaelyn             9 Arizona Chee           46.68      40.27   NWI  4 
 44 Garrett, Qkairon           9 Do Right Edu                      40.98   NWI  3 
 45 Jones, Askari              9 Do Right Edu           52.73      41.77   NWI  4 
 46 Bonwell, Jordyn            8 Arizona Chee           43.33      43.60   NWI  4 
 47 Zebell, Ryu                9 NX Level Tra                      44.01   NWI  4 
 48 Monge, Omar                8 Do Right Edu           45.95      46.14   NWI  4 
 -- Black, Jordyn              9 Lion Power S           35.32         DQ   NWI  6 
 
400 Meter Dash 9-10 Division Boys
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Corbin Jr, Cedric         10 Do Right Edu         1:10.78    1:08.37   7 
  2 Patterson, Taylan         10 Quicksilver          1:08.00    1:09.11   7 
  3 Douglass, Anderson        10 World Class          1:18.97    1:10.83   5 
  4 DeVorce, Kashtin           8 Arizona Chee         1:18.00    1:10.87   5 
  5 Sharpe, Eldaah             9 Arizona Chee         1:12.25    1:10.98   7 
  6 Davis, Josiah              9 Arizona Trac         1:17.58    1:11.18   6 
  7 King Jr, Andre            10 Do Right Edu         1:13.81    1:11.32   7 
  8 Richard, Jeremi            9 Distance Uni         1:13.47    1:11.38   7 
  9 Colter, Alykzander         8 Arizona Chee         1:16.86    1:12.83   6 
 10 Wilson, Jay'Mari          10 NX Level Tra         1:15.57    1:13.67   6 
 11 Cebreros, Christian       10 Panthers Ath         1:15.00    1:13.69   7 
 12 Bowman, Jackson           10 48-Unattache         1:15.81    1:13.73   6 
 13 Quarles, Avaurie           9 Arizona Chee         1:14.94    1:14.22   7 
 14 Freeman, Bryson            9 Elite Stride         1:10.00    1:14.29   7 
 15 Montano, Paix              9 Elite Stride         1:17.00    1:14.67   6 
 16 Stroughter, Brylin         9 Do Right Edu         1:16.85    1:15.42   6 
 17 Richardson, Jaylen         8 Arizona Chee         1:15.22    1:16.89   6 
 18 Tillman, Jayden           10 Arizona Risi         1:23.39    1:18.85   4 
 19 Bell, Mylez                9 Arizona Risi         1:24.11    1:19.19   4 
 20 Dyer, Kendall              9 AZ Burn                         1:19.85   2 
 21 Jones Jr, Jermarr          9 Do Right Edu         1:20.33    1:19.87   5 
 22 Columbus, Max             10 Phoenix Flye         1:25.74    1:19.97   4 
 23 Carr, Anthony              9 Do Right Edu         1:22.96    1:20.17   5 
 24 Little II, Daryl           9 Arizona Risi         1:26.15    1:20.23   4 
 25 Roy-Macauley, Brian       10 Arizona Risi         1:25.57    1:20.83   4 
 26 Bell, Kashis              10 Arizona Chee         1:18.32    1:21.78   5 
 27 Batt, Reginald             9 AZ Burn              1:21.34    1:22.35   5 
 28 Isaac, Marcus             10 Do Right Edu                    1:22.64   1 
 29 Gruman, Noah              10 Do Right Edu         1:25.68    1:22.66   4 
 30 Gipson Jr, Rotimmi         8 Arizona Trac                    1:23.98   1 
 31 Scott, Kaleb              10 NX Level Tra         1:30.21    1:24.38   3 
 32 Huynh, Brody               9 NX Level Tra         1:24.05    1:25.21   4 
 33 Lombardi, Gavin            9 Arizona Trac                    1:25.33   1 
 34 McKoy, Dontae              9 Lion Power S         1:24.97    1:25.40   4 
 35 Rushing, David            10 AZ Titans, L         1:30.09    1:26.29   3 
 36 Campos, Jeremiah          10 Arizona Trac                    1:26.36   1 
 37 Schroeder, Preston        10 Arizona Chee         1:34.57    1:27.65   3 
 38 Johnson, Julian            9 Arizona Trac         1:34.08    1:27.89   3 
 39 Pierre, Tyson              9 NX Level Tra                    1:28.82   1 
 40 Millage, Nicholas         10 Power Forwar         1:23.31    1:29.66   5 
 41 McCoy, Edarius            10 Arizona Chee         1:27.33    1:29.70   3 
 42 Sanchez, Luis              8 48-Unattache         1:35.00    1:33.85   3 
 43 Jenkins, Jadon             9 AZ Titans, L                    1:34.00   2 
 44 Schroeder, Lance           8 Arizona Chee         1:47.94    1:39.94   2 
 45 Bonwell, Jordyn            8 Arizona Chee         1:37.76    1:39.95   2 
 46 Griggs, Zaelyn             9 Arizona Chee         1:47.76    1:40.01   2 
 47 Hunter Jr, Kelvin         10 Elite Stride                    1:41.69   1 
 48 Garrett, Qkairon           9 Do Right Edu         1:22.71    1:46.04   5 
 
800 Meter Run 9-10 Division Boys
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Richard, Jeremi            9 Distance Uni         2:51.04    2:44.53   2 
  2 Davis, Josiah              9 Arizona Trac         3:00.39    2:45.86   2 
  3 Leonardis, Robert          9 Distance Uni         2:51.72    2:48.87   2 
  4 Wilson, Jay'Mari          10 NX Level Tra         3:18.04    2:49.70   1 
  5 Batt, Reginald             9 AZ Burn              3:02.60    2:50.85   2 
  6 Levin, Josiah              9 Distance Uni         2:57.33    2:51.15   2 
  7 Huynh, Brody               9 NX Level Tra         3:06.21    3:00.13   2 
  8 Gruman, Noah              10 Do Right Edu         3:14.13    3:00.94   2 
  9 Bell, Kashis              10 Arizona Chee         2:56.44    3:08.12   2 
 10 Lombardi, Gavin            9 Arizona Trac                    3:10.48   1 
 11 Megahan, Kainan            9 Glendale Fla                    3:14.44   1 
 12 Scott, Kaleb              10 NX Level Tra         3:19.80    3:18.59   1 
 13 Pierre, Tyson              9 NX Level Tra                    3:25.26   1 
 14 Latham, Jack               9 Distance Uni         3:30.90    3:27.73   1 
 15 Zebell, Ryu                9 NX Level Tra         3:52.88    3:49.92   1 
 -- Jones Jr, Jermarr          9 Do Right Edu         2:57.18         DQ   2  2:48.74
 
1500 Meter Run 9-10 Division Boys
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Levin, Josiah              9 Distance Uni         5:52.59    5:45.74  
  2 Leonardis, Robert          9 Distance Uni         6:03.60    5:52.11  
  3 Pabst, Andrew             10 Elite Stride                    6:12.69  
  4 Megahan, Kainan            9 Glendale Fla         7:06.40    7:03.77  
  5 Latham, Jack               9 Distance Uni         6:53.86    7:12.39  
  6 Zebell, Ryu                9 NX Level Tra                    7:26.69  
 
4x100 Meter Relay 9-10 Division Boys
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Lion Power Sprint Club  'A'                                  1:01.09  
     1) Young, Jamaul 9                 2) McKoy, Dontae 9                
     3) Paea, Opalani 9                 4) McKoy Jr, Donjerome 10         
 
High Jump 9-10 Division Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Perkins, Karon             9 Arizona Flam                      1.10m    3-07.25 
  2 Smith, Amar'e              9 Arizona Flam                      0.85m    2-09.50 
 
Long Jump 9-10 Division Boys
========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind          
========================================================================================
  1 Patterson, Taylan         10 Quicksilver            4.16m      4.54m   NWI  14-10.75 
  2 Sharpe, Eldaah             9 Arizona Chee                      4.30m   NWI  14-01.25 
  3 Millage, Nicholas         10 Power Forwar           3.47m      3.70m   NWI  12-01.75 
  4 Richardson, Jaylen         8 Arizona Chee           3.66m      3.55m   NWI  11-07.75 
  5 Gammage, Tyson             9 Do Right Edu                      2.91m   NWI   9-06.75 
  6 Schroeder, Preston        10 Arizona Chee                     J2.91m   NWI   9-06.75 
  7 Sanchez, Luis              8 48-Unattache           2.60m      2.71m   NWI   8-10.75 
  8 Schroeder, Lance           8 Arizona Chee           1.71m      2.31m   NWI   7-07.00 
  9 Baker III, Charles         9 Arizona Flam           2.56m      2.28m   NWI   7-05.75 
 
Shot Put 6 lb. 9-10 Division Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Whitten, Aaron             9 Elite Stride           6.01m      6.37m   20-10.75 
  2 Chavez Jr, Jacob           9 Do Right Edu                      5.43m   17-09.75 
  3 King, Asantae             10 Power Forwar                      4.12m   13-06.25 
  4 Velazquez, Elijah          9 Do Right Edu           3.20m      4.08m   13-04.75 
  5 Smith, Amar'e              9 Arizona Flam                      3.66m   12-00.25 
  6 Monge, Omar                8 Do Right Edu           3.33m      3.60m   11-09.75 
  7 Jones, Askari              9 Do Right Edu                      3.38m   11-01.25 
 
Javelin Throw 300g 9-10 Division Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Columbus, Max             10 Phoenix Flye                     26.46m      86-10 
  2 Chavez Jr, Jacob           9 Do Right Edu                     19.14m      62-09 
  3 Latham, Jack               9 Distance Uni                     16.74m      54-11 
  4 Leonardis, Robert          9 Distance Uni                     12.40m      40-08 
  5 Williams, Devin            8 48-Unattache                     12.26m      40-03 
  6 Megahan, Kainan            9 Glendale Fla                     11.43m      37-06 
  7 Trumpinski, Connor         9 Vail Vipers                      10.89m      35-09 
  8 King, Asantae             10 Power Forwar                      9.52m      31-03 
  9 Velazquez, Elijah          9 Do Right Edu                      8.72m      28-07 
 
100 Meter Dash 11-12 Division Boys
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Flunder, Geramiah         12 Arizona Risi           13.32      12.97   NWI  8 
  2 Henry, Seth               12 Phoenix Flye           14.09      13.29   NWI  8 
  3 Davis, Maddox             12 48-Unattache           13.84      13.35   NWI  8 
  4 Padilla, Adrian           11 Power Forwar                      13.46   NWI  3 
  5 Robinson, Malik           10 48-Unattache           14.25      13.78   NWI  7 
  6 Bell Jr, Robert           11 Arizona Risi           14.23      13.83   NWI  7 
  7 Haley, Zachari            11 AZ Titans, L           14.14      13.98   NWI  8 
  8 Tyson Jr, Dontay          10 Arizona Risi                      13.99   NWI  2 
  9 Robinson, Dylan           11 Vail Vipers                       14.21   NWI  3 
 10 Stubblefield, Julian      11 Arizona Risi           14.64      14.23   NWI  6 
 11 Wiseman, Jaydon           11 Quicksilver            13.80      14.28   NWI  8 
 12 Brathwaite, Justice       11 Arizona Trac           14.22      14.31   NWI  8 
 13 Powell, Tyrek             11 AZ Burn                           14.36   NWI  3 
 14 Cade, Darius              12 Arizona Chee           14.20      14.39   NWI  8 
 15 El-Amin, Givon            11 Arizona Chee                      14.41   NWI  2 
 16 Hamon, Heaven             11 AZ Burn                           14.42   NWI  4 
 17 King, Synzere             11 AZ Titans, L           14.36      14.44   NWI  7 
 18 Lambert, Marquise         11 Do Right Edu           14.25      14.51   NWI  7 
 19 Hendrix, Zahvirence       11 Arizona Chee                      14.53   NWI  2 
 20 Bryant, Nathaniel         11 AZ Titans, L           14.37      14.58   NWI  7 
 21 Lee, Jalen                12 Elite Stride           14.62      14.60   NWI  7 
 22 LeJander, Anthony         12 Arizona Chee                      14.63   NWI  1 
 23 Quarles, Armani           11 Arizona Chee           14.60      14.63   NWI  7 
 24 Mcmillon, Da'jon          11 Lion Power S           14.56      14.68   NWI  7 
 25 Grossett, Miles           10 Arizona Flam           14.77      14.72   NWI  6 
 26 Reed, Jalen               11 Arizona Flam           14.76      14.78   NWI  6 
 27 Demby-Lamas, Esteban      11 Arizona Risi                      14.91   NWI  4 
 28 Grimm, Auggie             10 Phoenix Flye           14.89      14.92   NWI  6 
 29 Harris, Benjamin          10 Do Right Edu                      15.01   NWI  1 
 30 Aspiras, Dillon           11 Arizona Trac           15.41      15.30   NWI  6 
 31 Jones, Darion             11 Do Right Edu                      15.30   NWI  4 
 32 Jimerson, Isaiah          11 Arizona Risi           15.37      15.38   NWI  6 
 33 Cotton, Samuel Jelijah    12 Arizona Chee           15.80      15.50   NWI  6 
 34 Johnson, Khalil           11 Arizona Chee           16.09      15.53   NWI  5 
 35 Moore, Daylen             10 Arizona Risi           16.06      15.73   NWI  5 
 36 Freeman, Clarence         11 Quicksilver                       15.74   NWI  3 
 37 Williams III, Lancer      11 Do Right Edu                      15.78   NWI  3 
 38 Hopkins, Taiwan           11 AZ Burn                           16.17   NWI  1 
 39 Morris, Robert            10 Phoenix Flye                      16.40   NWI  2 
 40 Vega-Diaz, Elias          12 Phoenix Flye                      16.46   NWI  2 
 41 Ontiveros, Gabriel        11 Elite Stride           17.61      16.74   NWI  5 
 42 Freeman Jr, Corey         10 Elite Stride           18.26      17.28   NWI  5 
 43 Fuller, Tyson             11 Arizona Risi           18.79      18.53   NWI  4 
 44 Martinez, Nikolai         11 Arizona Flam                      19.02   NWI  2 
 45 Aiyer, Saurrish           12 Arizona Chee           19.37      19.12   NWI  4 
 46 Harper, Benjamin          11 AZ Titans, L           18.11      19.19   NWI  5 
 47 Benjamin, Joshua          10 Do Right Edu                      19.73   NWI  4 
 48 Morrow, Kingston          10 Power Forwar           21.92      21.56   NWI  4 
 
200 Meter Dash 11-12 Division Boys
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Flunder, Geramiah         12 Arizona Risi           27.49      26.94   NWI  8 
  2 Padilla, Adrian           11 Power Forwar           28.59      26.96   NWI  8 
  3 Henry, Seth               12 Phoenix Flye           28.98      27.95   NWI  8 
  4 Millman, Pry'nce          12 Huron Athlet           28.65      28.21   NWI  8 
  5 Huynh, Braxton            11 NX Level Tra           31.01      28.82   NWI  6 
  6 Robinson, Malik           10 48-Unattache           28.61      28.90   NWI  8 
  7 Bell Jr, Robert           11 Arizona Risi           30.45      29.20   NWI  6 
  8 Stubblefield, Julian      11 Arizona Risi           30.88      29.25   NWI  6 
  9 Hamon, Heaven             11 AZ Burn                           29.36   NWI  3 
 10 King, Synzere             11 AZ Titans, L           30.61      29.47   NWI  6 
 11 Haley, Zachari            11 AZ Titans, L           29.31      29.53   NWI  8 
 12 Powell, Tyrek             11 AZ Burn                           29.66   NWI  1 
 13 Diggs, Adan               10 Arizona Trac                      29.71   NWI  1 
 14 Cade, Darius              12 Arizona Chee           29.96      29.77   NWI  7 
 15 Robinson, Dylan           11 Vail Vipers                       30.10   NWI  2 
 16 Montano, Soul             11 Elite Stride           31.12      30.14   NWI  6 
 17 Lambert, Marquise         11 Do Right Edu           30.05      30.36   NWI  7 
 18 Bryant, Nathaniel         11 AZ Titans, L           30.42      30.42   NWI  7 
 19 Carter, Jacob             12 48-Unattache                      30.51   NWI  1 
 20 Hendrix, Zahvirence       11 Arizona Chee                      30.65   NWI  3 
 21 Mcmillon, Da'jon          11 Lion Power S           30.28      31.07   NWI  7 
 22 Green III, Lamont         10 NX Level Tra           33.26      31.13   NWI  5 
 23 Lee, Jalen                12 Elite Stride           29.92      31.20   NWI  7 
 24 Harris, Benjamin          10 Do Right Edu           30.01      31.20   NWI  7 
 25 Tyson Jr, Dontay          10 Arizona Risi                      31.36   NWI  1 
 26 Whiten, Alijah            10 Arizona Trac           29.52      31.56   NWI  7 
 27 Lombardi, Mason           11 Arizona Trac                      31.70   NWI  1 
 28 Jimerson, Isaiah          11 Arizona Risi           33.61      31.89   NWI  5 
 29 Scott, Kristopher         11 NX Level Tra           34.37      31.90   NWI  5 
 30 Johnson, Khalil           11 Arizona Chee           35.25      32.07   NWI  4 
 31 Demby-Lamas, Esteban      11 Arizona Risi                      32.36   NWI  1 
 32 Cotton, Samuel Jelijah    12 Arizona Chee           33.68      32.46   NWI  5 
 33 Jones, Darion             11 Do Right Edu           32.35      32.78   NWI  6 
 34 Corona, Guillermo         11 Panthers Ath           40.00      32.80   NWI  3 
 35 Gary, Elijahuan           12 Do Right Edu                      32.84   NWI  2 
 36 ElFiki, Tamer             11 Elite Stride           33.38      33.02   NWI  5 
 37 Knierim, David            12 Arizona Chee           30.60      33.02   NWI  6 
 38 Moore, Daylen             10 Arizona Risi           34.58      33.06   NWI  4 
 39 Grimm, Auggie             10 Phoenix Flye           32.85      33.28   NWI  5 
 40 Williams III, Lancer      11 Do Right Edu                      33.61   NWI  2 
 41 Tibbott, Cody             11 Quicksilver                       33.99   NWI  2 
 42 Fabig, Max                11 48-Unattache           36.42      34.22   NWI  4 
 43 Escobedo, Kristian        11 Arizona Trac           35.52      34.57   NWI  4 
 44 Gammage Jr, Evan          11 Do Right Edu                      34.60   NWI  3 
 45 Freeman Jr, Corey         10 Elite Stride           39.96      39.57   NWI  4 
 46 Harper, Benjamin          11 AZ Titans, L           37.52      41.05   NWI  4 
 -- Edwards, Braylon          11 Do Right Edu                         DQ   NWI  2 
 
400 Meter Dash 11-12 Division Boys
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Padilla, Adrian           11 Power Forwar         1:01.83      59.76   7 
  2 Flunder, Geramiah         12 Arizona Risi         1:01.90    1:00.70   7 
  3 Millman, Pry'nce          12 Huron Athlet         1:05.61    1:02.80   7 
  4 Hamon, Heaven             11 AZ Burn                         1:06.23   1 
  5 Cade, Darius              12 Arizona Chee         1:12.22    1:06.73   6 
  6 Montano, Soul             11 Elite Stride                    1:07.49   2 
  7 King, Synzere             11 AZ Titans, L         1:09.70    1:07.69   7 
  8 Huynh, Braxton            11 NX Level Tra         1:09.55    1:08.30   7 
  9 Lee, Jalen                12 Elite Stride                    1:08.31   1 
 10 Lombardi, Mason           11 Arizona Trac         1:11.23    1:08.32   6 
 11 Stubblefield, Julian      11 Arizona Risi         1:21.32    1:08.73   4 
 12 Scott, Kristopher         11 NX Level Tra         1:12.98    1:09.10   6 
 13 Grossett, Miles           10 Arizona Flam         1:12.12    1:09.18   6 
 14 Haley, Zachari            11 AZ Titans, L         1:10.08    1:09.33   6 
 15 Kammerer, Terrance        11 AZ Titans, L         1:08.58    1:09.89   7 
 16 Quarles, Armani           11 Arizona Chee         1:10.18    1:10.03   6 
 17 Mcmillon, Da'jon          11 Lion Power S                    1:10.68   1 
 18 Cotton, Samuel Jelijah    12 Arizona Chee         1:16.98    1:10.98   5 
 19 Corona, Guillermo         11 Panthers Ath         1:15.00    1:11.76   5 
 20 Whiten, Alijah            10 Arizona Trac         1:13.00    1:12.03   6 
 21 Carter, Jacob             12 48-Unattache         1:14.81    1:12.62   5 
 22 Alberty, Darius           11 Arizona Trac                    1:12.71   3 
 23 Martin, Jacob             11 NX Level Tra         1:20.00    1:13.22   4 
 24 ElFiki, Tamer             11 Elite Stride                    1:14.12   2 
 25 Johnson, Khalil           11 Arizona Chee         1:22.07    1:14.45   4 
 26 El-Amin, Givon            11 Arizona Chee         1:13.67    1:14.65   5 
 27 Noyd, Michael             12 Arizona Flam         1:09.23    1:14.91   7 
 28 Bell Jr, Robert           11 Arizona Risi         1:17.72    1:15.13   5 
 29 Tyson Jr, Dontay          10 Arizona Risi                    1:15.46   3 
 30 Demby-Lamas, Esteban      11 Arizona Risi                    1:15.67   3 
 31 Hendrix, Zahvirence       11 Arizona Chee                    1:17.15   2 
 32 Jimerson, Isaiah          11 Arizona Risi         1:22.03    1:17.19   4 
 33 Vega-Diaz, Elias          12 Phoenix Flye         1:19.36    1:17.45   4 
 34 Moore, Daylen             10 Arizona Risi         1:23.19    1:17.54   4 
 35 Escobedo, Kristian        11 Arizona Trac         1:21.55    1:17.71   4 
 36 Tibbott, Cody             11 Quicksilver                     1:18.78   2 
 37 Williams III, Lancer      11 Do Right Edu         1:30.07    1:23.24   4 
 38 Willingham, Sebastian     11 AZ Burn                         1:24.46   1 
 39 Ontiveros, Gabriel        11 Elite Stride                    1:28.23   1 
 40 Aiyer, Saurrish           12 Arizona Chee         1:39.83    1:33.05   3 
 41 Freeman Jr, Corey         10 Elite Stride                    1:33.58   2 
 
800 Meter Run 11-12 Division Boys
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Huynh, Braxton            11 NX Level Tra         2:47.15    2:40.35   2 
  2 Harris, Benjamin          10 Do Right Edu         2:50.53    2:43.79   2 
  3 Lambert, Marquise         11 Do Right Edu         2:56.65    2:45.59   2 
  4 Martin, Jacob             11 NX Level Tra         2:57.11    2:47.22   2 
  5 Kammerer, Terrance        11 AZ Titans, L         2:51.62    2:49.05   2 
  6 Quarles, Armani           11 Arizona Chee         2:52.01    2:49.24   2 
  7 Whiten, Alijah            10 Arizona Trac         2:58.29    2:49.49   2 
  8 Scott, Kristopher         11 NX Level Tra         3:00.94    2:51.83   2 
  9 Gary, Elijahuan           12 Do Right Edu         2:52.10    2:52.83   2 
 10 Vega-Diaz, Elias          12 Phoenix Flye         3:01.45    2:53.28   2 
 11 ElFiki, Tamer             11 Elite Stride         3:01.60    2:54.05   1 
 12 Janssen, Tanner           11 NX Level Tra         2:52.99    2:55.15   2 
 13 Knierim, David            12 Arizona Chee                    2:56.70   1 
 14 Edwards, Braylon          11 Do Right Edu         3:04.81    2:56.96   1 
 15 Jones, Darion             11 Do Right Edu                    3:04.39   1 
 16 Gammage Jr, Evan          11 Do Right Edu         3:09.23    3:04.68   1 
 17 Derkach, Jameson          11 Distance Uni         3:08.61    3:06.97   1 
 18 Briggs, Bryce             10 Arizona Trac         3:10.98    3:07.46   1 
 19 Willingham, Sebastian     11 AZ Burn              3:23.49    3:14.89   1 
 20 Ontiveros, Gabriel        11 Elite Stride         3:27.77    3:20.01   1 
 21 Aiyer, Saurrish           12 Arizona Chee                    3:31.50   1 
 
1500 Meter Run 11-12 Division Boys
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Levin, Jacob              12 Distance Uni         5:28.75    5:19.79  
  2 Janssen, Tanner           11 NX Level Tra                    5:52.76  
  3 Gary, Elijahuan           12 Do Right Edu                    5:54.40  
  4 Edwards, Braylon          11 Do Right Edu                    6:06.19  
  5 Derkach, Jameson          11 Distance Uni         6:28.73    6:30.51  
  6 Knierim, David            12 Arizona Chee         6:13.89    6:43.72  
  7 Lawerence, Kaden          12 48-Unattache         6:59.57    7:11.94  
  8 McAuley, Ean              11 Distance Uni         6:13.06    7:40.79  
 
3000 Meter Run 11-12 Division Boys
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Levin, Jacob              12 Distance Uni                   11:40.74  
  2 Briggs, Bryce             10 Arizona Trac                   13:17.82  
  3 Lawerence, Kaden          12 48-Unattache                   14:30.18  
  4 McAuley, Ean              11 Distance Uni                   14:49.84  
 
80 Meter Hurdles (30") 11-12 Division Boys
==============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 Reed, Jalen               11 Arizona Flam           13.60      15.26   NWI 
  2 Davis, Laqwain            11 Power Forwar                      15.32   NWI 
  3 Noyd, Michael             12 Arizona Flam                      17.05   NWI 
  4 El-Amin, Givon            11 Arizona Chee                      17.59   NWI 
 
4x100 Meter Relay 11-12 Division Boys
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Arizona Track and Field Acad  'A'                   57.94      50.76  
     1) DeVaul, James 12                2) Aspiras, Dillon 11             
     3) Lombardi, Mason 11              4) Brathwaite, Justice 11         
 
High Jump 11-12 Division Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Davis, Laqwain            11 Power Forwar           1.40m      1.35m    4-05.00 
  2 Kammerer, Terrance        11 AZ Titans, L                      1.30m    4-03.25 
  3 Noyd, Michael             12 Arizona Flam           1.35m      1.20m    3-11.25 
  4 Brathwaite, Justice       11 Arizona Trac                      1.05m    3-05.25 
 
Long Jump 11-12 Division Boys
========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind          
========================================================================================
  1 Davis, Laqwain            11 Power Forwar                      4.71m   NWI  15-05.50 
  2 Millman, Pry'nce          12 Huron Athlet           4.46m      4.61m   NWI  15-01.50 
  3 Wiseman, Jaydon           11 Quicksilver            4.30m      4.31m   NWI  14-01.75 
  4 Bryant, Nathaniel         11 AZ Titans, L           4.25m      4.25m   NWI  13-11.50 
  5 Powell, Tyrek             11 AZ Burn                           4.02m   NWI  13-02.25 
  6 Reed, Jalen               11 Arizona Flam           4.13m      4.01m   NWI  13-02.00 
  7 Grossett, Miles           10 Arizona Flam           3.07m      3.91m   NWI  12-10.00 
  8 Fabig, Max                11 48-Unattache                      3.33m   NWI  10-11.25 
  9 Gammage Jr, Evan          11 Do Right Edu                      3.19m   NWI  10-05.75 
 10 Harper, Benjamin          11 AZ Titans, L                      2.94m   NWI   9-07.75 
 11 Martinez, Nikolai         11 Arizona Flam                      2.85m   NWI   9-04.25 
 
Shot Put 6 lb. 11-12 Division Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Abril, Keane              12 Arizona Chee           9.00m      8.97m   29-05.25 
  2 Bonifield, Dylan          11 48-Unattache           6.93m      7.53m   24-08.50 
  3 LeJander, Anthony         12 Arizona Chee           7.28m      7.52m   24-08.25 
  4 Thomas, Aaron             11 48-Unattache           4.93m      7.46m   24-05.75 
  5 Montano, Soul             11 Elite Stride                      7.23m   23-08.75 
  6 Fuller, Tyson             11 Arizona Risi           7.31m      6.80m   22-03.75 
  7 Morrow, Kingston          10 Power Forwar           6.89m      6.43m   21-01.25 
  8 Benjamin, Joshua          10 Do Right Edu                      4.01m   13-02.00 
  9 Collier, Elijah           11 Distance Uni                      3.57m   11-08.50 
 
Discus Throw 1kg 11-12 Division Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Abril, Keane              12 Arizona Chee                     18.00m      59-01 
  2 Bonifield, Dylan          11 48-Unattache                     17.81m      58-05 
 
Javelin Throw 450g 11-12 Division Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Alberty, Darius           11 Arizona Trac                     36.23m     118-10 
  2 Bonifield, Dylan          11 48-Unattache                     27.14m      89-00 
  3 Tibbott, Cody             11 Quicksilver           28.65m     27.06m      88-09 
  4 Abril, Keane              12 Arizona Chee                     26.23m      86-01 
  5 Escobedo, Kristian        11 Arizona Trac                     25.91m      85-00 
  6 Janssen, Tanner           11 NX Level Tra                     23.43m      76-10 
  7 Collier, Elijah           11 Distance Uni                     18.07m      59-03 
  8 Martin, Jacob             11 NX Level Tra                     17.77m      58-04 
  9 Derkach, Jameson          11 Distance Uni                     12.87m      42-03 
 10 Morrow, Kingston          10 Power Forwar                     10.53m      34-06 
 
100 Meter Dash 13-14 Division Boys
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Lockhart, Miles           13 AZ Burn                           12.46   NWI  2 
  2 Jones, Destin             13 Power Forwar           12.52      12.54   NWI  5 
  3 Tamplin Jr, Errick        14 AZ Burn                           12.61   NWI  1 
  4 Hunter, Weslan Sammie     13 Arizona Chee           13.07      12.72   NWI  5 
  5 Lerma, Ruben              14 Do Right Edu           12.75      12.84   NWI  5 
  6 Spence, JaKobi            13 AZ Burn                           12.84   NWI  1 
  7 Orent, Ethan              14 Run Infinity                      12.95   NWI  3 
  8 Ghartey, Andrew           13 Huron Athlet                      13.01   NWI  1 
  9 Roberson, Elijah          13 Elite Stride                      13.01   NWI  3 
 10 Anderson, Josiah          13 Arizona Risi           13.58      13.02   NWI  5 
 11 Stamps, Jamison           14 AZ Burn                           13.17   NWI  1 
 12 German, Landon            14 Arizona Chee           13.27      13.23   NWI  5 
 13 Stewart, Legend           12 Arizona Flam           13.33      13.33   NWI  5 
 14 Singleton, Braylen        13 Quicksilver            12.90      13.41   NWI  5 
 15 Wills-Dennard, Jaylin     13 48-Unattache           14.51      13.61   NWI  4 
 16 Laffitte, Jaden           13 Do Right Edu                      13.74   NWI  2 
 17 Feng, Aslan               12 Arizona Risi           14.20      13.79   NWI  4 
 18 Smieszek, Griffin         13 48-Unattache                      13.83   NWI  2 
 19 Smith, Nizer              12 Arizona Flam           13.93      13.99   NWI  5 
 20 Black, Carter             13 48-Unattache                      14.12   NWI  3 
 21 Glenn, Zuri               13 AZ Burn                           14.20   NWI  1 
 22 Dyer, Kordell             12 AZ Burn                           14.38   NWI  2 
 23 Maier, Andrew             12 Arizona Chee           15.29      14.42   NWI  4 
 24 Evans, Parker             13 48-Unattache           14.33      14.43   NWI  4 
 25 Pierce, Christian         13 Arizona Spee           14.18      14.52   NWI  4 
 26 Lolli, Braden             13 Phoenix Flye                      14.68   NWI  3 
 27 Hall Jr, Dwayne           14 Do Right Edu                      14.80   NWI  2 
 28 Columbus, Alex            13 Phoenix Flye                      14.82   NWI  1 
 29 Campos Jr, Rafael         13 NX Level Tra                      14.86   NWI  2 
 30 Pacheco, Gael             13 Phoenix Flye                      15.51   NWI  3 
 31 Jackson Jr, Cedric        13 AZ Titans, L           16.01      16.27   NWI  4 
 32 Robinson, Ishaell         13 AZ Titans, L           16.57      16.73   NWI  3 
 33 Carter, James             12 Phoenix Flye                      17.05   NWI  3 
 34 Flores-Martinez, Ricardo  13 Elite Stride                      19.40   NWI  2 
 35 Harraway, Arnold          14 Power Forwar                      19.51   NWI  3 
 
200 Meter Dash 13-14 Division Boys
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Ford, Samuel              14 Arizona Elit                      24.87   NWI  2 
  2 Hunter, Weslan Sammie     13 Arizona Chee           26.66      25.96   NWI  5 
  3 Tamplin Jr, Errick        14 AZ Burn                           26.13   NWI  1 
  4 Jones, Idan               14 Power Forwar           26.79      26.51   NWI  5 
  5 Anderson, Josiah          13 Arizona Risi           27.63      26.69   NWI  5 
  6 Roberson, Elijah          13 Elite Stride                      26.70   NWI  3 
  7 Spence, JaKobi            13 AZ Burn                           26.80   NWI  1 
  8 Orent, Ethan              14 Run Infinity                      26.81   NWI  1 
  9 Lerma, Ruben              14 Do Right Edu           26.50      27.18   NWI  5 
 10 Stamps, Jamison           14 AZ Burn                           27.23   NWI  3 
 11 Jones, Jacorey            13 NX Level Tra           28.90      27.30   NWI  5 
 12 German, Landon            14 Arizona Chee           27.32      27.40   NWI  5 
 13 Warren, Micah             13 AZ Burn                27.49      27.53   NWI  5 
 14 Gomez, Tytus-Abram        13 Arizona Trac                      27.79   NWI  2 
 15 Laffitte, Jaden           13 Do Right Edu           30.47      27.98   NWI  4 
 16 Singleton, Braylen        13 Quicksilver            26.70      28.49   NWI  5 
 17 Wills-Dennard, Jaylin     13 48-Unattache           28.99      28.69   NWI  4 
 18 Feng, Aslan               12 Arizona Risi           29.63      28.86   NWI  4 
 19 Cooper, Dakari            12 Huron Athlet           30.46      29.12   NWI  4 
 20 Hamon, Keeshon            12 AZ Burn                           30.08   NWI  1 
 21 Maier, Andrew             12 Arizona Chee           31.32      30.77   NWI  4 
 22 Dyer, Kordell             12 AZ Burn                           31.24   NWI  2 
 23 Campos Jr, Rafael         13 NX Level Tra           31.24      31.54   NWI  4 
 24 Hall Jr, Dwayne           14 Do Right Edu                      31.95   NWI  1 
 25 Pierce, Christian         13 Arizona Spee           32.14      32.08   NWI  3 
 26 Escarcega, Daniel         13 Arizona Trac           33.81      33.95   NWI  3 
 27 Robinson, Ishaell         13 AZ Titans, L           35.62      36.50   NWI  3 
 28 Jackson Jr, Cedric        13 AZ Titans, L           34.06      36.63   NWI  3 
 29 Flores-Martinez, Ricardo  13 Elite Stride                      41.68   NWI  1 
 
400 Meter Dash 13-14 Division Boys
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Anderson, Josiah          13 Arizona Risi           59.44      56.86   5 
  2 Warren, Micah             13 AZ Burn              1:00.34      57.48   5 
  3 Stroughter II, Bryan      14 Do Right Edu           57.50      58.49   5 
  4 Tamplin Jr, Errick        14 AZ Burn                           59.27   1 
  5 Jones, Idan               14 Power Forwar         1:03.56    1:00.48   5 
  6 Spence, JaKobi            13 AZ Burn                         1:00.53   1 
  7 Gomez, Tytus-Abram        13 Arizona Trac                    1:02.42   1 
  8 Lerma, Ruben              14 Do Right Edu           58.50    1:02.64   5 
  9 Jones, Jacorey            13 NX Level Tra         1:06.33    1:02.78   4 
 10 Hunter, Weslan Sammie     13 Arizona Chee           57.57    1:03.35   5 
 11 German, Landon            14 Arizona Chee         1:03.30    1:04.47   5 
 12 Roberson, Elijah          13 Elite Stride                    1:05.01   1 
 13 Drachler, Max             12 48-Unattache         1:08.21    1:05.13   4 
 14 Lolli, Braden             13 Phoenix Flye         1:07.68    1:05.21   4 
 15 Cooper, Dakari            12 Huron Athlet         1:09.10    1:05.72   4 
 16 Feng, Aslan               12 Arizona Risi         1:07.62    1:05.82   4 
 17 Wills-Dennard, Jaylin     13 48-Unattache         1:07.29    1:06.06   4 
 18 Thomas, Cree              12 NX Level Tra                    1:06.16   2 
 19 Neu, Joey                 13 Arizona Spee                    1:06.77   1 
 20 Waters, Sean              13 Arizona Chee                    1:07.82   2 
 21 Hall Jr, Dwayne           14 Do Right Edu         1:15.18    1:08.84   3 
 22 LeVinus, Fredrick - Char  13 48-Unattache         1:12.45    1:09.68   4 
 23 Maier, Andrew             12 Arizona Chee         1:08.73    1:10.42   4 
 24 Columbus, Alex            13 Phoenix Flye                    1:11.96   2 
 25 Pierce, Christian         13 Arizona Spee         1:13.94    1:12.05   3 
 26 Collier, Jayden           13 Distance Uni         1:14.72    1:12.20   3 
 27 Pacheco, Gael             13 Phoenix Flye                    1:12.30   2 
 28 Hamon, Keeshon            12 AZ Burn                         1:12.72   1 
 29 Larson, Trevor            13 Distance Uni         1:12.76    1:14.17   3 
 30 Moon, Hayden              12 Arizona Chee         1:19.93    1:14.75   3 
 31 Escarcega, Daniel         13 Arizona Trac         1:16.91    1:15.16   3 
 32 Carter, James             12 Phoenix Flye                    1:17.25   1 
 33 Robinson, Ishaell         13 AZ Titans, L         1:27.86    1:23.65   2 
 34 Jackson Jr, Cedric        13 AZ Titans, L         1:28.33    1:24.03   2 
 35 Schroeder, Caleb          12 Arizona Chee                    1:50.87   2 
 
800 Meter Run 13-14 Division Boys
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Padilla, Anthony          13 Power Forwar         2:23.90    2:16.74   2 
  2 Glenn, Zuri               13 AZ Burn                         2:25.14   1 
  3 Neu, Joey                 13 Arizona Spee         2:36.09    2:28.50   2 
  4 Drachler, Max             12 48-Unattache         2:36.02    2:28.54   2 
  5 Gomez, Tytus-Abram        13 Arizona Trac                    2:29.64   1 
  6 Thomas, Cree              12 NX Level Tra                    2:34.18   1 
  7 Hamon, Keeshon            12 AZ Burn                         2:34.85   1 
  8 Jones, Jacorey            13 NX Level Tra         2:49.48    2:37.49   2 
  9 Waters, Sean              13 Arizona Chee         2:44.38    2:37.99   2 
 10 Lolli, Braden             13 Phoenix Flye         2:33.10    2:43.04   2 
 11 Parrish, Chase            13 Distance Uni         2:51.03    2:44.88   2 
 12 Pacheco, Gael             13 Phoenix Flye         2:50.89    2:48.25   2 
 13 Columbus, Alex            13 Phoenix Flye                    2:50.89   1 
 14 Moon, Hayden              12 Arizona Chee         2:50.44    2:50.95   2 
 15 Collier, Jayden           13 Distance Uni         3:04.71    2:52.42   2 
 16 Laffitte, Jaden           13 Do Right Edu                    2:55.72   1 
 17 Wagner, James             12 NX Level Tra         3:07.13    2:55.80   1 
 18 Larson, Trevor            13 Distance Uni         2:59.02    2:57.84   2 
 19 Carter, James             12 Phoenix Flye         3:08.23    3:00.76   1 
 20 Lopez, Alejandro          12 ArizonAthlet                    3:02.42   1 
 21 Schroeder, Caleb          12 Arizona Chee         3:44.07    3:55.02   1 
 
1500 Meter Run 13-14 Division Boys
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Padilla, Anthony          13 Power Forwar                    4:58.62  
  2 Ford, Samuel              14 Arizona Elit                    5:07.13  
  3 Neu, Joey                 13 Arizona Spee         5:28.87    5:23.35  
  4 Thompson, Spencer         12 Distance Uni         5:33.54    5:46.24  
  5 Parrish, Chase            13 Distance Uni         6:05.85    5:56.93  
  6 Lopez, Alejandro          12 ArizonAthlet                    6:04.33  
  7 Campos Jr, Rafael         13 NX Level Tra                    6:08.75  
 
3000 Meter Run 13-14 Division Boys
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Squires, Aidan            13 48-Unattache        11:34.50   10:59.33  
  2 Waters, Sean              13 Arizona Chee        12:23.59   11:26.50  
  3 Cozzens, Curtis           13 Arizona Spee        12:13.34   11:48.46  
  4 Thompson, Spencer         12 Distance Uni                   12:09.17  
  5 Moon, Hayden              12 Arizona Chee        13:30.27   12:51.01  
  6 Schroeder, Caleb          12 Arizona Chee        15:00.30   15:37.20  
 
100 Meter Hurdles (33" ) 13-14 Division Boys
==============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 Stroughter II, Bryan      14 Do Right Edu                      15.47   NWI 
  2 Stewart, Legend           12 Arizona Flam           16.10      16.61   NWI 
  3 Smith, Nizer              12 Arizona Flam                      19.00   NWI 
 
200 Meter Hurdles (30") 13-14 Division Boys
==============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 Stroughter II, Bryan      14 Do Right Edu                      29.01   NWI 
  2 LeVinus, Fredrick - Char  13 48-Unattache                      35.79   NWI 
  3 Carter, Micah             12 Power Forwar                      36.65   NWI 
 
4x100 Meter Relay 13-14 Division Boys
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 AZ Burn  'A'                                                   50.76  
     1) Stamps, Jamison 14              2) Spence, JaKobi 13              
     3) Tamplin Jr, Errick 14           4) Lockhart, Miles 13             
 
4x400 Meter Relay 13-14 Division Boys
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 AZ Burn  'A'                                                 4:40.20  
     1) Glenn, Zuri 13                  2) Hamon, Keeshon 12              
     3) Dyer, Kordell 12                4) Warren, Micah 13               
 
High Jump 13-14 Division Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Jones, Destin             13 Power Forwar                      1.55m    5-01.00 
  2 Padilla, Anthony          13 Power Forwar                     J1.55m    5-01.00 
  3 Jones, Idan               14 Power Forwar                      1.45m    4-09.00 
  4 Smith, Nizer              12 Arizona Flam           1.50m     J1.45m    4-09.00 
  5 Thomas, Cree              12 NX Level Tra                      1.40m    4-07.00 
  6 Black, Carter             13 48-Unattache                     J1.40m    4-07.00 
  7 Maier, Andrew             12 Arizona Chee                      1.35m    4-05.00 
  8 LeVinus, Fredrick - Char  13 48-Unattache           1.35m      1.30m    4-03.25 
  8 Wagner, James             12 NX Level Tra                      1.30m    4-03.25 
 10 Carter, Micah             12 Power Forwar                      1.20m    3-11.25 
 11 Drachler, Max             12 48-Unattache                      1.15m    3-09.25 
 
Long Jump 13-14 Division Boys
========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind          
========================================================================================
  1 Jones, Destin             13 Power Forwar                      5.24m   NWI  17-02.25 
  2 Ghartey, Andrew           13 Huron Athlet                      4.75m   NWI  15-07.00 
  3 German, Landon            14 Arizona Chee                      4.66m   NWI  15-03.50 
  4 Black, Carter             13 48-Unattache                      4.54m   NWI  14-10.75 
  5 Hunter, Weslan Sammie     13 Arizona Chee                      4.49m   NWI  14-08.75 
  5 Singleton, Braylen        13 Quicksilver            4.70m      4.49m   NWI  14-08.75 
  7 Stamps, Jamison           14 AZ Burn                           4.48m   NWI  14-08.50 
  8 Evans, Parker             13 48-Unattache           4.09m      4.20m   NWI  13-09.50 
  9 Pierce, Christian         13 Arizona Spee           3.59m      3.86m   NWI  12-08.00 
  9 Drachler, Max             12 48-Unattache           4.26m      3.86m   NWI  12-08.00 
 11 Carter, Micah             12 Power Forwar           3.67m      3.79m   NWI  12-05.25 
 
Shot Put 4kg 13-14 Division Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Roberson, Elijah          13 Elite Stride                      8.48m   27-10.00 
  2 Flores-Martinez, Ricardo  13 Elite Stride           6.19m      6.80m   22-03.75 
  3 Harraway, Arnold          14 Power Forwar                      6.50m   21-04.00 
 
Discus Throw 1kg 13-14 Division Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 LeVinus, Fredrick - Char  13 48-Unattache          21.09m     23.61m      77-05 
  2 Flores-Martinez, Ricardo  13 Elite Stride                     12.11m      39-09 
 
Javelin Throw 600g 13-14 Division Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Columbus, Alex            13 Phoenix Flye                     24.85m      81-06 
  2 Swenson, Jaiden           13 Vail Vipers                      21.71m      71-03 
  3 Escarcega, Daniel         13 Arizona Trac                     20.73m      68-00 
  4 Moon, Hayden              12 Arizona Chee                     17.62m      57-10 
  5 Larson, Trevor            13 Distance Uni                     15.20m      49-10 
  6 Parrish, Chase            13 Distance Uni                     12.96m      42-06 
 
100 Meter Dash 15-16 Division Boys
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Miller, Ryan              16 AZ Burn                           11.91   NWI  1 
  2 Ortiz, Avaunt             14 Phoenix Elitz          12.70      12.08   NWI  2 
  3 Thompson, Jordan          14 Huron Athlet           12.33      12.14   NWI  2 
  4 Sylve, Michael            15 AZ Burn                           12.17   NWI  1 
  5 Baylis, Aryonne           15 AZ Burn                           12.58   NWI  2 
  6 Calles, Antonio           14 Power Forwar                      12.65   NWI  1 
  7 Roberts, Dylan            14 48-Unattache                      13.02   NWI  1 
  8 Meng, Anthony             14 Arizona Flam                      13.48   NWI  1 
  9 King, Dylan               14 Arizona Trac                      14.15   NWI  1 
 
200 Meter Dash 15-16 Division Boys
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Ortiz, Avaunt             14 Phoenix Elitz          25.01      24.96   NWI  2 
  2 Thompson, Jordan          14 Huron Athlet           24.87      25.00   NWI  2 
  3 Miller, Ryan              16 AZ Burn                           25.37   NWI  1 
  4 Sylve, Michael            15 AZ Burn                           25.79   NWI  1 
  5 Calles, Antonio           14 Power Forwar                      26.25   NWI  1 
  6 Amicks, Terrion           16 Arizona Trac                      26.34   NWI  1 
  7 Roberts, Dylan            14 48-Unattache                      27.78   NWI  1 
  8 Hill, Barrett             14 Arizona Trac                      29.04   NWI  1 
  9 Ruggles, Gabriel          14 NX Level Tra           31.44      30.95   NWI  2 
 10 Bruyns, Judah             14 Arizona Spee           32.25      31.25   NWI  2 
 
400 Meter Dash 15-16 Division Boys
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Baylis, Aryonne           15 AZ Burn                           56.42   1 
  2 Ortiz, Avaunt             14 Phoenix Elitz          55.23      56.50   2 
  3 Parrish, Xander           15 Distance Uni           58.58      56.83   2 
  4 Sylve, Michael            15 AZ Burn                         1:00.18   1 
  5 Amicks, Terrion           16 Arizona Trac                    1:00.75   1 
  6 Calles, Antonio           14 Power Forwar                    1:02.68   1 
  7 Hill, Barrett             14 Arizona Trac         1:06.06    1:08.79   2 
  8 King, Dylan               14 Arizona Trac                    1:10.45   1 
  9 Ruggles, Gabriel          14 NX Level Tra         1:14.50    1:10.57   2 
 10 Bruyns, Judah             14 Arizona Spee         1:17.17    1:12.69   2 
 
800 Meter Run 15-16 Division Boys
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Parrish, Xander           15 Distance Uni         2:23.98    2:19.92  
  2 Janssen, Trevin           15 NX Level Tra         2:27.05    2:32.81  
  3 Hill, Barrett             14 Arizona Trac         2:51.85    2:42.78  
  4 Ruggles, Gabriel          14 NX Level Tra         2:59.57    2:48.38  
 -- Amicks, Terrion           16 Arizona Trac                         DQ   2:32.83
 
1500 Meter Run 15-16 Division Boys
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Janssen, Trevin           15 NX Level Tra                    5:26.06  
 
3000 Meter Run 15-16 Division Boys
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Bolin, Kasen              14 Distance Uni                   10:44.55  
 
High Jump 15-16 Division Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Meng, Anthony             14 Arizona Flam           1.60m      1.70m    5-07.00 
  2 Rafferty, Tyler           16 NX Level Tra                      1.55m    5-01.00 
 
Long Jump 15-16 Division Boys
========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind          
========================================================================================
  1 Thompson, Jordan          14 Huron Athlet           5.41m      5.29m   NWI  17-04.25 
  2 Miller, Ryan              16 AZ Burn                           4.83m   NWI  15-10.25 
  3 Bruyns, Judah             14 Arizona Spee           3.77m      3.80m   NWI  12-05.75 
 
Shot Put 12 lb. 15-16 Division Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Arana, Sebastian          14 Phoenix Flye                      8.38m   27-06.00 
 
Javelin Throw 800g 15-16 Division Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Meng, Anthony             14 Arizona Flam                     30.12m      98-10 
  2 Arana, Sebastian          14 Phoenix Flye                     29.96m      98-03 
  3 Janssen, Trevin           15 NX Level Tra                     27.03m      88-08 
  4 Parrish, Xander           15 Distance Uni                     26.21m      86-00 
  5 Bolin, Kasen              14 Distance Uni                     21.25m      69-09 
 
100 Meter Dash 17-18 Division Boys
==============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 Pierce, John              18 Arizona Spee           12.23      12.00   NWI 
  2 Esparza, Jaycob           17 48-Unattache                      12.33   NWI 
 
200 Meter Dash 17-18 Division Boys
==============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 Pierce, John              18 Arizona Spee           25.51      24.15   NWI 
  2 Rubio, Michael            17 NX Level Tra           26.70      26.65   NWI 
  3 Janssen, Trent            16 NX Level Tra                      29.26   NWI 
  4 Janssen, Trey             16 NX Level Tra                      31.19   NWI 
 
400 Meter Dash 17-18 Division Boys
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Pierce, John              18 Arizona Spee           55.99      55.73  
  2 Janssen, Trent            16 NX Level Tra         1:03.50    1:02.92  
 
800 Meter Run 17-18 Division Boys
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Janssen, Trent            16 NX Level Tra         2:23.96    2:22.38  
  2 Janssen, Trey             16 NX Level Tra         2:25.13    2:22.89  
 
1500 Meter Run 17-18 Division Boys
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Rubio, Michael            17 NX Level Tra                    4:48.18  
  2 Janssen, Trey             16 NX Level Tra                    4:52.75  
  3 Janssen, Trent            16 NX Level Tra                    5:13.04